DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Paketleme

Taşınmaya karar verdiniz, fakat aklınız mı karıştı ? Hem yeni evinize alışacak hem yeni komşularınızla tanışacaksınız. Birde bunların üstüne eski evinizde eşyaları paketleyip yeni evde birde paketleri tek tek açıp yerleştirmek canınızı mı sıkıyor ? Merak etmeyin Konya evden eve nakliyat olarak biz tüm bu meşakkatli işleri sizin adınıza yapıyoruz. Siz sadece yeni komşularınızla tanışıp yeni hayatınızda ne gibi güzellikler yapacaksınız bunları düşünün.

Şirketimiz paketleme hizmetlerinde titizlikle çalışmaktadır. Her bir odanın, kişinin ve ürünlerin kolileri ve paketlemeleri ayrı ayrı yapılmaktadır. Bu sayede eskiden olduğu gibi yatak odası eşyalarınızın arasından tencere tava, mutfak eşyalarının arasından ise en sevdiğiniz bilgisayarın çıkması gibi kötü sürprizlerle karşılaşmıyorsunuz. Kısaca oda oda paketlemelerimizi özetliyecek olursak.

Mutfak eşyalarının paketlenmesi:

Mutfak eşyaları ev hanımları için birer hazine değerindedir, heleki içlerinde aile yadigari porselen yemek takımları varsa bir tekinin bile zarar görmesini istemez. Bu sebeple konya evden eve nakliyat olarak deneyimli personelimizle beraber sizin için değerli olan bizim içinde değerlidir prensibi ile. Her bir cam, porselen vb. gibi kırılabilecek zarar görebilecek eşyaları tek tek (balonlu poşetlere) sararak kolileyip paketliyoruz.

Konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat

Mobilyaların paketlenmesi :

Konya evden eve nakliyat olarak ev eşyalarının maddi değerinden çok manevi değerlerininde olduğunun bilincindeyiz, severek aldığınız, belkide özel olarak ürettirdiğiniz ve tamamen size özel olan çalışma masası, yemek masası, koltuk kanepe gibi eşyalarınıza. Çeşitli örtüler serersiniz, sebebi zarar görmemesi için. Peki kullanırken bu derece üstüne düştüğünüz mobilyalarınız nakliyat esnasında niye zarar görsün ? Müşterilerimizin ilk sorduğu konulardan birisidir bu, çünki üzerlerine titredikleri eşyaları çoğu zaman çocuklarını bile uzak tuttukları eşyaların kaderi evden eve nakliyat aşamasına geldiğinde hiç tanımadıkları bir ekibin eline geçiyor. Müşterilerimiz bu konuda çok haklılar, bizde bunun bilincinde olarak mobilyalarınızı yanımızda getirdiğimiz, çizilmeleri önleyici streç filmlerle, battaniye ve koli bantları ile en ufak bir zarar gelmeyecek şekilde paketliyoruz. Kullandığımız malzemelerin örneklerini aşağıda görebilirsiniz.

Yatak odası mobilyalarının monte ve demonteleri :

Ev eşyaları arasında en çok dikkat edilmesi gereken eşyalardan birisidir yatakodası mobilyaları. Alanında uzman ekibimiz tarafından mobilyalarınız tek parça halinde taşınması riskli olması durumunda. Sizin onayınızla demonte (sökme) işlemi yapılarak taşınır. Ve yeni evinizde aynı titizlikte yeniden montelenir (montajlanır).

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.