DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya 60 adet 2014 model tramvayına kavuşuyor. Ve bu aşamada Konya büyükşehir belediyesi halkı da bu sürece dahil etmek için bir kampanya başlattı. Gelecek olan tramvayların renklerini seçmek için hem internette hemde şehrin değişik bölgelerinde anket düzenleyerek yeni tramvayların renk seçimini halk yapıcak. Konya evden eve nakliyat olarak bizlerde rengimizi seçtik. Konya nın rengi olan yeşil beyaz. 

Sizlerde kendi renginizi oylayarak bu sürece katkıda bulunabilirsiniz. Yeni tramvayların renklerini seç seç.

Konya evden eve deniz nakliyat olarak konya ya gelecek olan yeni tramvayların 21. yüzyıl konyasına yakışır kalitede ve güzellikte olmasını umuyoruz. ankete katılmak için tıklayınız. 

Modern konyaya modern tramvaylar ile Konyaray da metro ya adım adım yaklaşıyor. umarız yakın zamanda şehrimizde metro inşaatıda başlar. ve yirmibirinci yüzyıl Konya nın yüzyılı olur.

//www.denizevdenevenakliyat.com/konya/tramvayini-sen-sec-038.html

Seçme Haberler

Büyükşehir’in Tahsis Ettiği Konya STK Platformu Yeni Hizmet Binası Açıldı

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından Konya Sivil Kuruluşları Platformu’na tahsis edilen bina düzenlenen törenle hizmete açıldı. Konya Valisi Yakup Canbolat, Konya’nın hayırlı hizmetler üreten, hayra hizmet eden ve hayır yapmayı seven bir toplum olduğunu belirtirken; Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, sivil toplum kuruluşlarına tahsi...

31 Aralık 2013 Millipiyango Çekilişi Sıralı Tam liste

31 aralık 2013 tarihli Millipiyango sonuçlarının sıralı tam listesini makalemizin devamında bulabilirsiniz. Cumhuriyet tarihinin en büyük ikramiyesi olarak 50 milyon türklirası (50 trilyon), sahibini yada sahiplerini bekliyor. 31 Aralık 2013 tarihinde Ankara da yapılacak olan çekilişin sıralı tam listesini sizler için Millipiyango idaresinin yayınlamasına müteakip sitemizde yayınlayacağız.

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.