DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Tiyatroya Yolculuk Projesi ile Çocuklar Tiyatroyla Buluştu

Konya Büyükşehir Belediyesi, “Tiyatroya Yolculuk” projesi kapsamında ilçelerde tiyatro izleme imkânı olmayan binlerce öğrenciyi şehir merkezine getirerek tiyatroyla buluşturdu. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, “Çocuklarımızın kültürel ve sosyal yönden gelişimlerine katkı sağlamaya devam edeceğiz.” diye konuştu.
Konya Büyükşehir Belediyesi, “Tiyatroya Yolculuk” projesi ile 31 ilçeye bağlı mahallelerdeki çocukları tiyatroyla buluşturarak kültür hayatına katkı sağlıyor. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, tiyatronun her yaştan insanın yaşamına katkı sağlayan kültürel bir araç olduğunu ifade ederek, bu doğrultuda Büyükşehir Belediyesi olarak çocukların ve gençlerin bu yönde gelişimine önem verdiklerini söyledi. “Tiyatroya Yolculuk” projesi kapsamında ilçelerde yaşayan çocukları ilk kez tiyatro ile buluşturduklarını kaydeden Başkan Altay, “Merkeze getirdiğimiz minik öğrencilerimiz Konya Şehir Tiyatro’muzun hazırladığı Küçük Kara Balık ve Pati Kardeşliği oyunlarını izledi. Bu sayede mahallelerimizdeki binlerce yavrumuzu tiyatroyla buluşturduk. Keyifle oyunları izleyen öğrencilerimiz daha sonra Konya Bilim Merkezi gezisine katılarak bilimle de tanışmış oldu. Bu tür faaliyetleri önemsiyoruz. İnşallah önümüzdeki dönemde de çocuklarımızın kültürel ve sosyal yönden gelişimlerine katkı sağlamayı devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı. Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından araçlarla yaşadıkları ilçeden Konya’ya gelen ve Selçuklu Kongre Merkezi’nde Konya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu ile ilk kez tiyatroyla buluşan çocuklar ise oyunları çok sevdiklerini belirterek, Konya Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

Seçme Haberler

Konya GastroFest 1-3 Ekim’de Yapılacak

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek Konya GastroFest için tanıtım toplantısı düzenledi. Konya’nın gastronomisini tanıtmak amacıyla festivali düzenleyeceklerini söyleyen Başkan Altay, “Temamız dünya...

Konya’da Ramazan Büyük Coşkuyla Başladı

Konya’da Ramazan coşkusu ilk teravih namazının kılınmasıyla başlarken, Konyalılar Mevlana Meydanında bu manevi duyguyu yaşamak için saf tuttu. İlk teravih namazını vatandaşlarla beraber kılan Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Ramazan’ın İslam alemi için mutluluk ve sevinç olduğunu ancak coğrafyamızda ve özellikle Kudüs’te yaşana...

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.