DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Kitap Günleri bu yıl 200 Bin Ziyaretçiyi Ağırladı
Kitap Günleri bu yıl 200 Bin Ziyaretçiyi Ağırladı

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Konya Kitap Günleri’ni 200 bin kitapsever ziyaret etti. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Konya’nın iki hafta boyunca kitapla ve kültürel etkinliklerle anılmasından mutlu olduklarını dile getirdi.
Konya, yüz binlerce kitap, 101 yazar, 223 yayınevinin katılımı, imza günü aktiviteleri, söyleşiler ve konferanslarla dolu dolu iki hafta geçirdi. KONYA KİTAP GÜNLERİ’Nİ BU YIL 200 BİN KİŞİ ZİYARET ETTİ Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Mevlana Kültür Merkezi’nde düzenlenen ve Türkiye’nin önemli kitap buluşmalarından biri haline gelen Konya Kitap Günleri’ni bu yıl 200 binin üzerinde kitapseverin ziyaret ettiğini dile getirdi. KONYA BİR KÜLTÜR VE EĞİTİM ŞEHRİDİR Başkan Akyürek, “Konya, binlerce yıllık geçmişi, köklü medeniyeti ve kadim başkent olması özelliğinin yanı sıra aynı zamanda bir kültür ve eğitim şehridir. Konya Kitap Günleri’ni de şehrimizin kültürel ve sosyal hayatına katkı sağlamak amacıyla düzenledik. Konyalı hemşehrilerimizin ilgisi, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da katlanarak artmıştır. Konya Kitap Günleri’nin bu derece ilgi görmesi ve Konya’nın iki hafta boyunca adeta bir kütüphaneye dönüşmesi, şehrimizin UNESCO 2020 Dünya Kitap Başkenti olma sıfatını sonuna kadar hak ettiğinin de bir göstergesi olmuştur. Üniversiteleriyle, kültür-sanat merkezleriyle ve bu tür etkinliklerle 21’inci yüzyılın önemli dünya şehirleri arasındaki yerini alma hedefindeki Konyamızın kitapla anılması bizleri son derece mutlu etmektedir” ifadelerini kullandı. 19 Mart’ta kapılarını açan Konya Kitap Günleri’nin başarıyla tamamlandığını söyleyen Başkan Akyürek, etkinliğin düzenlenmesine katkı sağlayan ve özveri ile çalışan herkese teşekkürlerini iletti. BİRBİRİNDEN DEĞERLİ YAZARLAR OKURLARIYLA BULUŞTU 14 gün süren Konya Kitap Günleri’nde birbirinden değerli 101 yazar, 196 imza etkinliğinde kitapseverlerle bir araya geldi. aktivite kapsamında çok sayıda konferans ve seminer de düzenlendi. Türkiye Cumhuriyeti’nin 26’ncı Başbakanı ve AK Parti Konya Milletvekili Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, Prof. Dr. İlber Ortaylı, Rasim Özdenören, Yavuz Bahadıroğlu, Abdurrahman Dilipak, Ahmet Ümit, Vehbi Vakkasoğlu, İbrahim Karagül, Ömer Döngeloğlu, Ahmet Taşgetiren, Kahraman Tazeoğlu gibi birbirinden değerli yazarlar, imza aktiviteleri, söyleşi ve konferanslara katılarak okurlarıyla buluştu.

Seçme Haberler

Konya – Karaman YHT Hattında 2 Alt Geçit Trafiğe Açıldı

Konya - Karaman Yüksek Hızlı Tren güzergahında Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan 4 araç alt geçidinden ikisi araç trafiğine açıldı.
Konya Büyükşehir Belediyesi, Konya - Karaman Yüksek Hızlı Tren güzergahında yapımı tamamlanan 4 adet araç alt geçidinden ikisini araç trafiğine açtı. Hızlı Tren güzergahında daha önce 7 adet yaya...

Başkan Akyürek Selçuklu Muhtarlar Derneği’nin Genel Kuruluna Katıldı

Selçuklu Muhtarlar Derneği’nin genel kuruluna katılan Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Yeni Büyükşehir Uygulaması sonrası yaptıkları yatırımlarla Konya’nın çok farklı bir konuma yükseldiğini belirterek, “2019’dan sonra şehirlerimiz bir sıçrama daha yapacak” dedi.
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Selçuklu Muhtarlar De...

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.