DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Başkan Altay Akşehir’de Yatırımları İnceledi

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Akşehir’de esnaf ziyaretleri yaparak Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçede yapılan pazar yeri ve sıcak asfalt çalışmasında incelemelerde bulundu. İlçelerde en önemli hedeflerinin altyapıyı tamamlamak olduğunu belirten Başkan Altay, yol çalışmalarının ve modern pazar yerinin Akşehir’e hayırlı olmasını diledi.
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Akşehir’de yürütülen yatırımları inceledi, İlçe esnafını ziyaret etti. “İLÇELERİMİZDE ÖNCELİĞİMİZ SAĞLAM BİR ALTYAPI” AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem ve Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya ile birlikte ilçe merkezinde esnaflarla buluşan Başkan Altay, daha sonra Akşehir KOMEK’te Genç KOMEK Yaz Okulu’na devam eden çocuklarla bir araya geldi. Temel dini bilgiler, el sanatları ve spor gibi alanlarda etkinliklere katılan öğrencilerle sohbet eden Başkan Altay, daha sonra ilçede Büyükşehir Belediyesi tarafından sürdürülen asfalt çalışmalarında incelemelerde bulundu. Merkezin dışındaki ilçelerde en önemli hedeflerinden birinin altyapıyı tamamlamak olduğunu kaydeden Başkan Altay, şöyle devam etti: “Bunun için çok yoğun bir çaba içerisindeyiz. 2022 yılında merkez mahallelerimizin dışında 28 ilçemizde toplam 1 milyar liralık soğuk asfalt, sıcak asfalt ve parke çalışması gerçekleştiriyoruz. Şu anda Akşehir’deyiz. Akşehir, merkez dışındaki en büyük ikinci ilçemiz. Burada ilçe belediyemizle birlikte altyapı çalışmalarımızda bu sene de çok yoğun bir faaliyet ve çalışma süreci devam ediyor. İlçe merkezinde sıcak asfalt kaplamayı tamamladık. Yaptığımız çalışmalarla altyapıyı tamamlarken ilçelerimize görsel bir güzellik de kazandırıyoruz. Akşehir’imize hayırlı olsun.” Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya da ilçeye kattığı değerden dolayı Başkan Altay’a teşekkür ederek, “Allah razı olsun, her konuda olduğu gibi bize verdiği desteği her zaman yanımızda görüyoruz. Büyükşehir Belediyesi ve Akşehir Belediyesi olarak sıcak asfalt çalışmalarını birlikte yürütüyoruz. Yatırımlarımızda başkanımızın büyük katkıları var. Ben kendilerine şükranlarımı sunuyorum.” dedi. “AKŞEHİR’E MODERN BİR PAZAR YERİ KAZANDIRILDI” Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, daha sonra ilçeye Büyükşehir Belediyesi tarafından kazandırılan pazar yerini inceledi. Başkan Altay, yatırımın güncel fiyatla yaklaşık 30 milyon liraya mal olduğunu dile getirerek, “Akşehir’de yatırımlarımızı incelemeye devam ediyoruz. Şu anda Perşembe Pazarı’ndayız. Burada bulunan mevcut 3 bin 350 metrekarelik pazar alanı, yoğun kar yağışından dolayı yıkılmıştı. Yapılan istişarelerle pazarı büyüterek 6 bin 350 metrekare alanda daha modern bir hale getirerek pazarcı esnafımızın ve Akşehirlilerin hizmetine sunduk. Bu hizmetin Akşehirlilere hayırlı olmasını temenni ediyorum. İyi günlerde kullansınlar.” diye konuştu. Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, mevcut pazar yerinin sadece Akşehirlilere değil; bölge ilçelere de hizmet verdiğine dikkat çekerek, “Sağ olsun Büyükşehir’imizin desteğiyle arsasını Akşehir Belediye’miz tahsis etti, Büyükşehir’imiz de yapımını üstlendi. İki haftadır pazarcı esnafımız ve halkımız buradan faydalanıyor. Ben Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Bey ve ekibine de şükranlarımı arz ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Seçme Haberler

Mutlu Aile Resim Yarışması Ödül Töreni

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen ve toplam 609 eserin katıldığı “Mutlu Aile” konulu ulusal fotoğraf, afiş ve kısa film yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi.

 

       

İstanbul Yolu Üzerinde Yaya Üst Geçidi Yapımı Başlıyor

Konya Büyükşehir Belediyesi, Sağlık Bakanlığı’na devredildikten sonra 15 Temmuz Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi olarak hizmet vermeye başlayan hastane önüne yaya üst geçidi yapımı için ihale sürecini tamamlayarak yer teslimini yaptı. Yaya üst geçidi kısa sürede tamamlanıncaya kadar bölgedeki yaya trafiği sinyalizasyon ile sağlanacak.
Konya...

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları. 

Makalelerimiz

Çanakkale Zaferi’nin 103. Yıldönümü Dualarla ve Coşkuyla Kutlandı

Çanakkale Zaferi’nin yıldönümü ve 18 Mart Şehitler Günü Konya’da çok sayıda aktivite ile dualar ve büyük coşku içinde kutlandı. Programlarda Konya protokolü şehit aileleri ve gazilerle bir araya gelirken Konya Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği etkinliklere binlerce Konyalı iştirak etti.
Konya Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi tarafından düze...

TDBB Başkanı Altay, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay’ı Ziyaret Etti

Türk Dünyası Belediyeler Birliği ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ı ziyaret ederek, birliğin çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur...

Selçuklular ve Haçlılar Sempozyumu Yapılacak

2016 İslam Dünyası Turizm Başkenti olan Konya’da Uluslararası Selçuklu Kültür ve Medeniyeti “Selçuklular-Haçlılar Sempozyumu” düzenleniyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Orta Doğu’nun ve Konya’nın tarihini etkileyen Haçlı Seferlerinin 920., Konya’nın başkent oluşunun 900. yılı nedeniyle “Selçuklular ve Haçlılar Sempozyumu” düz...

Bakan Kurum Karapınar’a Müjdeli Haberler Verdi

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Karapınar’da yoğun katılımla gerçekleşen miting vatandaşlarla buluşarak esnaf ziyaretleri yaptı, KARYEM’in açılışını gerçekleştirdi. Karapınar’a müjdeli haberler veren Kurum, kentsel dönüşümden hazine arazilerinin çiftçilerin hizmetine sunulmasına ve güneş enerji santrali projesine kadar birçok alanda K...