DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Türkiye`deki Gelişimi Görmek İçin Konya`ya Gelecekseniz
Türkiye`deki Gelişimi Görmek İçin Konya`ya Gelecekseniz

İlçe ziyaretleri ve yatırım incelemeleri kapsamında Taşkent ilçesine giden Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Yeni Büyükşehir Yasası sonrası Taşkent’e yaptıkları toplam yatırım tutarının 35 milyon türklirası olduğunu ifade etti. “Türkiye’deki gelişimi, değişimi görmek istiyorsanız Konya’ya, Konya’daki değişimi fark etmek istiyorsanız Taşkent’e gelecekseniz” diyerek Taşkent’teki değişime vurgu yapan Başkan Akyürek, Konyalıları hafta sonlarını Taşkent’te geçirmeye davet etti.
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, yatırım incelemeleri, Yerel Buluşmalar ve ziyaretler kapsamında gerçekleştirdiği ilçe programlarına Taşkent’te devam etti. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Yeni Büyükşehir Yasası ile Konya’nın 31 ilçesinin birden topyekün kalkınmasının amaçlandığını belirterek, bu amaçla şehrin tamamında önemli yatırımları hayata geçirdiklerini ifade etti. 4 YILDA TAŞKENT’E 35 MİLYON LİRA Konuşmasında Taşkent İlçesi’ne yapılan yatırımları anlatan Başkan Akyürek, prestij caddelere 3 milyon türklirası, mahalle yollarına 4 milyon türklirası harcadıklarını; içme suyu ve kanalizasyon çalışmalarına 4.1 milyon türklirası harcadıklarını dile getirdi. Taşkent kültür Merkezi ile Pirlerkondu Oteli tamamlayarak ilçeye kazandıklarını kaydeden Başkan Akyürek, Yeni Büyükşehir Yasası sonrası Taşkent’e yaptıkları toplam yatırım tutarının 35 milyon türklirası olduğunu ifade etti. BAŞKAN AKYÜREK’E TEŞEKKÜR Taşkent Belediye Başkanı Osman Arı, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek’in 31 ilçesi, 1.200 mahallesi ile Türkiye’nin en büyük yüz ölçümüne sahip şehrinde ne söz verdiyse tamamını yaptığını belirterek, “İlçemize ve mahallelerimize defalarca gelmiş bir Büyükşehir Belediye Başkanı. Bu, son derece önemli. Konya Büyükşehir olarak gidilmeyen köy, ulaşılmayan mahalle yok. Allah başkanımızın yardımcısı olsun. Başkanımıza ilçemize kazandırdığı yatırımlar için teşekkür ediyorum” diye konuştu. AK Parti İl Başkanvekili Lokman Özturhan, eski Türkiye’de bir tarafta sınırda teröristlerle savaşırken bir taraftan yatırımların yapılmasının mümkün olmadığını belirterek, “Cumhurbaşkanlığımız önderliğinde hepimiz memleket için çalışıyoruz. Yapılan yatırımlardan dolayı başkanlarımıza teşekkür ediyorum” dedi. Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, programın sonunda ilçe halkının taleplerini dinleyerek sorularını cevapladı. Programa AK Parti Taşkent İlçe Başkanı Mehmet Demirgül, AK Parti İl Yönetim Kurulu üyeleri, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hasan Kılca, KOSKİ Genel Müdürü Ercan Uslu, Büyükşehir Belediyesi yöneticileri, muhtarlar ve ilçe sakinlerinin katıldı. KONYA’DAKİ GELİŞİMİ GÖRMEK İÇİN TAŞKENT’E GELİN Daha sonra Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan örnek taksi durağı, Pirlenkondu Çarşısı ve Pirlenkondu Otel’de incelemelerde bulunan Başkan Akyürek, “Türkiye’deki gelişimi, değişimi görmek istiyorsanız Konya’ya geleceksiniz. Konya’daki değişimi fark etmek istiyorsanız Taşkent’e gelecekseniz. Taşkent son 4 yılda bambaşka bir hale geldi. Belediye başkanımıza, kurum ve kuruluşlarımıza teşekkür ediyorum. Büyükşehir olarak ilçemize katkı yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu. Konyalıları Taşkent ilçesini görmeye davet eden Başkan Akyürek, “Burada çok güzel bir otel faaliyette. Ticaret merkezi, dinlenme alanı faaliyette. Hemşehrilerimizin bir hafta sonunu burada geçirmelerini tavsiye ediyorum” ifadelerini kullandı.

Seçme Haberler

Başkan Altay’dan Taziye Mesajı

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, hızlı tren kazasında hayatını kaybedenler için başsağlığı mesajı yayımladı. Altay, Konya Bilim Merkezi’ndeki bir programa katılmak üzere Konya’ya gelmekte olan Ankara Üniversitesi Astronomi ve Uzay Bilimleri Öğretim Üyesi Prof. Dr. Berahitdin Albayrak’ın da kazada vefat ettiğini belirterek...

Mezarlık Ziyaretlerinde Sosyal Mesafeye Uyalım

Konya Büyükşehir Belediyesi, yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle gerekli tedbirleri alarak Konya genelindeki bin 614 mezarlıkta Ramazan Bayramı öncesi temizlik, bakım ve düzenleme çalışmalarını sürdürüyor. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay,...

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.