DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

 

Deniz nakliyat eski adresinizde paketlediği ürünlerini yeni adresinizde de aynı itina ve özenle

Ev ve Ofis Taşımada Ambalajlama

Şehir içi şehirler arası ev taşıma işlemlerinde firmamız sizlere hijyenik taşımacılık hizmeti sunabilmek için havalı baloncuklu özel korunaklı naylon patpat ambalajlarını kullanır. Ev eşyanız ve ofis büro eşyalarınız bu özel patpatlarla sarılır. Bu eşyanın daha sağlam şekilde ve korunaklı olarak taşınmasını sağlar ve bu sayede eşyanınız hasar görmesi engellenir.  Ayrıca eşyalarınız havalı patpatlar kullanarak ambalajlanmasını yaparak, eşyanızın hijyenik şekilde taşınmasını sağlar. Firmamız battaniye türü ambalajlama malzemeleri bakteri oluşturduğundan dolayı kullanmaz. Bizim için ev taşımada en önemli konu hijyendir.  Ev veya ofis eşyasının sadece hasar görmeden taşınması yeterli değildir. Hem sorunsuz hem de hijyenik şekilde taşınması gerekir. Firmamız 17 mikron streç filmlerde kullanarak eşyaların hijyenini sağlar. Evde bulunan koltuk takımı gibi eşyaların temizlenmesi çok zor olduğu için firmamız siz değerli müşterilerine hijyenik paketleme malzemeleri kullanarak eşyalarınızın taşınma işlemi bittikten sonra tekrar ek bir eşya temizleme sorunu çıkartmaz. Aşağıda size tüm evde veya ofiste bulunacak eşyaları kalem kalem belirterek, ne şekilde söküm, ambalaj ve monte edildiğini belirdik. Aşağıda belirtilen ambalajlama şeklinde size tatmin edici bilgi gelmediyse, firmamızda telefon veya mail yolu ile daha ayrıntılı şekilde bilgi alabilirsiniz.  Deniz Nakliyat evden eve taşımacılık firmamız müşteri memnuniyetine bağlı olarak iş yapar. Bundan dolayı firmamızın eksik gördüğü ve sizin buda olması gerektiği dediğiniz tüm konular için desteklerinizi bekliyoruz. Bize öneri ve tavsiyeleriniz için mutlaka

arayın. Firmamız sizinle ayaktaysa, sizin istediğiniz tüm konuları çözmek için sizin 7/24 çalışmaktadır.

Konya da ev taşıma işlerinizde, firmamız sizlerin tüm eşyalarınızı ambalajlı, sigortalı ve marangozlu şekilde taşır. Deniz Nakliyat Konya evden eve nakliyat firmamız Konya da evden eve taşıma ve ofis büro taşımasında, evinizde ve ofisinizde bulunan gardıroplarınızı, yemek masalarını, sandalyeleri, koltuk takımlarını, vitrinleri, komodinleri, aynalı şifonyerleri, konsolları, bazaları, yatak başlarını, çocuk odası kar dolaplarını, portmantoları, mutfak dolaplarını, yaşam ünitelerini, çalışma masalarını, ofis büro dolaplarını, ofis büro koltuk ve sandalyelerini, sehpaları ve fiskosların sökümünü yapar. sökümü yapılan tüm eşyalar tek tek hijyenik şekilde havalı patpat ambalajlarla sarılır. İkinci adreste ambalajlarından çıkartılan tüm eşyaların kurumu ve dizaynı profesyonel ekibimiz tarafından yapılır.  Konya ev taşımalarınızda evinizde bulunan bardaklarınızın sarılması, kitaplarınız toplanması, perdeleriniz kolilenmesi, tabaklarınız sarılması, vazolarınız paketlenmesi, resim ve çerçeveleriniz sarılması, çatallarınızın toplanması, kaşıklarınızın toplanıp kolilenmesi, kozmetik eşyalarınız, süs eşyalarınız düzenli şekilde toplanması, plastik mutfak ve ev malzemelerinizin paketlenmesi, kavanozlarınız kolilenmesi, yapma çiçekleriniz taşınması, biblolarınızın paketlenmesi ve baharatlıklarınızın profesyonel paketleme elemanlarımız tarafından hijyenik malzemeler ile sarılır ve uygun kolilere yerleştirilir. İkinci adres de ise yerleştirmesi yapılır.  Konya evden eve nakliyat işlerinizde evinizde bulunan ütülü kıyafetleriniz askılı dolaplarımızla taşınır. Ütüsüz kıyafetler ise koli veya poşetlere yerleştirilerek taşınması sağlanır.

