DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Yeni bir hayata mı başlıyacaksınız ? Yeni bir eve mi taşınmanız gerekti ? Ve çok fazlamı eşyanız var ? Yardıma mı ihtiyacınız var ? Deniz Nakliyat Olarak yanınızdayız.

Yılların vermiş olduğu deneyim ve deneyimin vermiş olduğu özgüvenle kaliteli ve sorunsuz işler çıkarmaya devam ediyoruz. Deniz Nakliyat ve evden eve nakliyat alanında verdiğimiz hizmetlerin yanında daha pek çok hizmeti de beraberinde vermekteyiz. Nakliyat taleplerinizi değerlendirirken nereden nereye taşınacağınız, kat durumu, asansör durumu, eşya çokluğu, oda sayısı, varsa çok değerli eşyalarınız gibi konularda bilgi vermeniz zorunludur. Ekspertiz hizmetimiz bedava olup gelecek olan kadromuz size gerekli tüm bilgiyi verecektir.

konya evden eve nakliyat

  • Evden Eve Nakliyat
  • Büro Taşımacılığı
  • Eşya paketleme
  • Şehirden Şehire taşıma
  • Ücretsiz Expertiz

Ofis Nakliye : Hizmetimiz sırasında kadromuzun yanında sizden iki kadronuzda taşıma alanında zorunludur. Ofis nakliye hizmetleri için bedava olan ekspertiz hizmetimiz zorunludur. Paketleme ve etiketleme işleminden önce tüm personel kendine ait özel evrakları kolileyerek not almak zorundadır.

Şehirler Arası Nakliyat : Tüm Türkiye'de Nakliyat hizmeti vermekteyiz. Şehirler arası nakliyat talepleriniz Hangi ilden nereye olduğuna bakılmaksızın 48 saat içerisinde gerçekleştirile bilmektedir. Şehirler arası nakliyat konusunda pek çok ayrıntı bulunmaktadır.

Konya evden eve nakliyat : Konya içi evden eve taşımacılık taleplerinizi gün ve saat aranmaksızın o gün ve o saat içerisinde gerçekleştire bilmekteyiz. Profesyonel kadro ve sigortalı taşımacılık anlayışımız ile sizlere memnuniyet garantisi veriyoruz.

Deniz Nakliyat olarak bu hizmetlerin yanında pek çok nakliyat hizmetini de sunmaktayız. 7 gün 24 saat (0 534 278 66 26 - 0 538 892 47 68 ) telefonla bize ulaşa bilir ve ayrıntılı bilgi ala bilirsiniz. Kadromuz içinde marangoz ve elektronik eşyalar konusunda uzman arkadaşlarımızda bulunmaktadır. Hizmetlerimizin tamamı sigortalı olarak gerçekleştirilir. Araçlarımızın tamamı kapalı çelik kasadır. Her hizmete yönelik çeşitliliğe sahip büyük ve küçük boy pek çok aracımız filomuz içerisinde mevcuttur.

Ofis Nakliye : Hizmetimiz sırasında kadromuzun yanında sizden iki kadronuzda taşıma alanında zorunludur. Ofis nakliye hizmetleri için bedava olan ekspertiz hizmetimiz zorunludur. Paketleme ve etiketleme işleminden önce tüm personel kendine ait özel evrakları kolileyerek not almak zorundadır. Ayrıntılı bilgi için Bakınız.

Şehirler Arası Nakliyat : Konya Ve çevresi başta olmak üzere Tüm Türkiye'de Nakliyat hizmeti vermekteyiz. Şehirler arası nakliyat talepleriniz Hangi ilden nereye olduğuna bakılmaksızın en kısa zamande gerçekleştirile bilmektedir. Şehirler arası nakliyat konusunda pek çok ayrıntı bulunmaktadır. Buradan inceleye bilirsiniz.

Bizler evden eve nakliyat prosedürleri çerçevesinde hareket etmekteyiz. Bu çerçevede sizlere sunacağımız hizmet için yüzde yüz memnuniyet sağlamamız kendi adımıza zorunludur. Her taşınma işlemi öncesinde sizlerin düşündüğü her şeyi düşüne bilmekteyiz. Bunu yapa bilmek elimizde iken her şeyi başarı ile yerile getireceğimiz şüphesizdir. İşte tüm taşınma taleplerinizde bunu göz önünde tutarak hareket ediyoruz. Eşyalarınızın hiçbir biçimde zarar görmemesi, insanları ürküten ve kaba çalışan kadrosu bulundurmamamız, evinize , zeminine ve duvarlarına da en az eşyalarınız kadar dikkat etmemiz, paketleme işlemini ayrıntılı bir biçimde yapıyor olmamız, avizeleriniz, perdeleriniz, tabaklarınız ve kıyafetleriniz dahil tüm eşyalarınızı özenle naklederek yeni evinizde istediğiniz biçimde yerleştirmemiz şüphesiz sizin aramış olduğunuz portföylerdir. Bizim evden eve nakliyat hizmeti sırasında yerine getirdiklerimizde bundan öte değildir. Ancak tam tamına bunu yapıyoruz. Her ne kadarda vaat edilenler firmalar arasında çok olsa da hizmetimiz yalın ve nettir.

Evden eve nakliyat nedir? Eşyalarınızın taşınmak istediğiniz daire , apart, yada villa türü ikametgahınızdan alınarak paketlenme, demontajı ve montaj işlemlerinin yapılarak siz elinizi sürmeden yeni evinize kurulum işlemlerinin tamamıdır. Bu hizmet sırasında eşyalarınızın güvenliği yetkili firmaya ait olmalıdır. Taşınacağınız firmanın kurumsal olması bu konuda büyük bir ödeme sahiptir. Aksi durumlarda eşyalarınız zarar gördüğünde karşılanmaması, sigorta yapılmaması, eşyalarınızın kaybolması, çalınması, evinize gelen ekibin paketleme işleminin ardından fiyat artırımına giderek sizi maddi anlamda zor durumda bırakması gibi durumlarla karşılaşa biliriniz.

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.