DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Başkan Altay 2020 Hububat Fiyatları İçin Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Teşekkür Etti

Uluslararası Tarım Şehirleri Birliği Başkanı ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, 2020 hububat ve bakliyat alım fiyatlarının çiftçilere hayırlı olmasını dileyerek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür etti.
Uluslararası Tarım Şehirleri Birliği Başkanı ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, hasat dönemi öncesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan 2020 hububat ve bakliyat alım fiyatlarının çiftçinin yüzünü güldürdüğünü söyledi. Konya’nın binlerce yıldır tarımın ve üretimin merkezi olduğunu belirten Başkan Altay, 21. yüzyılın en stratejik değerlerinden olan tarımsal üretim konusunda verilen emeğin insanlığın geleceği açısından büyük önem taşıdığını söyledi. Ülkenin geleceği için alın teri döken çiftçilerin koronavirüs nedeniyle yaşanan sıkıntılı dönemde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 2020 yılı hububat alım fiyatlarını açıklamasıyla hasat öncesi rahat bir nefes aldığını belirten Başkan Altay, tüm Konyalı çiftçiler adına Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür etti. Açıklanan hububat ve bakliyat alım fiyatlarının hayırlı olmasını dileyen Başkan Altay, tüm çiftçilere de bol ve bereketli bir hasat dönemi diledi. HAZİNE ARAZİLERİ TARIMA AÇILIYOR Tarım ve Orman ile Çevre ve Şehircilik bakanlıklarının ortak çalışmasıyla Hazineye ait atıl tarım arazilerinin çiftçinin kullanımına açılmasının da tarımsal üretim açısından son derece önemli olduğunu belirten Başkan Altay, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’a teşekkür etti. 2020 HUBUBAT FİYATLARI Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı 2020 yılı hububat alım fiyatları ile; sert ekmeklik buğday taban alım fiyatı ton başına 1.350 TL\'den 1.650 TL\'ye, arpa alım fiyatı 1.100 TL\'den 1.275 TL\'ye çıkarıldı. Ayrıca çiftçilere hububatta ton başına 230 lira prim ve destek ödemesi yapılacak. Bakliyatta ton başına taban alım fiyatı; kırmızı mercimekte 3.500 TL, yeşil mercimekte 3.200 TL, nohutta ise 3.350 TL olarak açıklandı. Bakliyatta prim ve destek ödemesi de ton başına 800 TL oldu.

Seçme Haberler

Başkan Altay: “Milletimiz Gençlerimizle Güç Kazanacaktır”

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında, gelecek nesillerin bilinçli ve sorumluluk sahibi olmasıyla milletimizin çok daha fazla güç ve kuvvet kazanacağını ifade etti.
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’ın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençli...

harika Eserin İsmini Sen Belirle

Konya Büyükşehir Belediyesi, şehre kazandırdığı Selçuklu ve Osmanlı mimarisinden izler taşıyan harika esere en güzel ismi arıyor. Ödüllü en güzel isim yarışmasının başvuruları 22 Ekim Pazar akşamına kadar www.konya.bel.tr adresi üzerinden iletilecek.
Konya Büyükşehir Belediyesi, şehre kazandırdığı Selçuklu ve Osmanlı mimari örneklerini içeren eser...

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları. 

Makalelerimiz

“Ülkeler Arasında Barışın Temsilcileri Olacaksınız”

Dünyanın farklı ülkelerinden öğrenim görmek için Konya’ya gelen öğrencilerle bir araya gelen Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, uluslararası öğrencilerin gittikleri ülkelerde kardeşlik köprüsünü kuracağını ve ülkelerimiz arasındaki ilişkileri güçlendireceklerini ifade etti. Başkan Akyürek, “Sizler, insanlar arasında, Müslümanlar ve ül...

Büyükşehir’den “Altınbaşak” Tarım Şehirleri Yarışması

Konya Büyükşehir Belediyesi’nin öncülüğünde kurulmakta olan Uluslararası Tarım Şehirleri Birliği tarafından “Altınbaşak” Tarım Şehirleri Yarışması düzenlenecek. 2018 Mart ayı içerisinde ilki yapılacak yarışma ile tarımsal alanda sosyal, ekonomik ve çevresel sürdürülebilir kalkınmayı destekleyen proje ve uygulamalar ödüllendirilecek.
Konya...

Büyükşehir Kurban Bayramı’na Hazır

Büyükşehir Kurban Bayramı’na Hazır Konya Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların Kurban Bayramı’nı huzurlu ve sorunsuz bir şekilde geçirmeleri için gerekli önlemleri aldı.Konya Büyükşehir Belediyesi, Kurban Bayramı öncesi gerekli tüm hazırlıklarını yaptı. KURBAN SATIŞ YERLERİ DENETİM ALTINDA Konya Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Ko...

14 Yerleşim Yerinin Daha Su Hasreti Sona Erdi

Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, su sıkıntısı yaşayan mahallelerin sağlıklı, kesintisiz, uzun süreli su ihtiyacını açtığı kuyularla gideriyor. Bu kapsamda KOSKİ, 12 ilçede toplam 14 yerleşim yerinin su hasretini giderdi.
Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü su azlığı, sağlıksız su, susuzluk, su şebeke ıslahı ve altyapı...