evden eve taşımacılık

Ev Eşyası taşımada yatakların ambalajlanması

 

Evden eve nakliyat işleminizde firmamız yataklarınızın taşınması sırasında hijyenik şartlara önem verir. Yataklarımız boyutlarından dolayı yıkanması zor olduğundan taşınması sırasında yatak ambalajlaması yapan personelimiz yatağınızı tek kullanımlık olan 17 mikron hijyenik streç ambalajlama ile her tarafı kapatılacak şekilde sarar. Bu sayede yatağınızın hijyenik ve zararsız taşınması sağlanır. Ayrıca duruma göre özel yatak kılıflarımızla da sarılabilir. İkinci eve gelindiğinde yatağınız kılıfından çıkartılır veya sarılı olduğu streç ambalaj sökülür. Sökümü tamamlandıktan sonra yataklarınız montesi dizaynı yapılmış bazalar üzerine veya sizin istediğiniz yere yerleştirilir. Hijyenik şekilde yataklarınız taşınmış olur.

GARDROPLARIN SÖKÜMÜ, AMBALAJLANMASI ve MONTESİ

 

Ev eşyası taşımalarında firmamızın kardolap süküm ve montesi konusunda uzman olan marangozları tarafından eşyanın alınacağı birinci adres de gardırop marangoz tarafından matkapla düzenli şekilde demonte edilir.  Gardıroptan çıkan civata ve aksesuarlar düzenli şekilde paketlenir. Sökümü yapılan kardoplap parçarı korunaklı çift yönlü havalı patpat baloncuklarla sarılır.  Ambalajlanması yapılan kardolap parçaları araçta ayrılan özel yerlerde aralarına ek strafor mahzemeler konularak daha iyi şekilde korunması sağlanır.  Araç ikinci adrese yanaştıkdan sonra ilk gardırop parçaları inerek evin içersinde sizin istediğiniz yere profosyonel marangozumuz tarafından demontesi yapılır. gardıropınızın taşıma gününden önce yerini belirleyiznizki taşıma anında nereye kurulması konusunda kararsız kalmayınız.   Gardrop montesi tamamlandıktan sonra mobilyacımız gardıropınızın kapak ayarlarını yaparak gardıropınızın düzenli şekilde durmasını ve sizin rahat kullanmanızı sağlar. Kardolap yerini belirledikten sonra yer değiştirme işlemi yapılırsa gardıropın tekrar sökümü ve montesi gerekiyosa bu iş için ekstra ücret talep edilir. gardıropın fazla sökülüp takılması gardıropın sağlamlığı açısındada iyi değildir.  Gardırobun kullanım ömrünü azaltır. Bunun için mutlaka taşınmadan önce gardıropınızın kurulcağı yeri belirleyiniz. Duvara monteli kardolaplarınız hariç her model her marka gardıropınızın sökümü takımı profosyonel mobilyacımız tarafından yapılır. Aşağıda monte ve demontesi yapılan örnek mobilya markaları

Konya evden eve nakliyat

YEMEK MASASININ SÖKÜMÜ, AMBALJLANMASI ve MONTESİ

Evden eve nakliyat sırasında evde bulunan yemek masası yere temiz hijyenik patpat sarıldıktan sonra üzerine ters

