DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Bayramlar Bir ve beraber Olduıumuzu Bize Hatırlatıyor
Bayramlar Bir ve beraber Olduıumuzu Bize Hatırlatıyor

Kurban Bayramı dolayısıyla dünyanın dört bir yanında olduğu gibi Konya’da da yüzbinler bayram namazında buluştu. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Konya’ya gelerek Konya Valisi Yakup Canbolat, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı ve binlerce Konyalıyla beraber bayram namazı kıldı. Bakan Murat Kurum, vatandaşlarla da bayramlaşarak: “Bayramlar bize bir ve beraber olduğumuzu bize hatırlatıyor” dedi.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Kurban Bayramı dolayısıyla geldiği memleketi Konya’da Hacıveyiszade Camii’ni dolduran vatandaşlarla bayram namazı kıldı. Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, Konya Valisi Yakup Canbolat, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ve AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı ile beraber namaz sonrası vatandaşlarla tek tek bayramlaştı. Millet olarak yeni bir Kurban Bayramı’na daha kavuşmuş olmanın mutluluk ve heyecanını yaşadıklarını belirten Kurum, ülkenin zor bir süreçten geçtiğinin altını çizdi. BAYRAMLAR BİZE BİR VE beraber OLDUĞUMUZU BİZE HATIRLATIYOR Bakan Kurum, “Ekonomik bir savaşla karşı karşıyayız. Bayramlar bize bir olduğumuzda, beraber olduğumuzda bileğimizi kimsenin bükemeyeceğini hatırlatıyor. Bayramlar bizim paylaşmamız gerektiğini, yardıma ihtiyacı olanlara yardım etmemiz gerektiğini hatırlatıyor. Zaten Türk milleti olarak tüm dünyada en fazla yardım yapan ülkeyiz. Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde 2023’e, 2053’e, 2071’e emin adımlarla yürüyoruz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Bayram vesilesiyle şehitlerimize, gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz. Şehit annelerimizin ellerinden öpüyoruz. tüm Konya’nın ve tüm milletimizin bayramını tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı. BAKAN KURUM’DAN 15 TEMMUZ GAZİSİNE VE SEVGİ EVLERİNE ZİYARET Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Konya Valisi Yakup Canbolat, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı ile beraber 15 Temmuz Gazisi Halit Şener’i evinde ziyaret bayramlarını tebrik etti. Bakan Kurum daha sonra Karatay ve Mevlana Sevgi Evleri’nde kalan çocukları da ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

Seçme Haberler

Konya’ya Hizmet Etmek Herkese Nasip Olmaz

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından daire başkanları ile ilçe belediyelerinin müdürlerine yönelik eğitim ve istişare toplantısı düzenlendi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun, “Bugünkü iktidarın temelinde yerel yönetimler var. Sizler karar alanlarla kararı uygulayanlar arasında köprü vazifesi yapıyorsunuz. Bu köprü çok önemli. Bu sebe...

Başkan Altay Dünya Robot Yarışması’nda Ödül Alan Öğrencilerle Buluştu

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Büyükşehir Belediyesi Medeniyet Okulu Projesi kapsamında Robotik Yazılım Sınıfında eğitim gören ve Çin’de düzenlenen Dünya Robot Yarışması’nda “En Çok İlgi Çeken Takım” ödülünü alan Kur’an Kursu öğrencileriyle buluştu.
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Çin’de düzenlene...

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.