DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya’da Avrupa Hareketlilik Haftası Dolu Dolu Geçiyor

Konya Büyükşehir Belediyesi’nin Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında düzenlediği etkinlikler tüm hızıyla devam ediyor. 22 Eylül’e kadar sürecek etkinlikler kapsamında; ücretsiz bisiklet tamir çadırları, bisiklet turları, yürüyüş etkinlikleri, fotoğraf yarışmaları ve sergileri başta olmak üzere pek çok program Konyalılarla buluşuyor.
Konya Büyükşehir Belediyesi, 16-22 Eylül tarihleri arasında kutlanan Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında çok sayıda etkinlik düzenliyor. KONYA BİSİKLET CAMİASIYLA BİSİKLET TURU Hafta kapsamında Konya bisiklet camiasının katılımıyla bisiklet farkındalık sürüşü düzenlendi. Etkinliğe; Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Bisiklet Federasyonu ile Konya İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nden yetkililer, bisiklet antrenörleri, bisiklet sporcuları, bisiklet konusunda faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarından ve ilgili kamu kurumlarından temsilciler katıldı. Meram Son Durak’tan Meram Dere’ye kadar yapılan sürüş ile bisiklet kullanımına dikkat çekildi. OTİZMLİ ÖĞRENCİLERE BİSİKLET ETKİNLİĞİ Selçuklu Otizmli Bireyler Eğitim (SOBE) Vakfı’nda eğitim alan öğrenciler, hafta kapsamında Kılıçarslan Meydanı’nda düzenlenen bisiklet etkinliğinde bisiklet, paten ve scooter sürerek keyifli bir gün geçirdi. Öğrenciler daha sonra, refakatçi hocalar eşliğinde bisiklet tramvayıyla gezinti turu yaptı. ŞEHRİN FARKLI NOKTALARINDA ÜCRETSİZ BİSİKLET TAMİR ÇADIRLARI Konya Büyükşehir Belediyesi’nin, hafta süresince şehrin çeşitli noktalarında kurduğu ücretsiz bisiklet tamir çadırları bisiklet kullanıcılarını bekliyor. 09.00-20.00 saatleri arasında hizmet veren çadırlar, bugün Kültürpark’ta ve Bosna-Hersek Mahallesi İbrahim Hakkı Konyalı Camii önünde kurulurken; 20 Eylül Pazartesi günü Kültürpark ve Karatay Belediyesi önü, 21 Eylül Salı günü Kültürpark ve Konya Büyükşehir Belediyesi Yeni Hizmet Binası önü (Eski SGK Binası), 22 Eylül Çarşamba günü ise Kılıçarslan Meydanı ve Uluırmak-Altıyol Kapalı Pazar önünde hizmet sunacak. BİSİKLET TRAMVAYI HAFTA KAPSAMINDA ÜCRETSİZ 22 Eylül’e kadar devam edecek Avrupa Hareketlilik Haftası çerçevesinde bisiklet tramvayından Konyalı bisikletseverler ücretsiz faydalanabilirken, bisiklet tramvayına binen herkese tişört hediye ediliyor. Ayrıca bisiklet tramvayını 16-22 Eylül tarihleri arasında kullanan 30 kişiye noter huzurunda yapılacak çekilişle kask ve çanta hediye edilecek. KONYA, SON GÜNE KADAR HAREKETLİ YAŞAMLA İÇ İÇE OLACAK Hafta kapsamında 21 Eylül’de Konya genelindeki ilkokul 4. sınıflara yönelik Bisiklet Şehri Konya Resim Yarışması başlatılacak. 22 Eylül’de ise 10.00-20.00 saatleri arasında Kılıçarslan Şehir Meydanı’nda; bisiklet akrobasi gösterilerinin yanı sıra birbirinden eğlenceli oyun alanları kurulacak. Yine Kılıçarslan Şehir Meydanı’nda Bisiklet Şehri Konya Fotoğraf Yarışması’ndan 62 fotoğraf gün boyu sergilenerek dereceye girenlere ödülleri verilecek. Aynı gün saat 15:00’de Aslanlıkışla Caddesi’nde Sürdürülebilir Ulaşım Farkındalık Korteji gerçekleştirilecek.

Seçme Haberler

Başkan Akyürek 14 Yıllık Hizmet ve Yatırımları Anlattı

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, 14 yıllık görev süresi boyunca hayata geçirdikleri büyük yatırımları ve projeleri düzenlediği programda anlattı. “Büyük Düşler, Büyük İşler” başlığıyla hizmetleri etkili bir sunum eşliğinde paylaşan Başkan Akyürek, 14 yılda çok önemli yatırımları hayata geçirdiklerinin altını çizdi. Başkan Akyürek, “...

Konya Evden Eve Nakliyat Rss - 742fadf034c029fbab6ef357091d38af - 2021-09-27 07:41:56

...

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları. 

Makalelerimiz

Bangladeş Büyükelçisi’nden Başkan Altay’a Ziyaret

Bangladeş’in Ankara Büyükelçisi Mosud Mannan, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’ı ziyaret etti. Bangladeş ve Türkiye’nin kardeş ülkeler olduğunu belirten Başkan Altay, iki ülke arasında ilişkilerin her yönden geliştirilmesini arzu ettiklerini söyledi.
...

Konya Büyükşehir Belediyesi’nin Yeni Başkanı Uğur İbrahim Altay Oldu

Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Konya Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nde yapılan seçimle Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na seçildi. Meclis toplantısında söz alan Tahir Akyürek, 14 yıl boyunca ihlas ve samimiyetle Konya’ya hizmet ettiklerini dile getirerek, gönül huzuruyla görevini Uğur İbrahim Altay’a bıraktığını dile getirdi. Ko...

Başkan Altay TRT Uluslararası Konya Film Platosu’nu İnceledi

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş ile birlikte; yapımı devam eden TRT Uluslararası Konya Film Platoları alanında incelemelerde bulundu. Türkiye\'nin en büyük plato alanında 13. yüzyıl Konya’sının inşa edildiğini...

Büyükşehir’den Çiftçiye Yerli Şeker Fasulye Tohumu Desteği

Konya Büyükşehir Belediyesi, Konya genelindeki çiftçilerin tohumluk maliyetlerini azaltmak ve bitkisel üretiminin artırılmasına katkı sağlamak amacıyla 31 ilçeden başvuruda bulunan çiftçilere yerli şeker fasulye tohumu dağıtımı yaptı.
Konya Büyükşehir Belediyesi, tarım ve...