DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Başkan Altay Şehit Ufuk Baysan Anadolu Lisesi Öğrencileriyle Buluştu

Okul ziyaretlerini sürdüren Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Selçuklu Şehit Ufuk Baysan Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek öğrenciler ve öğretmenlerle buluştu.
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Selçuklu Şehit Ufuk Baysan Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi. Sınıfları tek tek ziyaret ederek öğrencilerle sohbet eden Başkan Altay, gençlerle bir araya gelmeyi önemsediklerini ve fırsat buldukça onların enerjisinden istifade ettiklerini söyledi. Öğrencilere yeni eğitim ve öğretim döneminde başarılar dileyen Başkan Altay, “Büyük ve güçlü Türkiye’nin inşasında gençlerimizin büyük rolü olacağı yadsınamaz bir gerçek. Biz de eğitim camiası ve yerel yönetimler el ele verip kaliteli bir eğitim imkânı sunarak onların yeniliğe açık, kendine güvenen, araştırmacı ruha sahip, milli ve manevi değerlerin bilincinde bireyler olarak yetişmelerini sağlamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Ömrünü insan yetiştirmeye adayan öğretmenlerimiz de çok kutsal bir görev ifa ediyor. Onlara da ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi.

Seçme Haberler

Çatalhöyük Tanıtım ve Karşılama Merkezi’nin Temeli Atıldı

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından şehre kazandırılacak Çatalhöyük Tanıtım ve Karşılama Merkezi’nin temeli Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un katılımıyla atıldı. Çatalhöyük’ün ülkemizin ve insanlığın en önemli arkeolojik değerlerden biri olduğunu belirten...

Büyükşehir’den Çiftçiye 4 Milyon Liralık Çilek Desteği

Büyükşehir’den Çiftçiye 4 Milyon Liralık Çilek Desteği Tarımsal desteklerini artırarak sürdüren Konya Büyükşehir Belediyesi, kiraz, elma ve asma dağıtımının ardından ilçelerde çilek fidesi dağıtımı gerçekleştirdi. 2 bin 25 dekar alanda dikimi yapılmak üzere 2 bin 530 kişiye verilen çilek desteği için 4 milyon 50 bin liralık kaynak aktarıld...

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.