DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Bisiklet Sürücüleri Tarihe Pedal Çevirdi

Konya Büyükşehir Belediyesi’nin Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında “Trafikte Biz de Varız” temasıyla şehir merkezinden Çatalhöyük’e düzenlediği bisiklet turuna katılanlar hem bisiklet kullanmanın keyfini yaşadı hem de 10 bin yıllık antik kenti yakından tanıdı.
Konya Büyükşehir Belediyesi’nin 16-22 Eylül tarihleri arasında kutlanan Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında düzenlediği etkinlikler tüm hızıyla sürüyor. Avrupa’da iki bini aşkın şehirle birlikte Konya’da da kutlanan Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında Konya Büyükşehir Belediyesi, bisiklet kullanımına farkındalık oluşturmak amacıyla bisiklet sürüş etkinliği gerçekleştirdi. “Trafikte Biz de Varız” temasıyla düzenlenen etkinliğe; Konya’da bisiklet konusunda faaliyet gösteren bisiklet dernekleri ve topluluklarından bisikletseverler katıldı. BİSİKLET SÜRÜCÜLERİ İÇİN ÇATALHÖYÜK TURU DÜZENLENDİ Büyükşehir Belediyesi Mevlana Kültür Merkezi’nden başlayıp Çatalhöyük’te son bulan bisiklet farkındalık sürüşünde sürücüler, Çumra yolu güzergahındaki ayçiçeği ve mısır tarlalarının arasından geçerek adeta tarihe doğru bir yolculuk yaptı. Katılımcılar bitiş noktasında vardıklarında ise Çatalhöyük’ü ziyaret ederek antik kenti yakından görme fırsatı buldu. Etkinliğe katılanlar hem tarihi bir alanda bisiklet kullanmanın keyfine vardıklarını, hem de 10 bin yıllık yerleşim yeri Çatalhöyük’ü yakından gördüklerini belirterek, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’a teşekkür etti. ŞEHRİN FARKLI NOKTALARINDA ÜCRETSİZ BİSİKLET TAMİR ÇADIRLARI Öte yandan Konya Büyükşehir Belediyesi’nin, hafta süresince şehrin çeşitli noktalarında kurduğu ücretsiz bisiklet tamir çadırları da bisiklet kullanıcılarını bekliyor. 10.00-19.00 saatleri arasında hizmet veren çadırlar bugün Meram Evliya Çelebi Camii önünde kurulurken; 19 Eylül Pazartesi günü Şefik Can Parkı Otoparkı, 20 Eylül Salı günü Aziziye Cami Önü, 21 Eylül Çarşamba günü Muhacır Pazarı ve son gün olan 22 Eylül Perşembe günü de Kültürpark’ta hizmet verecek. BİSİKLET TRAMVAYI DA ÜCRETSİZ 22 Eylül’e kadar devam edecek Avrupa Hareketlilik Haftası çerçevesinde Konyalı bisikletseverler Bisiklet Tramvayı’ndan ücretsiz faydalanabilirken, ayrıca Büyükşehir Belediyesi hafta boyunca her gün bisiklet yollarını kullanan vatandaşlara reflektif yelek dağıtımı gerçekleştiriyor.

Seçme Haberler

Derbent Aladağ Yolu Tamamlandı

Konya Büyükşehir Belediyesi, Derbent Aladağ’daki kayak bölgesine giden 7 kilometrelik yolda; altyapı, genişletme ve güçlendirme çalışmalarını tamamlayarak yolu daha güvenli ve konforlu hale getirdi. Yürütülen çalışma sonunda 9 metre genişliğe ulaşan yolda 16 bin ton...

“Türkiye Bize Nefes Veriyor”

Konya Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen Dünya Müslüman Alimler Birliği Toplantısı’nda “İslam Dünyasının Kadim Şehirleri: Medine, Kudüs, Konya” konulu panel yapıldı. Panelde, darbe girişimine karşı verilen mücadele için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Türk halkını kutlayan ailemler, Türkiye’nin mazlum milletlere nefes...

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.