DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Tarihin En Büyük Doğalgaz Keşfi Ülkemize Hayırlı Olsun

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Karadeniz’de bulunan Türkiye tarihinin en büyük doğalgaz keşfinin vatana ve millete hayırlı olmasını diledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan liderliğinde hayallerin bir bir gerçeğe dönüştüğünü belirten Başkan Altay, verdiği tarihi müjde için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarını sundu.
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Karadeniz’de bulunan 320 milyar metreküp doğalgaz keşfinin hayırlı olmasını diledi. 320 milyar metreküp doğalgaz rezervinin Türkiye’nin geleceği açısından hayati öneme sahip olduğunu söyleyen Başkan Altay, “26 Ağustos 1071’de Sultan Alparslan, kazandığı zaferle Anadolu’yu Türk yurdu haline getirdi. 949 yıldır Anadolu’da çok önemli zaferler ve başarılar elde ettik. Özellikle son 19 yılda Sayın Cumhurbaşkanlığımızın liderliğinde adeta destan yazıyoruz. Son yıllarda özellikle enerji politikasında gösterdiğimiz millilikle hem Karadeniz’de hem Doğu Akdeniz’de önemli çalışmalar ve faaliyetler yürütüyoruz. Bugün elhamdülillah Sayın Cumhurbaşkanımız çok büyük bir müjdeyi paylaştı. Türkiye tarihinin en büyük doğalgaz rezervini Fatih Gemimiz Karadeniz’de keşfetti. Bu büyük keşif ülkemizin geleceği için yeni bir başlangıç olacaktır. Cumhurbaşkanımız liderliğinde hayallerimiz bir bir gerçeğe dönüşüyor. Emeğinden ve katkısından dolayı Sayın Cumhurbaşkanımıza Konyalılar ve Türk milleti adına teşekkür ediyorum. Yeni Türkiye’nin başlangıcı hayırlı olsun.” dedi.

Seçme Haberler

Kahraman Pilotlardan Muhteşem Gösteri

Konya Valiliği ve Konya Büyükşehir Belediyesi’nin katkıları ile Türk Hava Kuvvetleri’ne bağlı akrobasi timleri Türk Yıldızları ve Solo Türk’ün yaptığı muhteşem hava gösterisi nefesleri kesti.
Konya Valiliği ve Konya Büyükşehir Belediyesi’nin katkıları ile Türk Hava Kuvvetleri’ne bağlı akrobasi timleri Türk Yıldızları ve Solo Türk hava gösteri...

Şehitlerin Mirasını Gelecek Kuşaklara Aktarmak İçin Çalışıyoruz

Çanakkale Zaferi’nin 102. yıldönümü ve 18 Mart Şehitler Günü Konya’da farklı programlarla kutlandı. Anma programlarına katılan, İstiklal Harbi Şehitleri Abidesi’nde gazilerle, ayrıca şehit ve gazi aileleri ile bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, şehitlerin mirasını gelecek kuşaklara aktarmak için çalıştıklarını söyledi.
Konya...

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.