DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun

Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, yaşanan bayram coşkusunun tüm gönüllerin bayram yapmasına vesile olmasını diledi. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek’in Ramazan Bayramı mesajı şöyle: “Manevi iklimimizde müstesna faziletleriyle önemli bir yere sahip olan Ramazan Bayramı’na kavuşmanın sevincini, neşesini ve bereketini yaşıyoruz. Rabbimize hamd olsun, şükrolsun. Sevgi ve hoşgörü kapılarının aralandığı; endişelerin ve dertlerin bir an için unutulduğu; duygu birliğimizi en üst düzeyde tazeleme günleri olan bu güzel güne kavuşmanın huzuru içindeyiz. Bayramlarla beraber dargınlıklar, küskünlükler giderildiği gibi, sevgiler ve dostluklar da pekiştirilir. Şüphesiz, aramızdaki sevgi ve dostluğu, dayanışma ve yardımlaşmayı muhafaza ettiğimiz sürece birliğimiz bozulmadan dimdik ayakta kalacaktır. Bayram günlerinde bu hissiyat, bu ruh, bu inanç çok daha güçlü bir biçimde tezahür ediyor. Mübarek Ramazan ayında bir ay boyunca sabırla, umutla atılan tohumlar, bayramların gelişi ile sevgi ve coşkuyla tomurcuklarını vermeye başlar. Ramazan ayını doyasıya yaşayan bir şehir olan Konya’da hemşerilerimiz bu kutlu ayın bereketini, insanlığı mutluluğa erdiren manevi atmosferini evlerinde yaşamış, çevrelerinde yaşatmış, sofralarını ve gönüllerini muhtaçlara açmış, Ramazan ayını; dini, sosyal ve kültürel yaşamları için canlı bir dönem haline getirmişlerdir. Şimdi gönül birliği içinde bayramı idrak ediyoruz. Bu güzel beraberlik ve kaynaşma günlerinde komşularımızı, yakınlarımızı, dostlarımızı ziyaret ederek sevindireceğiz. Yoksulların, yetimlerin, çocukların yüzünü güldürmeye devam edeceğiz. Bizler vatanımızde Ramazan ayını ve bayramı huzur içinde yaşarken ne yazık ki Müslüman coğrafyalarda masumların akan kanlarına şâhid oluyoruz. İçimiz kanıyor. Mübarek ayda, zulüm altında olan, canı yanan, feryat eden Müslüman kardeşlerimizi de unutmadık. Müslümanların bir binanın tuğlaları gibi olduğu düşüncesiyle onların acısını kendi acımız bilip çektikleri sıkıntılardan kurtulmaları için Cenab-ı Hakk’a yalvardık. Mübarek Ramazan Bayramı vesilesiyle diliyorum ki, coğrafyamıza dönük küresel düşmanlıklar yok olsun. Diliyorum ki, bir barış ve esenlik dini olan İslam\'ın merhametli dili herkesi kuşatsın. Adaletin hâkim olduğu bir değerler sistemi içinde herkes, yaşadığı dünyada onurlu bir insan olarak hayatını idame ettirsin. Kırgınlıklarımız, küslüklerimiz bu bayramın içinde erisin. Bu duygularla, bayramı birlik ve beraberlik içinde huzurla geçirmenizi Cenâb-ı Hâk’tan diliyor; bu güzel bayram coşkusunun tüm gönüllerin bayram yapmasına vesile olmasını diliyorum. Ramazan Bayramımız mübarek olsun.”

Seçme Haberler

Başkan Altay, Özel Çocuklarla Buluştu

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Karatay Özel Eğitim Uygulama Okulu’nu ziyaret ederek özel eğitimli çocuklarla bir araya geldi. Başkan Altay ile oyunlar oynayan çocukların mutluluğu görülmeye değerdi.
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Engelliler Haftası dolayısıyla Karatay Özel Eğitim Uygulama Okulu’n...

Büyükşehir’den Ereğli’ye Kadınlar Günü Hediyesi

Konya Büyükşehir Belediyesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Ereğli Aile Sanat ve Eğitim Merkezi’ni hizmete açıyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Dünya Kadınlar Günü’nü her yıl çeşitli eserler açarak kutladıklarını belirterek, Ereğli halkını Aile Sanat ve Eğitim Merkezi’nin açılışına davet etti.Konya Büyükşehir Belediyesi, Ereğ...

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.