DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya Kitap Günleri Şehir Meydanı`nda Açıldı

Konya Kitap Günleri Şehir Meydanı’nda Açıldı Konya Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Konya Kitap Günleri, 157 yayınevinin katılımıyla Şehir Meydanı’nda açıldı. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Konya’nın sadece fiziki yatırımlarla değil, en başta kitapla, değerler eğitimiyle, kültürle anılması gerektiğini belirterek, toplumun tüm kesimlerini Konya Kitap Günleri’ne davet etti. AK Parti Konya Milletvekili Hüseyin Üzülmez, medeniyetleri kütüphaneleri en güçlü, ilim sahipleri en çok olan milletlerin kurduğunu ifade etti. Konya Büyükşehir Belediyesi’nin her yıl düzenlediği Konya Kitap Günleri, 157 yayınevinin katılımıyla açıldı. Şehir Meydanı’nda gerçekleşen açılış programında söz alan Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Konya’nın her yönüyle bir Büyükşehir olduğunu belirterek, 21. yüzyılda da örnek bir şehir olma misyonu taşıdığını ifade etti. Dünyanın birçok ülkesinde kitap okuma oranları yüksek iken Türkiye’de düşük olmasından üzüntü duyduklarını ifade eden Başkan Akyürek, “Bizim medeniyetimiz aslında kitaplı bir medeniyet olarak anılır. Kitap en çok bize yakışır. Kitapla yeniden buluşalım, yeniden tanışalım” dedi. Konya’nın sadece fiziki yatırımlarla değil, en başta kitapla, değerler eğitimiyle, kültürle anılması gerektiğini kaydeden Başkan Akyürek, toplumun tüm kesimlerini 7 Aralık’a kadar Şehir Meydanı’nda açık kalacak Konya Kitap Günleri’nde kitapla buluşmaya davet etti. BİLGİ KİTAPLA ELDE EDİLİR AK Parti Konya Milletvekili Hüseyin Üzülmez de bilginin elde edilmesinin ancak kitapla olacağını belirterek, medeniyetleri kütüphaneleri en güçlü, ilim sahipleri en çok olan milletlerin kurduğunu dile getirdi. Konya’da kitap okuma bilincinin yaygınlaştırmasını temenni eden Üzülmez, Konya Kitap Günleri’nin hayırlı olmasını temenni etti. Konuşmaların ardından AK Parti Konya Milletvekili Hüseyin Üzülmez, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek ve protokol üyeleri hep beraber Konya Kitap Günleri’nin açılışını yaparak stantları gezdiler. ÇOK SAYIDA ETKİNLİK YAPILACAK 157 yayınevinin katılımıyla açılan ve imza günü, söyleşi gibi çok sayıda etkinliğin gerçekleştirileceği Konya Kitap Günleri, 7 Aralık akşamına kadar 10.00 – 21.00 saatleri arasında ziyarete açık olacak.

Seçme Haberler

Konya’da Kapsamlı Sosyal Mesafe ve Maske Denetimi Yapıldı

İçişleri Bakanlığı genelgesiyle 81 ilde gerçekleştirilen yeni tip koronavirüs tedbirleri kapsamında Konya Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri, İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri ile birlikte toplu ulaşım araçlarında ve otogarlarda sosyal mesafe ve maske denetimleri yaptı.
...

Milletimizin Başı Sağ Olsun

Zeytin Dalı Harekatı\'nda şehadete yürüyen kahraman Mehmetçiklerimize Allah\'tan rahmet, ailelerine ve aziz milletimize baş sağlığı diliyoruz. Dualarımız kahraman ordumuz ile... ...

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.