DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Karapınar`a 6,5 Milyonluk Kanalizasyon Yatırımı

Konya’nın tüm ilçeleri ve bağlı mahallelerinde altyapı yatırımlarını sürdüren Konya Büyükşehir Belediyesi, Yeni Büyükşehir Yasası sonrası Karapınar İlçesi’nde 6,5 milyon liralık kanalizasyon yatırımı gerçekleştirdi.
Konya Büyükşehir Belediyesi, Yeni Büyükşehir Yasası ile hizmet alanına giren ilçeler ve bağlı mahallelerde kanalizasyon yatırımlarını sürdürüyor. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, insan sağlığına zarar veren pis suyun yerleşim yerlerinden uzaklaştırılması ve bertaraf edilmesi noktasında, yeni bağlanan ilçelerde kanalizasyon şebeke yapımına önem verdiklerini belirterek, sağlıklı, sürdürülebilir su ve kanalizasyon hizmetini Konya’nın her noktasına ulaştırabilmek için yoğun olarak çalıştıklarını dile getirdi. Yeni yasadan sonra Karapınar İlçesi’nin Hotamış, İslik ve Kesmez mahallelerinde 79 kilometre uzunluğunda kanalizasyon şebekesi yaptıklarını belirten Başkan Akyürek, yatırımın 6,5 milyon türk lirasına mal olduğunu söyledi.

Seçme Haberler

“Maske, Mesafe ve Hijyen Konusunda Daha Fazla Hassas Olalım.”

Konya Valisi Vahdettin Özkan ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Kapu Cami civarında esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek, esnaf ve vatandaşlardan maske, sosyal mesafe ve hijyen konularında daha fazla hassasiyet istedi.
Konya Valisi Vahdettin Özkan...

Miryokefalon Zaferi’nin 841. Yılı Sabaha Kadar Süren Programlarla Kutlandı

Miryokefalon Zaferi’nin 841. yıldönümü etkinlikleri zaferin kazanıldığı Bağırsak Boğazı’nda yapılan programlarla tamamlandı. Sabaha kadar zaferin ruhuna uygun programların yapıldığı etkinlikte, Bağırsak Boğazı’ndan Bal Kalesi’ne kadar zafer yürüyüşü gerçekleştirildi.
Konya Valiliği, Büyükşehir Belediyesi ile Konya Turizm Tanıtım ve Eğitim Vakfı (KOT...

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.