DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Haydi Bil Bakalım Bilgi Yarışması`nda Ödüller Verildi
Haydi Bil Bakalım Bilgi Yarışması`nda Ödüller Verildi

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, 31 ilçedeki ortaokullara yönelik düzenlenen Haydi Bil Bakalım Bilgi Yarışması’nın şehir finalinde öğrencilerin heyecanına ortak oldu. Dereceye giren okullara ödüllerini veren Başkan Altay, yarışmadaki asıl amacın çocukların Konya’yı daha yakından tanımaları, bilgilerini ölçmeleri, yeni dostluklar kurmaları olduğunu söyledi.
Konya Büyükşehir Belediyesi’nin Medeniyet Okulu Projesi kapsamında 31 ilçedeki ortaokullara yönelik düzenlediği “Haydi Bil Bakalım” isimli bilgi yarışmasının şehir finali yapıldı. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Mevlana Kültür Merkezi’ndeki yarışmanın finalini öğrencilerle birlikte izleyerek heyecanlarına ortak oldu. Yarışmadaki amacın birinci, ikinci, üçüncü çıkarmak olmadığını kaydeden Altay, asıl amacın çocukların Konya’yı daha yakından tanımaları, bilgilerini ölçmeleri, yeni dostluklar kurmaları ve yarışmanın heyecanını yaşamaları olduğunu söyledi. Başkan Altay, “Haydi Bil Bakalım yarışmaları Büyükşehir Belediyesinin bir geleneği haline geldi. Çocuklarımız için iyi bir aktivite oluyor. Paydaşımız İl Milli Eğitim Müdürlüğüne teşekkür ediyorum. Medeniyet okulu kapsamında düzenlediğimiz bu program çocuklarımızın geleceği için önemli bir hatıra oluyor” ifadelerini kullandı. YARIŞMANIN BİRİNCİSİ KURA İLE BELİRLENDİ Büyük heyecana sahne olan yarışmanın finalinde Ereğli Dumlupınar Ortaokulu, Çumra Merkez Atatürk Ortaokulu ve Ilgın 75. Yıl Cumhuriyet Ortaokulu öğrencileri mücadele etti. Ereğli Dumlupınar Ortaokulu ile Ilgın 75. Yıl Cumhuriyet Ortaokulu sorulan bütün sorulara doğru cevap verdiği için eşitlik bozulmaması nedeniyle kural gereği birinci kura çekimi ile belirlendi. Öğrenciler tarafından çekilen kura sonucunda Ilgın 75. Yıl Cumhuriyet Ortaokulu yarışmanın birincisi oldu. OKULLAR ÖDÜLLENDİRİLDİ Yarışmada birinci olan okulun öğrencileri dört adet bisiklet kazanırken, öğrenciler birincilik kupasını Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’ın elinden aldı. Yarışmayı ikinci olarak tamamlayan Ereğli Dumlupınar Ortaokulu da dört adet tabletle ödüllendirildi. İkincilik ödüllerini İl Milli Eğitim Müdür Vekili Servet Altuntaş verdi. Kol saati kazanan üçüncü Çumra Merkez Atatürk Ortaokulunun ödüllerini ise Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Selim Büyükkarakurt verdi. Finale kalan okullara birer dizüstü bilgisayar verilirken; birinci ve ikinci olan öğrenciler, ayrıca Kudüs gezisi ile ödüllendirilecek.

Seçme Haberler

Konya Büyükşehir’in Berber ve Kuaförlere Hijyen Desteği Sürüyor

Konya Büyükşehir Belediyesi, tekrar hizmet vermeye başlayan berber ve kuaförlere geçtiğimiz hafta yaptığı dezenfeksiyon çalışması ile maske ve siperlik desteğinden sonra şimdi de dezenfektan ve eldiven desteğinde bulunuyor. Hazırlanan 3 bin adet hijyen çantası Esnaf...

Başkan Altay: Çocuklarımızı Geleceğin Türkiyesi İçin Yetiştiriyoruz

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Türkiye’nin yüksek standartlı ilk bilim merkezi olan Konya Bilim Merkezi’nde Bilim ve Teknoloji Kamplarına katılan öğrencilerle buluştu. Astronomi ve Uzay, Mühendislik ve Tasarım, Robotik-Kodlama atölyelerini ziyaret eden Başkan Altay, “Her şey Konya’nın geleceği ve daha güzel olması için....

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.