DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

EVDEN EVE NAKLİYAT SIK SORULAN SORULAR

 • Elektronik eşyalarım (televizyon, müzikseti, bilgisayar) gidince kurulucakmıdır ?   (Evet eşyalarınız nakliyatın gerçekleştirildiği yerde tekrar kurulucak  ve çalışır vaziyette size teslim edilicektir.)
 • Eşyalarım nakliye sırasında hasar görürmü , eğer bi hasar alırsa ne  olur ? (Eşyalarınızın zarar görmemesi için her türlü önlem önceden alınmış olucaktır ve size hiç bir ekstra masraf arz edilmeden eşyanızın size eksiksiz ve kusursuz teslimi firmamız DENİZ Nakliyat tarafından gerçekleştirilir.)
 • Avizelerim oldukça büyük ve hasssas bunların taşınma ve montajı yapılıcakmıdır? (Evet avizelerinizde diyer eşyalarınız gibi demonte ve monte edilerek eski halinde size teslim edilir.)
 • Piyano nakliyesi yapıyormusunuz? (Bildiğiniz üzere piyano ve benzeri aletler çok hassastır ve ekstra bir profosyonellik ve dikkat ister. Bu gibi durumlardada biz yanınızdayız ve yüzde yüz garantili bir şekilde nakliye işlemini gerçekleştiririz.)
 • Evimin taşınmasıi ne kadar sürer? (Şehir içi nakliye işlemlerinde standart 2+1 ve 3+1 daireler için nakliye işolemi bir günde tam olarak bitmektedir.Fakat daha uzun mesafeli yerlerde , şehir değişikliklerinde ve villa gibi büyük mekallerin taşınmasında bu işlem mesafe ve eşya durumuna göre uzamaktadır.)
 • Toplama İşlemlerini kendimiz gerçekleştirdiğimizde fiyata etkisi ne  olur? (Toplama işlemlerini gerçekleştirmenizin fiyata hiç bir şekilde yansıması olmicaktır.Hatta doğru bir şekilde paketlenmemiş ola biliceği için eşyaların zarar görmesi durumunda sorumlulukta almamaktayız.)
 • Nakliyat maliyeti nelere göre belirlenir? (Taşıma maliyeti , taşınıcak eşyaların çokluğuna , hacmine, gidilicek yerle eviniz arasındaki mesafeye , kaçıncı kattan kaçıncı kata taşınacağona , piyano para kasası gibi özel iş hacmi gerektiren eşyaların sıklığına göre bir taşıma maliyeti ortaya çıkmaktadır.)
 • Villam - Yalım kaç gün içinde taşınır? (Villa ve yalı nakliye işlemleri yaklaşık olarak 2 yada 3 iş günü içinde tamamen bitmektedir.)
 • Expertiz hizmeti ücretlimidir? (Hayır expertiz hizmetimiz tamamen bedava  olup fiyat ve bilgi almak amacıyla Konya evden eve nakliyat 7/24 0(534) 278 66 26 çağrı merkezimizden expertiz hizmeti talep edebilirsiniz. Bu hizmeti akşamları ve hafta sonlarıda vermekteyiz.)
 • Nakliye işlemi öncesinde bizim yapmamız gerekenler nelerdir? (Taşıma  işleminden önce size düşen tek şey iç çamaşırlarınızı zinet eşyalarınızı ve çok değerli biblo tablo yada tarihi eserleri toparlamaktır.Diyer işlemlerinin tamamı tarafımızca yapılmaktadır.)
 • Taşınıcağım dairenin duvar , zemin yada parkelerine zarar gelirimi? (Hayır taşınıcağınız evin duvar zemin ve parkelerine zarar gelmez.Taşınıcağınız daire  içinde çalışıcak personelimiz farklı olucaktır.Kapı önünde eşyaları teslim alarak yerleşim işlemini yapıcaklardır.)
 • Ofisim taşınıcak nerden başlamalıyım nerler yapmam lazım? (Ofis nakliye işleminde expertiz elemanımız gelerek size yapmanız gerekenler hakkında yardımcı olucaktır.Genelde yapılması gereken şey ofis personellerinin karışıklık olmaması için kendine ait dosyaları kutulayarak kendine ait  olduğunu belirten isim yada işeret kullanmalarıdır.)

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.