DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Özbek Heyetten Başkan Altay`a Ziyaret
Özbek Heyetten Başkan Altay`a Ziyaret

Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı, Türkiye Belediyeler Birliği ve Konya Büyükşehir Belediyesi işbirliğinde yapılan Uluslararası İtfaiye Eğitim Programı’na katılmak için Konya’da bulunan Özbek Heyet, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’ı makamında ziyaret etti.
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Özbekistan İtfaiye Genel Müdürlüğü Merkezi Başkanı Yarbay Nurcan Bekbaum ve beraberindeki heyeti ağırladı. Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA), Türkiye Belediyeler Birliği ve Konya Büyükşehir Belediyesi işbirliğinde yapılan Uluslararası İtfaiye Eğitim Programı için Konya’da bulunan heyet, Başkan Altay ile makamında bir süre görüştü. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdiği değerlendirmesinde Türkiye’de yerel yönetimlerin bir marka olduğunu Konya’nın da geçmişten itibaren bu markaların en önemlilerinden biri olduğunu ifade etti. Başkan Altay, “Hem kurumsal yapısı hem de gelecek vizyonu ile Türkiye’nin önemli bir şehridir Konya. Konya ayrıca çok kadim bir başkenttir. Selçuklulara 200 yıl başkentlik yapmış bir şehirdeyiz. Konya’ya yüzölçümü bakamından da çok büyük bir alanda hizmet veriyoruz. İtfaiye de en iyi olduğumuz hizmetlerimizden birisi. İnşallah arkadaşlarımız da aldıkları hem eğitimden hem de şehrimizde bulunmaktan dolayı mutludurlar. Kardeşlik ilişkilerimizin artması bu tür programlarla daha da önemli hale geliyor. Onun için de bu programı önemiyoruz. Programa katılımlarınız ve şehrimizde bulunmanızdan dolayı memnunuz. İnşallah bu ilişkiler artarak devam eder. Dolayısıyla Özbekistan ile çok ortak bir yanımız var. Buhara şehri ile kardeş şehir olmak için bir iyi niyet protokolü imzalandı. Her türlü bilgi ve tecrübeyi paylaşmaya hazırız” dedi. Özbekistan İtfaiye Genel Müdürlüğü Merkezi Başkanı Nurcan Bekbaum, ziyaretin sonunda Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’a günün anısına Özbekistan’ın geleneksel kıyafetini hediye ederken; Başkan Altay ise Nurcan Bekbaum’a Mesnevi ve çeşitli hediyeler takdim etti. BÜYÜKŞEHİR İTFAİYE ÖZBEK MESLEKTAŞLARINI EĞİTİYOR Ülkelerin afet yönetimlerine uygun ortaklaşa yeni projelerin hayata geçirilmesi ve gelişmekte olan ülkelerle müşterek ilişkilerin kurulmasının amaçlandığı Uluslararası İtfaiye Eğitim Programı ile afet ve acil durumlara karşı önemli konumlarda görev alacak personelin bilgilerini Türkiye teknolojisi ile harmanlayarak geliştirmeleri hedefleniyor.

Seçme Haberler

Milli İrade Kendini Başkalarına Teslim Etmeyecek

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, darbe girişiminin dördüncü gününde de meydanları dolduran on binlerce Konyalı ile bir araya geldi. Başkan Akyürek, “Millet böyle dimdik ayakta olduğu sürece; kadınlarımız, gençlerimiz, büyüklerimiz, küçüklerimiz böyle dimdik ayakta olduğu sürece asla milli irade kendini başkalarına teslim etmey...

Türkiye’nin En Eğlenceli Bilim Festivalini 150 Bin Kişi Ziyaret Etti

Türkiye\'nin en eğlenceli, Anadolu\'nun en büyük bilim festivali olan ve bu yıl yedincisi düzenlenen Konya Bilim Festivali\'ni 150 bin kişi ziyaret etti. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, festivali gelecek yıl daha da geliştirerek düzenleyeceklerini belirterek, “Aslında yapmaya çalıştığımız şey ‘sen de yapabilirsin’ diyere...

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.