DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Tüm Konyalılar E-Hemşehri’de Buluşacak

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, dünyanın farklı coğrafyalarında yaşayan Konyalıları bir araya getirmek amacıyla E-Hemşehri uygulamasını hayata geçirdiklerini duyurdu. Konya dışındaki Konyalılarla E-Hemşeri uygulamasıyla buluşmayı amaçladıklarını belirten Başkan Altay, tüm Konyalıları, Konyalı dernekleri ve Konya’ya gönül verenleri sisteme kaydolmaya davet etti.
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, dünyanın farklı yerlerinde yaşayan Konyalıları, oluşturdukları E-Hemşehri uygulamasına kayıt olmaya davet etti. E-Hemşehri uygulamasıyla Konya’ya gönül veren Konya sevdalılarına ulaşmak istediklerini ifade eden Başkan Altay, “Göreve geldiğimiz günden itibaren hemşehrilerimize vermiş olduğumuz bir sözümüz vardı. Konya’mızı ortak akılla hep birlikte yöneteceğiz demiştik. Bugüne kadar yapmış olduğumuz çalışmalarda hemşehrilerimizin de fikrini alarak ortak akılla şehrimizi yönetmeye özen gösterdik. Sadece şehrimizde yaşayan Konyalılar değil dünyanın ve Türkiye’nin farklı coğrafyalarında yaşayan Konyalıların da yönetimimizde söz sahibi olması için E-Hemşehri uygulamasını hayata geçirdik. Bu uygulamayla dünyanın farklı ülkelerinde ve ülkemizin farklı şehirlerinde yaşayan hemşehrilerimizin yönetimde fikirlerini alacağız. Ben Konyalıyım diyen tüm hemşehrilerimi ve hemşehri derneklerimizi bu sisteme kaydolmaya davet ediyorum” dedi. Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen E-Hemşehri platformuna www.konya.bel.tr/ehemsehri adresinden kayıt olunabiliyor. E-HEMŞEHRİ NEDİR? Konya Büyükşehir Belediyesi’nin E-Hemşehri projesi; dünyanın her yerinden Konyalılara ve Konya’ya gönül verenlere ulaşmayı amaçlayan; yönetime katılmalarını ve Konya’dan bilgi almalarını sağlayan geniş tabanlı bir online kayıt sistemidir. Sistemle; tüm dünyadaki Konyalılarla Konya ortak paydasında buluşmak, şehri yakından takip edip fikirlerle yönetime dahil olmak, ortak akıl çalışmalarına katkı sağlamak ve hemşehrilik hukukunun korunması amaçlanıyor.

Seçme Haberler

Gençleri Değerlerimize Uygun Yetiştirelim

Gençleri Değerlerimize Uygun Yetiştirelim Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, fiziki belediyecilik alanında birçok önemli yatırıma imza attıklarını belirterek, insana doğrudan hizmet olan eğitim, gençlik, kadınlar ve çocuklarla ilgili çalışmaları da artırarak sürdüreceklerini söyledi. Başkan Akyürek, “Konya’daki yüz binlerce ge...

12 İlçede 26 Mahalle Konağı Yapımı Devam Ediyor

Köyden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerine mahalle konağı kazandırma çalışmalarını sürdüren Konya Büyükşehir Belediyesi, 12 ilçede 26 mahalle konağının yapımını sürdürüyor.Konya Büyükşehir Belediyesi, Yeni Büyükşehir Yasası çerçevesinde mahalle olan köy ve beldelere mahalle konakları kazandırıyor. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyüre...

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.