DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Başkan Altay: Konya Dünyaya Örnek Bir Ramazan Geçiriyor
Başkan Altay: Konya Dünyaya Örnek Bir Ramazan Geçiriyor

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Meram İlçesi’ndeki yedi mahallenin katılımı ile düzenlenen iftar programlarında binlerce Konyalı ile buluştu. İftar programlarına katılanlarla tek tek ilgilenen Başkan Altay, Konya’nın Ramazan’ın en güzel yaşandığı şehirlerden birisi olduğunu belirterek, Şehrimiz adeta oruç tutuyor, Ramazan’da kıyama kalkıyor. Ramazan’ın güzelliği de bu aslında. Konya bu manada tüm Türkiye’ye ve dünyaya örnek bir Ramazan geçiriyor” dedi.
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Meram İlçesi’nde Büyük Kovanağzı, Yenice, Ladikli, Hacıisa, Arif Bilge, Batı Hadimi ve Küçük Kovanağzı mahallelerinin sakinleri ile iftarda buluştu. KONYA, RAMAZAN’IN EN GÜZEL YAŞANDIĞI ŞEHİRLERDEN BİRİSİ İlk olarak Çeçenistan Caddesi’ndeki iftar programına katılarak mahalle sakinleriyle tek tek ilgilenen Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Ramazan’daki kardeşlik ve birlik-beraberlik duygusuna vurgu yaptı. Konya’nın Ramazan’ın en güzel yaşandığı şehirlerden birisi olduğunu belirten Başkan Altay, “Şehrimiz adeta oruç tutuyor. Adeta Ramazan’da kıyama kalkıyor. Bugün de burada çok güzel bir manzara var. Sokağımız adeta şenlenmiş. Ramazan’ın güzelliği de bu aslında. Konya bu manada tüm Türkiye’ye ve dünyaya örnek bir Ramazan geçiriyor. Bu Ramazan yaz Ramazanın sonlarından birisi. Dolu dolu yaşamak için büyük bir fırsat. Özellikle çocuklarımızı da Ramazan’a dahil edelim. Camilere, teravihlere onları da götürelim. Şu anda sofralarda beraber olduğumuzu gibi camilerde de beraber olun” şeklinde konuştu. TÜM ÜMMET COĞRAFYASININ HUZURA KAVUŞMASI İÇİN DUA EDELİM Büyükşehir Belediye Başkanı Altay daha sonra Arif Bilge Mahallesi’ndeki ikinci iftar programında da binlerce mahalle sakiniyle buluştu. İftar vakitlerinin duaların en makbul olduğu anlar olduğunu hatırlatan Başkan Altay, “Onun için sizlerden önce şehrimize, ülkemize, sayın Cumhurbaşkanımıza ve ümmet için dua etmenizi istirham ediyorum. Zor günlerden geçiyoruz. Bugün beraber olduğumuz gibi birlik ve beraberliğimiz zor zamanlarda üstesinden gelecektir. Ramazan, paylaşmak demek, Ramazan bereket demek. Bugün siz de yaşlısıyla, genciyle, çoluğuyla çocuğuyla hep beraber bu bereketi paylaşıyoruz. Biz burada huzur içinde iftar yaparken tüm ümmet coğrafyası da bu huzura kavuşması için mutlaka dua edelim” ifadelerini kullandı. İftar programlarına katılan Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, “Büyükşehir Belediyemizin bereket sofrasında bizleri bir araya getiren Başkanımız Uğur İbrahim Altay’a teşekkür ederim. Güzel Meramımızın gelişmesi için beraber çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Seçme Haberler

Geleceğe Daha Emin Adımlarla Yürüyoruz

Konya’nın Uluslararası Rekabetteki Konumu Açısından Dünü ve Bugünü; Ulusal ve Yerel Düzeyde Kalkınma Hedefleri konulu panele katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, belediyelerin temel görevinin şehrin imarının yanında insanların mutluluğunu sağlayacak çalışmalara da imza atmak olduğunu ifade etti. Başkan Akyürek, orta gelişmişlik tuzağı...

Büyükşehir’den Sürücülerin Hayatını Kolaylaştıran Uygulama

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından kullanıma sunulan Mobil Konya Uygulaması, kullanıcıların hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Son olarak Mobil Konya Uygulamasına eklenen “Otopark Bul” özelliği sayesinde sürücülerin otopark bulması kolaylaşıyor.
Konya Büyükşehir Belediyesi, sürücülerin park yeri bulmasını kolaylaştırmak için yeni bir uygula...

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.