şekilde konlurak işlem başlar. Yemek masamızın ayakları sökülüyorsa söküme uygun matkap ve veya alyanla sökümü yapılır. Sökülen ayaklar özel patpat ambalajlarla tek tek sarılır ambalajlanır. Patpatın üzerinde kalan yemek masasın gövdesi patpat ambalajla iyi bir şekilde her yeri kapancak şekilde sarılır. Yemek masamız sökülürken çıkan civata ve mahzeler düzenli şekilde takım sandığına konur. Ev eşyamız ikinci adrese geldiği zaman yemek masası tekrar yere konulara patpatı acılır. Yemek masasının ayaklarıda açıldıktan sonra montesi yapılır. Monte işlemi biten yemek masamız istediğiniz yere bırakılır.

SANDELYELERİN AMBALJLANMASI DİZAYNI

Firmamız evden eve taşıma işlemlerinde sandelyeleri taşıma konusunda çok titiz davranır. Sandelyerimiz ister deri, ister ahşap, ister kumaştan olsun fark etmez tüm sandelyeler tek tek sandelya boyutlarında ayarlanmış özel patpat ambalajlar düzenli şekilde paketlenir.  Bu sayede sandelyelerimizin zarar görmesi ve çizilmesi engellennir. Araçta ise sandelyelerimiz hassas olduğu için özel üst kısımlara konur. İkinci adreste sizin istediğiniz yere bırakılır. Yemek masasın saldelyeriyse yemek masasına düzenli şekilde bırakılır.

KOLTUK TAKIMLARININ SÖKÜLMESİ, AMBALAJLANMASI, MONTESİ ve DİZAYNI

Ev taşımalarında koltuklarınız yanları sökülür. Koltukla koltuk kolu arasında bulunan bağlantılar çıkartılır. Koltuk yanları özel patpat ambalajlarımızla ambalajlanır. Koltuk takımı taşınmaya zorluk çıkarıyorsa sökülen başka kısmı varsa sökülür. Koltuk takımımızın kalan gövdesi taşımada sorun olmaması için her tarafı kapanacak şekilde hijyenik, köpüklü havalı patpat naylon ambalajlarla sarılır. İkinci adreste koltuk takımı evin içerisinde amballajları sökülür montesi yapılır. Monte işlemi tamamlandıktan sonra sizin istediğiniz yere düzenli şekilde bırakılır.

VİTRİNLERİN SÖKÜMÜ, AMBALAJLANMASI ve MONTESİ

Paketleme elemanlarımız vitrin içerisinde bulunan eşyaları sarıp paketledikten sonra, marangozumuz vitrinin ön camını çercevesle söker ambalajlar, ön cam sökülmuyorsa, vitrini streç ambaljlama veya patpat ambalaj mahzemesi ile sarar ve önüne yanına işaret koyarak cam olduğunun belli olmasını sağlar. Konya evden eve nakliyat vitrin komple parçalanıyorsa içinde bulunan yerleştirme camlarını çıkarır ambalajlar. Vitrinin tüm parçalarını demonte eder. Hasar görmemesi için tüm vitrin parçalarını ve camlarını ambaljlar. İkinci eve gidildiğinde vitrinin tüm parçaları monte edilir vitrinin ayarı yapılır ve sizin istediğiniz yere vitrininiz düzenli ve şık şekilde bırakılır.

KOMİDİNLERİN AMBALAJLANMASI

Evden eve nakliyat işlemleri yapılırken yatak odasında bulunan komidinleriniz sizin talebinize göre isterseniz içinde özel giyim eşyaları varken çekmece kapakları açılmadan ambalajlanır. isterseniz içinde bulunan eşyalarınızın sizin talebinize göre sizin yada bizim tarafımızdan kolilemesi yapılarak komidinleriniz boş şekilde patpat ambalajlama mahzemesiyle ambalajlanır. İkinci adrese gelindiğinde ambalaj mahzemleri üzerinden sökülerek komidinleriniz sizin yatak odasında istediğiniz yere bırakılır.

