DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

KOSKİ Hizmet Kalitesini Artırıyor

Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü hizmet hızını ve kalitesini artırmak için araç parkını modernize ediyor. Yeni Büyükşehir Yasası ile merkezin yanında ilçelere de hizmet götüren KOSKİ Genel Müdürlüğü, bu kapsamda su ve kanalizasyon arıza ekiplerinin kullanması için 3 adet iş makinası ve 17 adet çok amaçlı kamyonu filosuna dâhil etti.
Konya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (KOSKİ) Genel Müdürlüğü, bir taraftan ilçelere su, kanalizasyon, atıksu şebekesi döşeyip, şehrin eskiyen su ve kanalizasyon altyapısını yenilerken, bir taraftan da hizmet hızını ve kalitesini artırmak için yıpranan araç filosunu modernize ediyor. Teknolojinin tüm imkânlarından faydalanarak, acil müdahale gerektiren su ve kanalizasyon hizmetlerini gecikmeye mahal bırakmadan yerine getiren Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, bu amaçla 17 adet çok amaçlı kamyon ve 3 adet iş makinası satın aldı. Çok amaçlı kamyonların bir kısmını kanalizasyon, bir kısmını da su arızalarını gidermede kullanacak olan KOSKİ Genel Müdürlüğü, kamyonları arıza ekiplerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde donattı. Vinci, asfalt kesicisi, özel aydınlatma sistemi, rafı, özel eşya dolabı bulunan çok amaçlı kamyonlar, aynı zamanda içinde arıza ekiplerinin istirahat edebileceği şekilde dizayn edildi. Satın alınan 3 adet iş makinası da kazıcı ve yükleyici niteliklere sahip bunuyor. 6360 Sayılı Büyükşehir Belediyeleri Kanunu çerçevesinde merkezde yürüttüğü su ve kanalizasyon çalışmalarını aynı şekilde yeni bağlanan ilçe ve mahallelerde de gerçekleştirmeye devam eden KOSKİ Genel Müdürlüğü, yeni alınan araçları merkez mahallelerin yanı sıra yeni bağlanan yerleşim birimlerinde de kullanacak. Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, 17 kamyon ile 3 iş makinasını 3 milyon 200 bin liraya mal etti.

Seçme Haberler

Konya’da Kömür Kullanan Dar Gelirli 1.108 Ailenin Evine Doğalgaz Bağlandı

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ve Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından “Konya Tarihi Kent Merkezi ve Mevlana Bölgesinde Hava Kalitesinin İyileştirilmesi Projesi” kapsamında Mevlana Türbesi’nin etrafındaki 4 mahallede sosyal yardımlaşma kömürü alan,...

Konya Çocuk Film Günleri Başlıyor

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl beşincisi düzenlenecek Konya Çocuk Film Günleri 29 Temmuz Cuma günü kapılarını ziyaretçilerine açacak. Çocuk Film Günleri’nde; ücretsiz film gösterimleri, müzikal çocuk tiyatroları ve çeşitli atölye etkinlikleri çocuklarla...

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.