DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

TDBB ile Özbekistan Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı

Türk Dünyası Belediyeler Birliği ile Özbekistan Yükseliş Kurumu arasında işbirliği protokolü imzalandı. TDBB Başkanı ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Özbekistan ile ilişkilerin her geçen gün artarak geliştiğini belirterek, işbirliği protokolünün hayırlı olmasını diledi.
Türk Dünyası Belediyeler Birliği’nin (TDBB) Bursa’da düzenlediği Uluslararası Yerel Yönetimler Konferansı kapsamında TDBB ile Özbekistan Yükseliş Kurumu arasında işbirliği protokolü imzalandı. İmza törenine TDBB Başkanı ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Özbekistan Yükseliş Ulusal Hareketi Başkanı Bobur Mansurovich Bekmurodov ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş katıldı. ÖZBEKİSTAN İLE İLİŞKİLERİMİZ ARTARAK GELİŞİYOR Son dönemde Özbekistan’la ilişkilerin artarak geliştiğine dikkat çeken Başkan Altay, “Türk Dünyası Belediyeler Birliği’nin tüm başkanları olarak Özbekistan\'a Sonbahar’da ziyaret planlamaya çalışıyoruz. Medeniyetimizin başlangıcı olan Özbekistan’ı tüm başkanlarımızın görmesini arzu ediyoruz. Bu işbirliği protokolünün de hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı. BAŞKAN ALTAY’A TEŞEKKÜR ETTİ Özbekistan Yükseliş Ulusal Hareketi Başkanı Bobur Mansurovich Bekmurodov ise “Etkinliği düzenlediğiniz için çok teşekkür ederiz. Bu bizim resmi faaliyetlerimizin başlangıcıdır. Özbekistan’ın üç tarihi kentinin belediye başkanları da etkinliğe katılıyor ve Türkiye’nin tarihi kentleriyle kardeşlik protokolü imzalamayı öneriyoruz. Her şey için teşekkürler.” dedi. Konuşmaların ardından taraflar arasında işbirliğini sağlayacak protokolün imzaları atıldı.

Seçme Haberler

100. Yılında Çanakkale Etkinlikleri

100. Yılında Çanakkale Etkinlikleri Konya Büyükşehir Belediyesi, tüm Türkiye’de büyük bir gururla anılan Çanakkale Zaferi’nin 100. yılında çeşitli etkinlikler düzenleyerek, destanın yeni nesillere aktarılmasını sağlıyor.Konya Büyükşehir Belediyesi, Çanakkale Zaferi’nin 100. yılı nedeniyle, özellikle gençlere yönelik çeşitli programlar düzen...

Başkan Altay: Binalarımızın Deprem Güvenliğini Mutlaka Kontrol Ettirelim

Konya Büyükşehir Belediye Meclisi Kasım ayı toplantısında Konya ve ülke gündemiyle ilgili önemli konuları değerlendiren Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, İzmir’de yaşanan depremle ilgili İzmir halkına bir kez daha geçmiş olsun dileklerini ileterek,...

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.