AYNALI ŞİFONYERLERİN SÖKÜMÜ, AMBALAJLANMASI ve MONTESİ

Aynalı şifonyerler taşınırken, şifonyerin aynası sökülür ayna strafor veya patpat ambaljla sarılır. Aynalı şifonyer içerisinde bulunan giysiler eğer taşınmada aynalı şifonyere zarar vermeyecek ve taşınma elemanlarımızın taşıma hacmine uygunsa içi boşaltılmayabilir. Eğer taşımaya uygun değilse eşya ile sizin talebinize göre bizim veya sizn tarafınızdan içi boşaltılarak kolilere konur. Boş şekilde şifonyer ambalajlanır. İkinci adresde şifonyerin üst aynası monte edilir ve aynalı şifonyer sizin istediğiniz yere düzenli şekilde konulur.

KONSÜLÜN SÖKÜLMESİ, AMBALAJLANMASI ve KURUMU

Konsül içerisinde bulunan ufak eşyalar paketleme elemanlarımız tarafından özel klav kağıtlarla sarılarak kolilere yerleştirilir ve kolilerin üzerine konsül malzemesi diye yazılır. konsülün içerisi komple boşaldıktan sonra konsülün aynası sökülür. Ayna strafor veya patpat ambalajla muhafazalı şekilde sarılır. Konsulun iç bölme tahtaları çıkartılır ve paketlenir. Konsül iç kapakları alındıktan sonra özel konsül sarma malzemesiyle her yeri kapanacak, hasar görmeyecek şekilde ambalajlanır. Konsül büyük veya çok ağırsa taşınması zor ise, konsül demonte edilecek şekilde ise demonte edilir. Demonte edilen konsülün tüm parçaları sarılır. İkinci adrese varıldığında konsül marangozumuz tarafından monte edilir iç rafları takılır ve en son aynası takılarak montesi tamamlanır. Konsolun montesi yapıldıktan sonra konsül sizin istediğiniz yere yerşeştirilir. Anlaşmaya bağlı olarak istemişseniz konsül içindeki malzemeler konya evden eve nakliyat tarafından yerleştirilir.

BAZALARIN SÖKÜMÜ, AMBALAJLANMASI ve TAKILMASI

Evde yatak odasında bulunan çift kişilik veya tek kişilik bazalarınız, ilk önce içleri önceden boşaltılmamışsa içinde bulunan eşyalar kolilere burçlara ve elbise poşetlerine yerleştirilir. Bazaların içleri boşaltıldıktan sonra bazayla yatak başı birleştirme cıvataları sökülür. Yatak başı ve baza ayrıldıktan sonra baza iki tekli bazadan oluşmuşsa aradaki bağlantı sökülür. Bazanın üzerinde bulunan yatağın kaymasını engelleyen parçalar sökülür.  Baza boşaltma ve sökümü bittikten sonra bazaları hem hijyenik hemde hasarsız taşımak için bazalara özel ambalajlama malzemeleri ile güvenli şekilde sarılır. İkinci adreste bazayı söken marangozum baza iki tekilden oluşmuşsa ara bağlantılarını yapar.  Sonra baza ile yatak başı arasındaki monte yapılır. sonra bazanın yatak kaymaması için gereken parçaları takılır. Monte tamamlandıktan sonra baza istediğiniz şekilde bırakılır. İçinde çıkan eşyaların yerleşmesi yapılır.

YATAK BAŞI VE YANLARININ SÖKÜMÜ, TAKILMASI VE AMBALAJLANMASI

Evimizi taşırken yatak odasında bulunan yatak başı eğer bazalı ise bazadan ayrılması sağlanır. Yatağın yan parçaları sökülür ve tüm parçalar ayrı şekilde tek tek sarılır. Ayrılan yatak başı hassas olduğundan dolayı çok iyi şekilde korunaklı havalı patpat ambalajlarla sarılır. Yatak parçaları üzerinde aksesuar varsa önceden sökülür ve sarılır. İkinci adrese gidildiğinde yatak mobilyaları sizin istediğiniz yere monte edilir ve dizaynı yapılır. Aksesuarları takılır.

