DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

İstiklal Marşı, Milli Mücadelenin Bir Özetidir

İstiklal Marşı, Milli Mücadelenin Bir Özetidir İstiklal Marşı’nın kabulünün 94. yılı sebebiyle bir mesaj yayımlayan Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, milli mücadelenin bir özeti niteliğinde olan İstiklal Marşı’nın milletimizin tüm dünyaya karşı yiğitçe duruşunun bir ifadesi, vatanı çiğnemeye yeltenenlere verilen en asil cevap olduğunu ifade etti. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek’in İstiklal Marşı’nın kabulünün 94. yılı sebebiyle yayımladığı mesajı şöyle: “Ülkemizin düşman işgaline uğradığı günlerde Anadolu’da oluşan milli mücadele ruhunu tüm dünyaya duyuran, vatan sevgisini, istiklal aşkını ve inancı canlı tutan İstiklal Marşımız, bugün de ortak duygularımızı canlandıran, toplumu bir arada tutan önemli bir eserdir. Vatan şairimiz Mehmet Akif Ersoy, büyük fedakarlıklarla yürütülen istiklal mücadelemizi, yazdığı harika mısralarla ebedileştirmiştir. Milletimizin özgürlük savaşında, millî ruhun uyanmasında ve bağımsızlık mücadelesine dönüşmesinde, Mehmet Âkif\'in vatan ve bayrak aşkını seslendiren bu mısralarının muhakkak ki çok büyük katkısı vardır. Milli mücadelenin bir özeti niteliğinde olan İstiklal Marşımız, milletimizin tüm dünyaya karşı yiğitçe duruşunun bir ifadesi, vatanımızı çiğnemeye yeltenenlere verdiğimiz en asil cevaptır. İnanıyorum ki istiklal mücadelesi ruhunu muhafaza ettiğimiz sürece, millet olarak karşılaştığımız her tür badireyi atlatacak, istikbal mücadelemizi de başarıyla sürdüreceğiz. İçinde koskoca tarihimizi, bağımsızlık mücadelemizi ve istiklal aşkımızı barındıran İstiklal Marşı’nın kabulünün 94. yılı vesilesiyle İstiklal Savaşı\'nın tüm kahramanlarını ve vatan şairimiz Mehmet Akif Ersoy’u rahmetle, minnetle anıyorum.”

Seçme Haberler

Başkan Altay Mazbatayı Aldığı Gün Alt Geçit Temeli Attı

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından Yeni YHT Tren Garı Binası ile Demiryolu Caddesi’nin kesiştiği noktaya yapılacak alt geçidin temeli; Konya milletvekilleri, ilçe belediye başkanları, AK Parti ve MHP İl Başkanları ile vatandaşların katıldığı programla atıldı. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, mazbatayı aldıkları gün u...

COVID-19 KORUNMA YÖNTEMLERİ

COVID-19 (Yeni Koronavirüs Hastalığı) 'ndan korunmak İçin Öneriler

Mümkün olduğu kadar herhangi bir şekilde yolculuk yapılmaması önerilmektedir.  Evden çıkmanın zorunlu olduğu durumlarda aşağıdaki kurallara dikkat edilmelidir: 

Akut solunum yolu enfeksiyonlarının genel bulaşma riskini azaltmak için önerilen temel ilkeler Yeni Koronavirüs (COVID-19) için de geçerlidir.

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.