DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Başkan Altay Şehit Ufuk Baysan Anadolu Lisesi Öğrencileriyle Buluştu

Okul ziyaretlerini sürdüren Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Selçuklu Şehit Ufuk Baysan Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek öğrenciler ve öğretmenlerle buluştu.
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Selçuklu Şehit Ufuk Baysan Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi. Sınıfları tek tek ziyaret ederek öğrencilerle sohbet eden Başkan Altay, gençlerle bir araya gelmeyi önemsediklerini ve fırsat buldukça onların enerjisinden istifade ettiklerini söyledi. Öğrencilere yeni eğitim ve öğretim döneminde başarılar dileyen Başkan Altay, “Büyük ve güçlü Türkiye’nin inşasında gençlerimizin büyük rolü olacağı yadsınamaz bir gerçek. Biz de eğitim camiası ve yerel yönetimler el ele verip kaliteli bir eğitim imkânı sunarak onların yeniliğe açık, kendine güvenen, araştırmacı ruha sahip, milli ve manevi değerlerin bilincinde bireyler olarak yetişmelerini sağlamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Ömrünü insan yetiştirmeye adayan öğretmenlerimiz de çok kutsal bir görev ifa ediyor. Onlara da ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi.

Seçme Haberler

İftarlarda 100 Bin Kişiyle Buluştuk

İftarlarda 100 Bin Kişiyle Buluştuk Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Konya’nın ilçelerinde düzenlenen iftar programları ve toplumun farklı kesimlerine verdiği iftarlarda 100 binden fazla kişiyle bir araya geldi.Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, bu Ramazan ayında da ilçe iftarlarını ve toplumun farklı kesimleri...

Ticaret Bakanı Mehmet Muş Başkan Altay’ı Ziyaret Etti

Çeşitli toplantılara katılmak üzere Konya’da bulunan Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’ı ziyaret etti.
Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’ı ziyaret etti. Ziyarette; Konya Valisi...

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.