ÇOCUK ODASI KARDOLAPLARININ SÖKÜLMESİ, AMBALAJLANMASI VE MONTESİ

Çoçukların odalarında bulunan, çoçuk gardropları ev taşınması sırasında içleri boşaltılarak kolilere ve elbise naylon poşetlerine hijyenik şekilde bırakılır. İçi boşaltılan çocuk odası kardolapları kapakları sökülür. Kapakları söküldükten sonra diğer parçaları da demonte edilir. Çocuk gardıroplarının sökülen tüm parçaları tek tek ambalajlanır. İkinci evde marangozumuz tarafından çoçuk odası gardıropı sizin istediğiniz yere monte edilir. Montesi tamamlandıktan sonra ayarı yapılarak eşyalarınız içindeyken korunaklı olması sağlanır.

ÇOÇUK ODASI MOBİLYALI YATAKLARIN SÖKÜLMESi, AMBALAJLANMASI ve MONTESİ

Ev taşırken çoçukların odalarında bulunan özel yapım yatakalar, arabalı yataklar, ranzalı yatakalar vb gibi tüm çoçuk yatakaları firmamızın profosyonel uzman marangozları tarafından sökülür ve düzenli şekilde özel patpat ambalajlarla ambalajlanması yapılır. İkinci adreste çoçuk odalarında sökülen tüm çoçuk yatakları ambalajlarından tek tek çıkartılır. Çoçuk odalarında, çoçuk yatakları sizin istediğiniz yere marangozlarımız tarafından düzenli şekilde kurulumu ve montesi yapılır. Çoçuk odaları yatakları kurulumu yapıldıktan sonra yatakları üzerlerine yerleştirilir.

evden eve taşımacılık paketleme

ÇOCUK ODASI BAZALARININ SÖKÜMÜ, AMBALAJLANMASI ve MONTESİ

Çoçuk odaları taşınırken, çoçuklarımızın odalarında bulunan bazalar başlıklarından marangozlarımız tarafından ayrılır. Çocuklarımızın bazalarında bulunan tüm giysi ve özel eşyaları koli ve paketlere yerleştirilir. Çoçuk bazaları komple boşaldıktan sonra bazaların hijyenik ve korunaklı şekilde havalı patpat ambalajlarla sarılması ambalajlama elemanlarımız tarafından yapılır. İkinci evimize gelindiğinde çoçuk bazası ve çoçuk başlığı bağlantısı yapılır. Çoçuk odasında yapılan koli ve paketler açılarak, çoçuk bazaları içerisine yerleştirilir. Baza yerleşmesi tamamlandıktan sonra, çoçuk bazası üzerine çoçuk yatağı yerleştirilir. Yatak çoçuk bazası üzerine yerleştirildikten sonra son kontrolü yapılır.

ÇOÇUK ODASI KOMİDİNLERİNİN AMBALAJLANMASI

Ev eşyalarınızın taşınması sırasında, çocuk odalarında bulunan çoçuk komidinleri içerisinde bulunan eşyalar taşınmaya zorluk çıkarmıyorsa, eşyalar içindeyken ambalajlama elemanlarımız tarafından çoçuk komidinleri havalı patpat naylon ambalajlar ile sarılır. Şayet içinde eşyalar taşınmaya engel olcak kadar ağr ise, içi boşaltılarak koli ve paketlere konur. Boşaltıldıktan sonra çuçuk komidinleri hijyenik şekilde ambalajlanır. İkinci adresimize geldiğimiz zaman çoçuk komidinleri ambalajından çıkartılır. İstediğiniz yere bırakılır ve içlerinde gereken malzemeler koliye paketlerden çıkartılarak konur.

