DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya 60 adet 2014 model tramvayına kavuşuyor. Ve bu aşamada Konya büyükşehir belediyesi halkı da bu sürece dahil etmek için bir kampanya başlattı. Gelecek olan tramvayların renklerini seçmek için hem internette hemde şehrin değişik bölgelerinde anket düzenleyerek yeni tramvayların renk seçimini halk yapıcak. Konya evden eve nakliyat olarak bizlerde rengimizi seçtik. Konya nın rengi olan yeşil beyaz. 

Sizlerde kendi renginizi oylayarak bu sürece katkıda bulunabilirsiniz. Yeni tramvayların renklerini seç seç.

Konya evden eve deniz nakliyat olarak konya ya gelecek olan yeni tramvayların 21. yüzyıl konyasına yakışır kalitede ve güzellikte olmasını umuyoruz. ankete katılmak için tıklayınız. 

Modern konyaya modern tramvaylar ile Konyaray da metro ya adım adım yaklaşıyor. umarız yakın zamanda şehrimizde metro inşaatıda başlar. ve yirmibirinci yüzyıl Konya nın yüzyılı olur.

//www.denizevdenevenakliyat.com/konya/tramvayini-sen-sec-038.html

Seçme Haberler

Başkan Altay Mezun Olduğu Lisede Anılarını Tazeledi

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, yıllar önce mezun olduğu Konya Lisesi’nde öğretmenlerle ve öğrencilerle bir araya gelerek anılarını tazeledi. Başkan Altay, 100 yıldan fazla geçmişiyle Konya Lisesi’nin Konya’nın en önemli markalarından birisi olduğunu ifade etti.
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, mezun...

Konya Büyükşehir’den Şoförlere Empati Eğitimi

Konya Büyükşehir Belediyesi, bisiklet şehri Konya’da bisiklet sürücülerinin trafikte yaşadığı zorlukların daha iyi anlaşılması için otobüs, minibüs ve ağır vasıta şoförlerine empati eğitimi verdi. Trafikte sürücülerin bisikletlilere daha saygılı davranmalarını arzu...

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.