DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Başkan Altay: Çocuklarımız Geleceıin Türkiye`sini İnşa Edecek
Başkan Altay: Çocuklarımız Geleceıin Türkiye`sini İnşa Edecek

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Medeniyet Okulu Projesi kapsamında hizmet veren Bilgehanelerde eğitim gören öğrencilere yönelik Beyşehir’de düzenlenen “Asım’ın Nesli Gençlik Kampı”nın final programında öğrencilerle buluştu. Eğitimin sadece sınıflarda ve kapalı binalarda yapılmadığına dikkat çeken Başkan Altay, “yaz mevsiminde bu tür etkinliklerle çocuklarımızın kişisel gelişimine önemli katkı sağlıyoruz. İnşallah gelecek nesiller geleceğin Türkiye’sini inşa edecekler” dedi.
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Bilgehane öğrencilerine yönelik Beyşehir’de düzenlenen “Asım’ın Nesli Gençlik Kampı”nın final programında öğrencilerle buluştu. Beyşehir Gölü kenarında kurulan kampta öğrencilerle muhabbet ederek yakından ilgilenen Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Büyükşehir Belediyesinin yeni bir kamp alanına kavuştuğunu ifade etti. Eğitimin sadece dersliklerde, sınıflarda ve kapalı binalarda yapılmadığını belirterek konuşmasını sürdüren Başkan Altay, “Düzenlenen kampta öğrenciler çok önemli eğitimler alıyor. Bu yaşta ailelerinizden ayrı kalarak arkadaşlarınızla beraber en az bir gece geçiriyorsunuz. Büyükşehir Belediyesi olarak tüm hizmetlerimizde önceliğimiz çocuklar. Bilgehaneler burada önemli bir mihenk taşını oluşturuyor. Çocuklarımızın eğitim öğretim dönemi boyunca eğitim alabilecekleri merkezler oluşturuyoruz. yaz mevsiminde bu tür etkinliklerle çocuklarımızın kişisel gelişimine önemli bir katkı sağlıyoruz. İnşallah gelecek nesiller ülkemiz için daha büyük insiyatifler alacak ve geleceğin Türkiye’sini inşa edecekler. Bizler de onların gelişmesi için büyük gayretler gösteriyoruz” ifadelerini kullandı. Başkan Altay, ayrıca bu yıl kurulan havuzlarda 50 bin çocuğun hizmet gördüğünü ve “Güle Oynaya Camiye Gel” projesi kapsamında da 40 binin üzerinde çocuğun bisiklet almaya hak kazanacağını anımsatarak, İl Müftüsü Ahmet Poçanoğlu ve cami imamlarına teşekkürlerini iletti. Altay, projenin bir Konya projesi olarak tüm Türkiye’ye yayılmasını temenni etti. Programa katılan Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, “Ülkemiz sizlerle inşallah çok daha iyi yerlere gelecek. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan sayesinde ivmeyi yükselttik. Gelecekte bu makamlara geldiğinizde sizlerin de almış olduğunuz bu bayrağı daha ileri götüreceğinize inanıyorum. Bu tesisi çocuklarımızın hizmetine sunan Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay’a ve emeği geçenlere teşekkür ederim” dedi. Konya Müftüsü Ahmet Poçanoğlu, düzenlediği böyle bir sosyal etkinlikten dolayı Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ederek, çocukların ve gençlerin bu tür sosyal tesislerde ortak çalışmalarda bulunmasının onların daha hür ve serbest düşünmeleri için önemli olduğunu kaydetti. AK Parti Konya İl Başkan Yardımcısı Fahrettin Kulu da gerçekleştirdiği hizmetlerden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’a teşekkürlerini iletti. Konuşmaların ardından, Medeniyet Okulu Projesi kapsamındaki Bilgehane Yaz Okulu’nda düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere madalyaları ve başarı belgeleri verildi.

Seçme Haberler

Konya Bilim Festivali Yoğun İlgi Gördü

Konya Bilim Festivali Yoğun İlgi Gördü Konya Büyükşehir Belediyesi’nin TÜBİTAK desteğiyle gerçekleştirdiği ve 2 gün süren Konya Bilim Festivali büyük ilgi gördü. Çok sayıda etkinliğin gerçekleştirildiği Bilim Festivali’ni ve Konya Bilim Merkezi’ni hafta sonu tatilinde 85 bin kişi ziyaret etti.Konya Büyükşehir Belediyesi’nin TÜBİTAK desteği...

Büyükşehir Ramazan Bayramı’na Hazır

Konya Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların Ramazan Bayramı’nda huzurlu ve sorunsuz bir şekilde geçirmesi için tüm birimlerde gerekli tedbirleri aldı.
Konya Büyükşehir Belediyesi, Ramazan Bayramı’nda şehirde herhangi bir sorun yaşanmaması için gerekli tedbirleri aldı. TOPLU ULAŞIM BAYRAMIN İLK 2 GÜNÜ ÜCRETSİZ Bayram süresince Pazar tarifesiyle hizmet...

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.