PORTMANTONUN SÖKÜLMESİ, AMBALAJLANMASI ve KURULMASI

Evimizin dış kapısında yada antrede bulanan portmanto ilk önce içinde bulunan ayakkabılar çıkartılarak, tüm ayakkabılar kendi kutularına veya kolilere konur.  Portmanto içi tamamen boşaltıldıktan sonra çekmeceleri çıkartılır, çekmeceler sarılır. Çekmece çıktıktan sonra portmanto parçalarına ayrılarak taşınmaya hazır hale getirilir. Portmantonun ayrılan tüm parçaları sarılır ve araca yüklenmesi yapılır. Ev eşyası yerleşecek olan ikinci adrese geldiğinde portmanto tüm parçaları getirilerek montesi yapılır. Monte işlemi yapılan portmanto çekmeceleri yerlerine takılır. Tüm işlem tamamlandık dan sonra Portmanto durması gereken yere düzenli şekilde bırakılır.

BANYO DOLABININ SÖKÜMÜ, TAKIMI, AMBALAJLANMASI ve İÇİNDEKİLERİN PAKETLENMESİ

Evimizin banyosunda banyo malzemelerini koymak amaçlı kullandığımız banyo dolabı taşıma sırasında içleri boşaltılarak içindeki malzemenin paketlenmesi yapılır.  İçi tamamen boşaltılan banyo dolabı genişliğine ve uzunluğuna göre taşınmaya uygunsa o şekilde demonte edilmeden ambalajlanır. Şayet banyo dolabımız geniş ise demonte edilerek parçalara ayrılır tüm parçaları düzenli şekilde ambalajlanır ve taşınmaya hazır duruma getirilir. Taşınacak olan yeni evimize geldiğimizde banyo dolabımız ambalajından çıkartılır yerine konur. Parçalı şekilde gelmişse banyo dolabımız ambalajından çıkartılarak tüm parçaları montesi yapılır. Montesi tamamlanan banyo dolabımız, banyo içerisinde sizin arzu ettiğiniz uygun bir yere bırakılır. Banyo dolabı taşımada, dolap içinde bulunan akıcı sıvı ve toz maddeler konya evden eve nakliyat için ev sahibi tarafından önceden yapılmalıdır.

MUTFAK DOLABININ SÖKÜLMESİ, TAKILMASI, AMBALAJLANMASI ve İÇLERİNİN PAKETLENMESİ

Mutfağımızda normal dolapların yetersiz kaldığı durumlarda ek olarak kullandığımız mutfak dolapları taşıma sırasında içleri boşaltılır. İçi tamamen boşaltıldıktan sonra mutfak dolapları özel ambalajlama malzemeleri ile ambalajlanması yapılır. Mutfak dolabımız büyükse taşınması zor ise, komple parçalanarak tüm parçaları tek tek sarılır. Yeni evimizde mutfak dolabı ambalajından çıkartılarak yerine yerleştirilir. Şayet parçalı şekilde gelmişse mutfak dolabımızın tüm parçaları birleştirilerek montesi yapılır ve sizin istediğiniz yere bırakılır mutfakta. Mutfak dolabında taşıma günü azı açık erzak ve sıvı madde bırakmayınız. Taşımadan önce bu sorunu giderek bu maddelerin diğer eşyalarınıza zarar vermesinin önüne geçiniz.

YAŞAM ÜNİTESİNİN SÖKÜMÜ, TAKIMI, AMBALAJLANMASI ve İÇLERİNDEKİ EŞYALARIN PAKETLENMESİ

Ev eşyalarımız arasında bulunan ve evin en önemli eşyalarından olan yaşam ünitesi evin estetik görünmesi yönünden önem taşır. Deniz Nakliyat Konyaevden eve taşımacılık ev eşyalarınızın taşınması sırasında yaşam ünitesi içerisinde bulunan tüm kırılacak eşyayı ve süs eşyalarını özel kılav kağıtlarıyla sarar ve kolileme işlemini yapar. Tamamen boşaldıktan sonra yaşam ünitesinin içi sökme işlemi başlar. Firmamızın profesyonel marangozları tarafından yaşam ünitesi demonte edilir. Yaşam ünitesinin tüm parçaları tek tek düzenli şekilde özel havalı patpat ambalajlama malzemesi ile sarılır. İkinci evde tüm parçalar ambalajlarından açılarak, yaşam ünitesinin montesi evin içerisinde sizin istediğiniz yere yapılır. Montesi tamamlanan yaşam ünitesinin kontrolü yapılır. Eğer önceden ekspertiz arkadaşımıza belirtmişseniz içleri tekrar yerleştirilir.

