DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Başkan Altay: “Şehitlerimiz ve Gazilerimiz Sayesinde Güçlü Yarınlara Yürüyoruz”

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, 19 Eylül Gaziler Günü vesilesiyle bir mesaj yayımlayarak, “Vatanımızın bölünmez bütünlüğü, milletimizin huzur ve refahı için göğsünü düşmana siper eden şehitlerimiz ve gazilerimiz sayesinde bugün ülke olarak güçlü yarınlara yürüyoruz.” dedi.
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Altay’ın mesajı şöyle: “Asırlardır güçlü bir şekilde ayakta duran, tüm mazlumlara kol kanat geren kadim medeniyetimiz, gücünü vatanı için canını feda eden şehitlerimizden ve kahraman gazilerimizden almıştır. Vatanımızın bölünmez bütünlüğü, milletimizin huzur ve refahı için göğsünü düşmana siper eden şehitlerimiz ve gazilerimiz sayesinde bugün ülke olarak güçlü yarınlara yürüyoruz. Şehitlerimiz ve gazilerimiz asırlardır kanlarını dökerek bu vatanı bizlere emanet bırakmışlardır. Bugün de kahraman askerlerimiz, polislerimiz ve güvenlik güçlerimiz aynı şuur ve fedakârlıkla görevlerinin başındadır. Millet olarak bizlere düşen; vatan, millet ve mukaddesat bilincini bizden sonraki nesillere aktararak, yarınlarımızı bu değerlerimize sahip çıkacak nesillerle güçlendirmektir. Bu vesileyle ‘ölürsem şehit, kalırsam gazi’ anlayışıyla fedakarca mücadele ederek gazilik payesiyle müşerref olmuş ve milletimizin gönlünde en ulvi yere sahip olan gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Tüm şehitlerimize ve ebediyete irtihal etmiş gazilerimize Allah’tan rahmet, hayatta olan gazilerimize sağlık ve afiyet diliyorum. Tüm gazilerimizin 19 Eylül Gaziler Günü’nü yürekten kutluyorum.”

Seçme Haberler

Türkiye’nin Kalkınma Hamlesine KOMEK Desteği

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, yenilenebilir doğal kaynaklardan olan güneş enerjisi alanında önemli yatırımlara ev sahipliği yapan Karapınar’da açtıkları Güneş Panelleri ve Fotovoltaik Sistemleri Kurulum, Bakım ve Onarım Kursu ile ilçedeki...

Başkan Altay Öğretmenleriyle Buluştu

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla; KOMEK, ASEM, Bilgehane ve Büyükşehir Belediyesi spor faaliyetlerinde görevli öğretmenlerle bir aya geldi. Liseden kendi öğretmenlerinin de katıldığı programda tüm öğretmenlerin Öğretmenler Günü\'nü kutlayan Başkan Altay, inancımızda öğrenmenin ve öğre...

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.