DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Hicri Yeni Yılımız Mübarek Olsun
Hicri Yeni Yılımız Mübarek Olsun

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, hicri yeni yılın birlik ve kardeşliğimizin güçlenmesine, ümmetin selametine, tüm insanlığın huzuruna vesile olmasını diledi.
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Hicri Yılbaşı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Altay’ın mesajı şöyle: “Sevgili peygamberimizin Mekke’den Medine’ye hicretinin gerçekleştiği hicri yeni yılı ve Muharrem ayını idrak ediyoruz. İnsanlık tarihindeki önemli dönüm noktalarından olan Peygamber Efendimizin ve ashabının Mekke’den Medine’ye hicretleri ile Mekke’de doğan İslam güneşi Medine ufuklarında dünyayı aydınlatmaya başlamıştır. Hicret, Allah’a ve O’nun kutlu elçisi rahmet peygamberine gönülden bağlılığın bir ifadesi; dostluğa, kardeşliğe, medeniyete, ilme ve irfana açılan yolculuğun hikâyesidir. Hicret, nurlu şehir Medine’nin şahsında, insanlığın gönlüne, sevgiye ve rahmete açılan bir yoldur. Bizler de bugün Peygamber Efendimizin “Hakikatte hicret edenler, hata ve günahları terk edenlerdir” Hadis-i Şerif’inde vurguladıği üzere hicreti kendi hayatımızda yaşamalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle, aziz milletimizin ve tüm İslam âleminin hicri yeni yılını, Muharrem ayını tebrik ediyor; yeni yılın birlik ve kardeşliğimizin güçlenmesine, ümmetin selametine, tüm insanlığın huzuruna vesile olmasını diliyorum.”

Seçme Haberler

Binlerce Ilgınlı İftar Sofrasında Ramazan Bereketini Yaşadı

Konya Büyükşehir Belediyesi’nin Ilgın’da düzenlediği iftar programında binlerce kişi Büyükşehir Belediyesi’nin kardeşlik sofralarında buluştu. İftara katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, mahalle iftarlarında yaşlısıyla genciyle zenginiyle fakiriyle güzel bir Ramazan geleneği gerçekleştirdiklerini ifade etti.
Konya...

KOMEK Altın Dokunuşlar Konya İle Buluşuyor

Konya’nın en önemli sanat aktivitelerinden KOMEK Altın Dokunuşlar Sergisi ve Bilgi Şöleni, “Türk İslam Sembolleri” temasıyla açılıyor. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, KOMEK kursiyerlerinin el emeği göz nuru binlerce eserinin yanında çok sayıda etkinliğin de yapılacağı programa tüm Konyalıları davet etti. Konya Büyükşehir B...

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.