ÇALIŞMA MASASI SÖKÜLMESİ, AMBALAJLANMASI ve MONTE DİZAYNI

Evlerimizde veya ofis bürolarımızda bulunan çalışma masalarımız paketleme elemanlarımız tarafından içleri boşaltılarak kolileme işlemi düzenli şekilde yapılır. Kolileme yapan paketleme elemanı kolilerin üzerlerine ne olduklarını ve nerden alındıklarını yazar. Marangozlarımız tarafından demonte edilir ve demonte edilen tüm parçalar özel ambalajlama malzemeleri ile sarılır. İkinci evde veya ofiste çalışma masalarınızın parçaları ambalajlarından çıkartılarak, istediğiniz yere montesi yapılır. Koliler içerisinde bulunan evrak veya eşyalarınız tekrar düzenli şekilde bırakılır.

OFİS BÜRO DOLAPLARI SÖKÜLMESİ, AMBALAJLANMASI ve MONTESİ

Ofis veya büronuz taşınması gerekiyorsa taşınmayı dert etmeyin. Ofis ve büro taşıma işlemlerinde ofis büro dolaplarınız uzman ekibimiz tarafından içlerinde bulunan dosyalar, klasörler, özel evraklar, iş anlaşmalarınız vb gibi tüm dosyalarınız ve evrakalarınız düzenli şekilde gerekirse numaralanarak kolilemesi yapılır. Kolilemesi yapılan tüm evraklar koli üzerlerine yazılır. Bu sayede karışıklık olmadan ve zaman kaybetmeden işinize devam etmiş olursunuz. İçi boşaltıldıktan sonra ofis büro dolapları firmamızın ofis büro dolaplarını sökme konusunda uzman marangozları tarafından demontesi yapılır. Demonte edilen tüm ofis büro dolapları ambalajlanır. İkinci adrese gelindiğinde demontesi yapılan tüm büro ofis mobilyalarınız sökümü yapan marangozumuz tarafınfan montesi yapılır. Monte yapılan tüm büro ofis dolaplarınızın ayarları yapılır. Monte ve ayarı yapılan dolaplara toplanmış olan tüm kolili malzemeler açılarak düzenli şekilde yerleştirilir. Bu sayede siz vakitten kazanarak işlerinize yoğunlaşırsınız. Artık büro ofis taşıma kabus değil. Çünkü Deniz Nakliyat Konya ofis büro taşıma var.

OFİS SANDALYE ve OFİS KOLTUKLARI AMBALAJLANMASI

Deniz Nakliyat Konya taşımacılık tüm ofis ve büro taşımalarınızda ofisinizde bulunan tüm ofis sandalyelerinin ambalajlaması işlemini özel havalı köpük patpat ambalajlar ile yapar. İkinci adreste tüm büro sandalyeleri ambalajından çıkartılarak sizin istediğiniz yere bırakılır. Ofis ve büronuzda bulunan tüm koltuk ve koltuk takımları taşınma sırasında taşınmaya uygun değilse demonte edilir. Demonte edilen tüm parçalar özel ambalaj malzemeleri ile sarılır. Yeni büro veya ofisinize geldiğinde tüm parçalar ambalajlarından çıkartılır ve montesi yapılır. Montesi yapılan büro koltukları sizin istediğiniz yere düzenli şekilde bırakılır.

