DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

UCLG Eş Başkanı ve TDBB Başkanı Altay’dan Lübnan ve Hiroşima Mesajı

Dünya Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Birliği Eş Başkanı, Türk Dünyası Belediyeler Birliği Başkanı ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Konya olarak Lübnan halkının acılarını paylaştıklarını söyledi. Başkan Altay, Japonya’nın Hiroşima şehrine atom bombası atılmasının 75. yıldönümü dolayısıyla da Japonya’nın Ankara Büyükelçiliği ile başkanlığını Hiroşima Belediye Başkanı’nın yaptığı Barış İçin Belediye Başkanları İnisiyatifi’ne mesaj gönderdi.
Dünya Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Birliği (UCLG) Eş Başkanı, Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) Başkanı ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Lübnan\'ın başkenti Beyrut\'ta meydana gelen patlama ve Hiroşima’ya atom bombası atılmasının 75. yıldönümü dolayısıyla mesaj yayımladı. Lübnan\'ın başkenti Beyrut\'ta meydana gelen patlamada yaşamını yitirenlere Allah\'tan rahmet, yaralılara şifa dileyen Başkan Altay, Konya olarak Lübnan halkının acılarını paylaştıklarını dile getirdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan\'ın talimatıyla Beyrut\'ta meydana gelen patlama sonrası bölgeye tıbbi ve insani malzemeler ile arama-kurtarma personeli gönderildiğini belirten Başkan Altay, Türkiye’nin her zaman Lübnan halkının yanında olmaya devam edeceğini ifade etti. HİROŞİMA İÇİN MESAJ Başkan Altay, Hiroşima’ya atom bombası atılmasının 75. yıldönümü dolayısıyla da Japonya’nın Ankara Büyükelçisi Akio Miyajima ile Barış İçin Belediye Başkanları İnisiyatifi (Mayors for Peace) Başkanı ve Hiroşima Belediye Başkanı Kazumi Matsui’ye mesaj gönderdi. Başkan Altay mesajında şu ifadeleri kullandı: “Hiroşima’ya atılan atom bombasının 75. yıldönümünde hayatını kaybedenleri saygıyla anıyoruz. Hayatını kaybedenlerin ailelerinin acısını paylaşıyoruz. Dünyamızın o zaman olduğu gibi şimdi de barışa ihtiyaç duyduğunun bilincindeyiz. Konya, Japon halkının yanında olmaya devam edecektir. Dünyanın böyle bir trajediyi bir daha yaşamayacağını ümit ediyoruz.”

Seçme Haberler

Anadolu Gençliği Konya’da Buluşuyor

Gençlik Meclisleri 6. Bölge Toplantısı, 15 ilden gençlerin katılımıyla Konya Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi’nin ev sahipliğinde Konya’da yapılıyor. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, “Gençlere yönelik bir çalışma organizasyonu olduğu için Gençlik Meclisleri çok değerlidir” dedi.Gençlik Meclisleri 6. Bölge Toplantısı, Kony...

KOMEK ve ASEM’DE Kayıt Zamanı

Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları ile Aile Eğitim ve Sanat Merkezlerinde yeni dönem kayıtları 19-30 Eylül tarihleri arasında www.konya.bel.tr ve www.komek.org.tr adreslerinden yapılacak.Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (KOMEK) ile Aile Eğitim ve Sanat Merkezlerine (ASEM) kayıtlar 19-30 Eylül tarihleri...

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.