DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Yeni Köprülü Kavşaklar Şehrimize Hayırlı Olsun
Yeni Köprülü Kavşaklar Şehrimize Hayırlı Olsun

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, daha önce alttan trafik geçişi verilmeye başlanan 4 köprülü kavşağın üst kısmındaki kavşakların, korkulukların ve sinyalizasyon işlemlerinin tamamlanarak hizmete açıldığını ifade etti. Altay, 130 milyon türk lirasına mal olan ve şehir trafiğinde önemli bir rahatlama sağlayan projelerin hayırlı olmasını diledi.
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, yapımı tamamlanarak hizmete giren 4 köprülü kavşağın Konya’ya hayırlı olmasını diledi. Konya trafiğinde önemli bir çözüm ve rahatlama olması adına hayata geçirilen projelerin önemli olduğunu belirten Başkan Altay, aynı anda yapılan 4 köprülü kavşak ve bir yaya yaya üstgeçidinin yapımı sırasında trafiği rahatsız etmeyecek şekilde çalışmaya özen gösterdiklerini vurguladı. Altay, “Konya trafiğini rahatlatacak önemli projelerimizden biri olan 4 altgeçit ve bir yaya üstgeçidin inşaatları tamamlandı. İnşa çalışmaları sırasında şehir trafiğinin en az rahatsız edecek şekilde önce yan yolları açarak trafiği aksatmadan inşaatlara başladık. Ramazan Bayramı’ndan hemen önce alttan trafiğin geçişine izin verdik. Köprülü kavşaklarımızın tamamında alttan geçişler, üst taraftaki kavşakların yapımı, korkuluklar ve sinyalizasyon işlemleri tamamlandı. Yine yaya üstgeçidimizin de inşaatı tamamlandı. Böylece Elmalılı Hamdi Yazır, Şefik Can, Fatih ve Galericiler Kavşaklarında şehir trafiğini rahatlatacak ve 130 milyon türk lirasına mal olan önemli projeleri hayata geçirmiş olduk. Köprülü kavşak ve yaya üstgeçidimizin şehrimize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu. TRAFİK KURALLARINA UYALIM Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Kurban Bayramı tatilinin başlaması ile beraber yola çıkacak vatandaşlara da önemli uyarılarda bulundu. Başkan Uğur İbrahim Altay, “Bizler belediyeler olarak trafiği rahatlatmak adına çalışmalar yürütüyoruz ama sürücülerimizin de mutlaka kurallara uyması gerekiyor. Özellikle şehir içi ve şehir dışında ülkemiz insanının emniyet kemeri kullanımına dikkat etmesi ve hız kurallarına riayet etmesini arzu ediyoruz” dedi.

Seçme Haberler

4. Boğaziçi Zirvesi

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı öncülüğünde düzenlenen 4. Boğaziçi zirvesine katılan büyükşehir belediye başkanı Tahir AKYÜREK kentsel dönüşümün geleceği ile ilgili konuşma yaptı. Tahir AKYÜREK konuşmasında kentsel dönüşümün sadece eski binaları yıkıp yerine yenilerinin yapılması demek olmadığını. Özgün ve kendine has kimliğinin olması gerektiğini belirtti.

Güneysınır’da Büyükşehir Yatırımları Tam Hız Devam Ediyor

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, ilçelerde yapılan yatırım programları kapsamında gittiği Güneysınır’da Şehir Konağı ve Tohum Eleme Tesisinin açılışını gerçekleştirdi. Medeniyet Okulu’nun dönem başlangıcını yaparak öğrencilerle buluşan Başkan Akyürek, ilçe merkezindeki prestij cadde ve Gürağaç Mahallesinde sıcak asfalt çalışmalarını...

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.