Evden eve nakliyat koli istifleme

SEHPA VE FİSKOSLARIN AMBALAJLANMASI

Ev eşyası nakliyesi veya büro ofis eşyası taşınması sırasında, evde veya büro ofiste bulunan sehpalar ve fiskoslar ambalajla elemanımız tarafından tek tek özel iki yünlü havalı patpat ambalajlama malzemeleri ile sarılır. Sehpalar ve fiskoslar hassas olduklarından ambalajlanması sıkı şekilde şekilde yapılır. Evde veya ofiste bulunan camlı sehpaların camları sökülerek camları ayrı gövdesi ayrı ambalajlanır. İkinci eve veya ofise gelindiğinde sehpa ve fiskoslar ambalajından çıkartılarak montesi yapılır. Konya evden eve nakliyat Deniz Nakliyat Montesi tamamlanan fiskos ve sehpalarınız diğer eşyalarınız yerleştikten sonra evinizde veya ofisinizde istediğiniz yere bırakılır.

TELEFONLUKLARIN AMBALAJLANMASI

Evden eve nakliyat işlemlerinde en ufak ayrıntılara kadar önem veren firmamız evinizin içerisinde bulunan normal ve antik değeri bulunan tüm telefonluklarınızı en iyi şekilde özel korunaklı havalı naylon ambalajla paketler. Telefonluk yerinden alındığında çekmeceli ise çekmece içerisinde bulunan tüm eşyalar ufak bir pakete yerleştirilir. İkinci adreste ambalajı sökülen telefonluk yerine bırakılır. İçerinde çekmecesi varsa takılır ve koli içerisinde bulunan eşyalar çekmecesine konur.

EVRAK DOLABI ve EVRAK PAKETLEME TAŞIMA

Ofisimizde veya evimizde bulunan evraklarımız yoğunluğuna göre bu konuda uzman olan ve numaralama ve kodlamadan anlayan ekibimiz tarafından yapılır. Sigorta şirketleri, bankalar, oteller gibi işletmeler evrak dolapları ve evrak dosyaları taşınırken karışıklık olmaması amacıyla sıralı şekilde tüm evraklarını numaralandırarak ekimize kolienmesi yaptırır. Tüm evraklar ikinci adreste çok rahat şekilde dizilecek şekilde kolilendikten sonra, tüm evrak dolaplarının ve rafların demonresi yapılır. Demontesi yapılan dolaplar ve raflar tek tek ambalajlanır. İkinci adreste aynı şekilde tüme evrak dolapları ve rafların kurumu yapılır. Taşıtıcı kurum istemesi durumunda tüm evraklar alındığı şekilde yerleştirilmesi yapılır. Sizin özel tüm evraklarınızı sorunsuz şekilde karışmadan ikinci yerine taşıyoruz. Konusunda uzman olan Deniz Nakliyat  evrak numaralama taşıma sizlere hizmet vermekten gurur duyar.

CD DOLABI

Ev taşınması, ofis büro taşınması, sahne sistemleri taşınması vb gibi taşımacılık işlerinde ev, ofis veya işyerinde bulunan tüm cdler dolaplarından çıkartılarak özel ufak kolilere yerleştirilir. Cd dolapları içerisi boşaldıktan sonra cd dolapları birleşik ise sökümü yapılır. Dökümü yapılan tüm cd dolap parçaları özel olarak ambalajlanır. İkinci evde, ofiste veya işyerinde sökümü yapan marangozumuz tarafından monte edilir. Cd dolabının montesi tamamlandıktan sonra cd lerini aynı şekilde düzenli olarak yerleştirilir.

MÜZİK ÇALAR DOLABI SÖKÜMÜ, AMBALAJLANMASI ve MONTESİ

Müzik çalar dolabınız taşınırken, müzik çalar dolapdan çıkartılır. Müzik çalar ve hoparlörleri ayrı şekilde düzenli şekilde ambalajlanır. Sonra müzik çalar dolabı sökülüyorsa parçalara ayrılır. Müzik çalar dolabının parçalan bölümleri tek tek düzenli şekilde paketlenir. Sökülmüyorsa tüm olarak patpat ambalajlama malzemesi ile sarılır. İkinci adreste ambalajlardan çıkartılarak montesi yapılır. Kurulumu tamamlandıktan sonra müzik çalar dolap içerisine yerleştirilir.

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.