DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Başkan Altay: Birlik Beraberliğimiz ile Konya Kazanacak
Başkan Altay: Birlik Beraberliğimiz ile Konya Kazanacak

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Farklı kesimlerden birçok konuğu makamında ağırlayan Başkan Altay, Konya’nın birliği ve dayanışması ile Türkiye’ye örnek bir tablo sergilediğini ifade etti.
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Başkan Altay’ı ziyaret eden; Konya Sanayi Odası Başkanı Memiş Kütükçü, Konya Ticaret Borsası Başkanı Hüseyin Çevik, Mali Müşavirler Odası Başkanı Seyit Faruk Özselek, AK Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer ile ilçe yönetimi, TÜMSİAD Konya Şube Başkanı Berdan Aktan, Türkiye Yazarlar Birliği Konya Şube Başkanı Hayri Erten, Türkiye Spor Yazarları Derneği Konya Şube Başkanı Başkanı Murat Dönmez ile KONTV ve ANMEG Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Özer, Mahmut Sami Ramazanoğlu Derneği Başkanı Sami Yıldız’ın yanı sıra sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, muhtarlar, belediye meclisi üyeleri, esnaflar, akademisyenler ve vatandaşlar hayırlı olsun temennisinde bulundular. Gün boyu yoğun olarak gerçekleşen ziyaretler ve temenniler için misafirlerine teşekkür eden Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Konya’nın birliği ve dayanışması ile Türkiye’ye örnek bir tablo sergilediğini ifade etti. Ortaya konan birlik ve beraberlik ile Konya’nın kazanacağını kaydeden Altay, tüm kurum ve kuruluşlarla işbirliği içinde çalışmaya devam edeceklerin ifade etti.

Seçme Haberler

Başkan Akyürek: Belediye Çalışanları Açısından Yeni Bir Dönem Başladı

Konya Büyükşehir Belediye Başkan Tahir Akyürek, “Kurum Kültürü, Aidiyet Duygusu, Kurumsal Temsiliyet” başlıklı eğitim seminerinde belediye çalışanlarıyla bir araya geldi. Taşeron sisteminin artık bittiğini belirterek, yeni sistemin tüm çalışanlara ve iş dünyasına hayırlı olmasını dileyen Başkan Akyürek, hükümetin iş güvenliği, ücret politikası ve...

Vali Canbolat’tan Başkan Akyürek’e Ziyaret

Konya Valisi Yakup Canbolat, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek’i makamında ziyaret ederek bir süre görüştü. Konya Valiliği’ne atanan Vali Yakup Canbolat, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek’i ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti söyleyen Başkan Akyürek, Vali Canbolat’a belediye çalışmaları ve Konya hakkında bilgi ve...

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.