DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya Büyükşehir’den 2021’de Mahalle Yollarına 128 Milyon Lira

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, ilçelerdeki mahalle yollarının kalitesini yükseltmek ve ihtiyaç olan bölgelere yeni yollar kazandırmak amacıyla sorumluluk alanlarında bu yıl 392 kilometrelik mahalle yolu çalışması başlattıklarını söyledi. 29 ilçeye kazandırılacak mahalle yolları 128 milyon liraya mal olacak.
Konya Büyükşehir Belediyesi, 2021 yılı yatırım programı kapsamında Konya genelindeki sorumluluk alanlarında 392 kilometre mahalle yolu çalışması gerçekleştirecek. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Yeni Büyükşehir Yasası sonrası Konya il sınırları içindeki bütün ilçeler ile mahalleye dönüşen eski köy ve beldelerde yatırım seferberliğini sürdüğünü ifade ederek, mahalle yollarının tamamında vatandaşların daha konforlu seyahat etmesi için çalıştıklarını dile getirdi. Konya’nın ilçeleriyle birlikte topyekûn kalkınmış bir şehir olması için ilçe belediyeleriyle el ele vererek koordinasyon ve uyum içerisinde çalıştıklarını kaydeden Başkan Altay, “İlçelerimize prestij caddeler kazandırdıktan sonra mahalle yollarında da kaliteyi yükseltmeye ve ihtiyaç olan mahallelere yeni yollar yapmaya devam ediyoruz. Buna göre 2021 yılı yatırım programımız kapsamında 29 ilçemizde 392 kilometre mahalle yolu yatırımına başladık.” dedi. Konya Büyükşehir Belediyesi’nin bu yıl ilçelerde gerçekleştireceği sathi kaplama mahalle yolu çalışmalarının maliyeti 128 milyon lira tutuyor. SICAK ASFALT ÇALIŞMASI DA YAPILACAK Konya Büyükşehir Belediyesi, mahalle yollarına ilave olarak; Karatay, Meram, Selçuklu, Akşehir, Beyşehir, Çumra, Derebucak, Doğanhisar, Emirgazi, Ereğli, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Sarayönü ve Yunak ilçelerinde de sıcak asfalt çalışmaları gerçekleştirecek.

Seçme Haberler

Başkan Altay Tüm Annelerin Anneler Günü’nü Kutladı

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Anneler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, “Hayat boyunca elde ettiğimiz tüm başarıları, onların yürekten dualarına ve yol göstericiliğine borçluyuz.” dedi.
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay,...

Konya Spor ve Kongre Sarayı

​Binlerce yıllık kültür tarihine sahip konya önemli bir eksikliğini nihayet sonlandırıyor. İnşaatı sürdürülen ve sadece konya için değil tüm ülke için büyük önem arzeden kongre saraayı inşaatında sona çok az kaldı. Konya büyükşehir belediyesi nin son yıllarda sergilediği vizyon doğruldusunda Konya adına yakışır bir şekilde kültür başkendi olma yolunda ilerliyor. 

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları. 

Makalelerimiz

Konya UKOME kararıyla şehir merkezindeki toplu ulaşım ücretlerinde yeni düzenleme

Toplu ulaşım harcama girdilerinden dolayı artan maliyetler nedeniyle UKOME kararıyla şehir merkezindeki toplu ulaşım ücretlerinde yeni düzenlemeye gidildi. UKOME tarafından, Konya’da toplu ulaşım araçlarına indirimli elkart ile bir biniş ücreti 1.45 TL, tam elkart ile bir biniş ücreti 1.95 TL olarak belirlenirken; ortalama 100 binişte kullanılan Aylık Sınırsız İndirimli Abonman Elkartı 85 TL, Aylık Sınırsız Tam Abonman Elkartı 125 TL oldu.

Başkan Altay Ereğli Yarı Olimpik Yüzme Havuzu İnşaatını İnceledi

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Büyükşehir Belediyesi’nin Ereğli’ye kazandıracağı yarı olimpik yüzme havuzu inşaatını inceledi. Başkan Altay, yıl sonuna kadar tamamlamayı planladıkları havuzun yarı olimpik niteliğiyle hem sporcular hem öğrenciler...

Başkan Altay: “Çocuklarımızda Ümmet Bilinci ve Cami Alışkanlığı Sağlıyoruz”

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, “Güle Oynaya Camiye Gel Projesi” kapsamında Bosna Hersek Mahallesi Yunus Emre Camii’nde sabah namazında çocuklarla buluştu. Başkan Altay, “Sabahın bu erken saatinde camilerimizi dolduran tüm çocuklarımızı gözlerinden...

Başkan Altay: “Amacımız Ramazan’ın Bereketinden Birlikte İstifade Edebilmek”

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Sarayönü ve Kadınhanı ilçelerinde esnafla ve vatandaşlarla bir araya geldi. Bilgehane öğrencileri ve üniversiteli gençlerle de buluşan Başkan Altay, ziyaretlerdeki temel amaçlarının aynı duyguyu paylaşmak ve...