DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Kahraman Pilotlardan Muhteşem Gösteri
Kahraman Pilotlardan Muhteşem Gösteri

Konya Valiliği ve Konya Büyükşehir Belediyesi’nin katkıları ile Türk Hava Kuvvetleri’ne bağlı akrobasi timleri Türk Yıldızları ve Solo Türk’ün yaptığı muhteşem hava gösterisi nefesleri kesti.
Konya Valiliği ve Konya Büyükşehir Belediyesi’nin katkıları ile Türk Hava Kuvvetleri’ne bağlı akrobasi timleri Türk Yıldızları ve Solo Türk hava gösterisi yaptı. Türk Yıldızları Parkı’nda toplanan on binlerce Konyalının takip ettiği gösteriye Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak, 3. Ana Jet Üs ve Garnizon Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral Fidan Yüksel, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, KTO Karatay Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bayram Sade, Konya İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ercan Yaşin, Hava Savunma Okulu ve Eğitim Merkez Komutanı Tuğgeneral Hasan Kaymaz, Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş ile askeri ve mülki erkan katıldı. Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak, Türkiye’nin sadece bölgesinde değil, dünyanın her yerinde itibarı olan, kendi kendine yeten ve her geçen gün gelişen, güçlenen bir devlet olduğunu söyledi. Güçlü bir devletin ekonominin yanında ordusunun da çok güçlü olması gerektiğini dile getiren Vali Toprak, “Allah’a şükürler olsun ki bizim çok güçlü, dosta güven, düşmana korku veren ordumuz var. Ordumuzun içinde de en önemli unsurlarından biri Hava Kuvvetlerimiz. Bizim pilotlarımız dünyada hiç kimsenin baş edemeyeceği derece kabiliyetlere ve cesarete sahipler. Bu güçlü ordumuzun timsali olarak Türk Yıldızları ve Solo Türk de bizim büyük gururumuz. Onların Konya’da olması da Konyalılar için büyük bir gurur kaynağı” dedi. Vali Toprak, Hakkari’de şehit olan Konyalı Ethem Barış’ı Ilgın’da ebediyete uğurlayacaklarını belirterek, bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet diledi. TÜRK YILDIZLARI VE SOLO TÜRK’E BÜYÜK ALKIŞ Konuşmaların ardından Türk Hava Kuvvetleri’ne bağlı akrobasi timleri Türk Yıldızları ve Solo Türk’ün gerçekleştirdiği muhteşem gösteri nefes kesti. Türk Yıldızları Parkı ve çevresinde toplanan vatandaşlara unutamayacakları bir gösteri sunan Türk yıldızları ve Solo Türk, solo ve takım olarak sergiledikleri hareketlerle büyük alkış aldı.

Seçme Haberler

Akşehir Atıksu Arıtma Tesisi’nin Yapımı Başladı

Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, AB fonları ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı koordinasyonunda yürütülen “Akşehir Su ve Atıksu Projesi” çerçevesinde Akşehir Atıksu Arıtma Tesisi’nin yapımına başladı. Tesis, Akşehir Gölü ve çevresinde oluşabilecek çevre kirliliğinin önüne geçerek bölgenin ekolojik yapısının korunmasına kat...

Konya Kitap Günleri Şehir Meydanı’nda Başlıyor

Konya Kitap Günleri Şehir Meydanı’nda Başlıyor Konya Büyükşehir Belediyesi’nin düzenleyeceği Konya Kitap Günleri 28 Kasım – 7 Aralık tarihleri arasında Tarihi Şehir Meydanı’nda gerçekleştirilecek. 10 gün açık kalacak Konya Kitap Günleri’ne 150 yayınevi katılacak.Konya Büyükşehir Belediyesi’nin her yıl düzenlediği Konya Kitap Günleri, 28 Ka...

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.