DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Bozkır’a Bal Dolum Tesisi Kuruluyor

Tarım ve Orman Bakanlığı’nın Konya Büyükşehir Belediyesi’nin katkıları ile yürüttüğü Göksu Taşeli Havzası Kalkınma Projesi kapsamında Bozkır ilçesi için büyük önemi olan bir tesis için çalışmalar başladı. Yapımı Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek Bozkır Bal Dolum, Paketleme ve İşleme Tesisinin işbirliği protokolü imzalandı.
Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından Konya Büyükşehir Belediyesi’nin katkısıyla yürütülen ve Konya-Karaman illerini kapsayan Göksu Taşeli Havzası Kalkınma Projesi kapsamında önemli bir yatırım daha hayata geçiyor. Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin Göksu Taşeli Havzası Kalkınma Projesi çerçevesinde destek kazanan projeler arasında daha önce açıkladığı Bozkır Bal Dolum, Paketleme ve İşleme Tesisinin kurulumu için taraflar arasında işbirliği protokolü imzalandı. Koronavirüs tedbirleri kapsamında gerçekleştirilen protokol; Konya Tarım ve Orman İl Müdürü Ali Ergin, Konya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ercan Uslu, Bozkır Belediye Başkanı Saadettin Saygı ve Bozkır Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Hüseyin Dumru tarafından ayrı ayrı imzalandı. YAPIMI BÜYÜKŞEHİR TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLECEK Tarım ve Orman Bakanlığı Tarım Reformu Genel Müdürlüğü bünyesinde yürütülen Göksu Taşeli Havzası Kalkınma Projesi kapsamında finansmanı sağlanan tesisin inşaat işleri Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülecek. Bozkır için büyük önem taşıyan ve bal üreticilerinin beklentisi olan tesisin 2021 yılında üretime başlaması planlanıyor. Tesis, Bozkır Tarımsal Kalkınma Kooperatifi tarafından işletilecek.

Seçme Haberler

“Amak-ı Hayal” Tiyatroseverlerle Buluştu

Konya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun sahnelediği, Şehbenderzâde Filibeli Ahmed Hilmi’nin felsefi eseri Amak-ı Hayal, ilk gösteriminde yoğun ilgi gördü. Oyunu Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay da izledi.
Konya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu tarafından hazırlanan, senaristliğini Taner Büyükarman’ın, yönetmenl...

Konya’da 15 Temmuz Anma Programları Başladı

15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Programları kapsamında Konya protokolünün katılımı ile şehitlik ziyaretleri, fotoğraf sergisi açılışı ve Mevlid-i Şerif programı düzenlendi.
Konya’da 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Programları, ilk olarak askeri Konya Şehitliği’nde düzenlenen programla başladı....

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.