DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

KOMEK ve ASEM İlçelerimize Deıer Katıyor
KOMEK ve ASEM İlçelerimize Deıer Katıyor

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Ereğli ve Karapınar programları sırasında ilçelerde faaliyet gösteren ASEM’leri ziyaret ederek merkezlerin güz dönem açılışlarına katıldı. Büyükşehir Belediyesi olarak ilçelerde hayata geçirdikleri KOMEK ve ASEM’lerinin, Büyükşehir standardının ilçelere taşındığı en önemli hizmetler olduğunu söyleyen Başkan Altay, “İnsanımız için en iyi ve en kaliteli mekanlarda hizmet sunmaya devam edeceğiz”
Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından Konya merkezinden ardından ilçelerde de hayata geçirilen Aile Sanat ve Eğitim Merkezleri (ASEM) güz dönemi eğitim ve faaliyetlerine başladı. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, yatırım incelemeleri ve buluşmalar kapsamında ilçelere gerçekleştirdiği ziyaretlerde KOMEK ve ASEM’lerin yeni dönem açılışlarını da gerçekleştiriyor. KOMEK VE ASEM ÇOK ÖNEMLİ HİZMETLER Son olarak Ereğli ve Karapınar programlarında, Ereğli Belediye Başkanı Özkan Özgüven ve Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka ile beraber ASEM’leri de ziyaret ederek kursiyerlerle bir araya gelen Başkan Altay, Yeni Büyükşehir Yasası’nın konuşulmaya başlandığı dönemlerde tartışıldığını belirterek, “Üzerinden 5 yıl geçti ve bugün geldiğimiz noktada ilçelerimizde birçok altyapı yatırımları halledildi, önemli birçok sosyal proje yürütülüyor. KOMEK ve ASEM’ler de Büyükşehir standardını ilçelerimize taşıdığımız önemli hizmetler arasında bulunuyor. İçinde yüzme havuzunun, saunasının ve meslek kurslarının olduğu çok önemli mekânlar bunlar. Ereğli ASEM de ilçelerde ilk açtığımız merkez. KOMEK ile beraber yaklaşık 2 bin 600 dostumuz Ereğli’de bu hizmetlerden faydalanıyor” ifadelerini kullandı. İNSANIMIZA EN İYİ MEKÂNLARDA HİZMET VERMEYE DEVAM EDECEĞİZ Başkan Altay, KOMEK’in sadece Konya’nın değil, Türkiye’nin de önemli markalarından birisi haline geldiğine vurgu yaptığı konuşmasında, “Genç KOMEK ve KOMEK ile beraber on binlerce vatandaşımıza hizmet veriyoruz. KOMEK ve ASEM’lerimizde bu yıl 60 bine yakın başvuru ve kayıt var. Birçok branşta kurs açıyoruz. Hocalarımız da Halk Eğitim ile işbirliği protokolü vesilesiyle burada hizmet veriyorlar. Sizler bu hizmeti talep ettikçe bizler en yeni ve en güzel mekânlarda sunmaya gayret göstereceğiz” dedi. BU HİZMETLER BÜYÜKŞEHİR İLE İLÇE BELEDİYELERİNİN UYUMUMUN SONUCU Karapınar ASEM binasının kısa bir süre önce hizmete girdiğini belirten Başkan Altay, “Karapınar’da KOMEK ve ASEM’de bu dönem bin 860 kişiye hizmet veriyoruz. İnşallah binlerce öğrencimiz KOMEK’te başarılı bir sezon geçirecekler. Her yıl binlerce insanımız hem KOMEK’te hem ASEM’de birçok branşta hizmet alıyorlar. Standardı elimizden geldiğince yüksek tutmaya çalışıyoruz. Burada oluşan mekân ve ortaya çıkan sonuç, Büyükşehir ve ilçe belediyelerimizin uyumun neticesi. Konya bu yönden şanslı bir şehir. İlçe belediyelerimiz Büyükşehir Belediyesiyle beraber çok önemli hizmetleri yürütüyorlar” ifadelerini kullandı.

Seçme Haberler

Bisikletlerin Dağıtım Takvimi Belli Oldu

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen “Güle Oynaya Camiye Gel” projesi kapsamında 40 gün sabah namazına gelen 44 bin 400 çocuk bisiklet almaya hak kazandı. Yerli üretim olan bisikletlerin dağıtımı ile ilgili takvim de belli oldu. Buna göre bisikletler, ilçelerde 5-10 Eylül, merkezde ise 11 Eylül’den itibaren dağıtılacak.
Konya...

Başkan Altay: “İstanbul’da Emaneti Sahibine Teslim Edelim”

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, İstanbul Beyoğlu Belediyesi\'nin düzenlediği iftar programında İstanbul’da yaşayan Konyalılarla bir araya geldi. Başkan Altay, yaklaşan 23 Haziran seçimlerinde İstanbul’da yaşayan Konyalılardan destek beklediklerini belirterek, “Sizlerden emanetin sahibine teslim edilmesi için 23 Haziran’d...

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.