DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Esnaf Odalarından Ahilik Haftası`nda Başkan Altay`a Ziyaret
Esnaf Odalarından Ahilik Haftası`nda Başkan Altay`a Ziyaret

Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Muharrem Karabacak ve birliğe bağlı oda başkanları, 31’incisi kutlanan Ahilik Haftası kapsamında Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’ı ziyaret etti. Yılın ahisinin Konya’dan çıkmasının büyük bir gurur kaynağı olduğunu belirten Başkan Altay, Konya’nın yüzyıllardır ahilik geleneğini sürdüren önemli bir şehir olduğunu ifade etti.
Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odası (KONESOB) Başkanı Muharrem Karabacak her yıl 17-23 Eylül’de kutlanan Ahilik Haftası kapsamında Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’ı ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti söyleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Ahilik Haftası gibi önemli bir konunun Konya’da daha canlı kutlanıyor olmasının kendileri için büyük bir mutluluk kaynağı olduğunu vurguladı. İçinden geçilen süreçte esnaf kavramının çok daha önemli bir hal aldığını kaydeden Başkan Altay, “Konya’nın yılın ahisini çıkarması da büyük bir gurur. Konya yüzyıllardır bu geleneği sürdüren bir şehir. Bu geleneği oluşturan zaten Selçuklunun kendisi. Burası da bir başkent. Başkentte ahilik kültürü, esnaflık kültürü her daim olmuştur. bu yıl bir miktar daha canlı kutlanıyor. İnşallah gelecek yıllardaki daha güzel, çok daha etkin işleri beraber yaparız. tüm esnafımıza Ahilik Haftası’nın hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı. KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak, Ahilik Haftası’nın yaklaşık 30 senedir kutlandığını ve bu yıl Konya’nın bir ayrıcalık oluşturarak Türkiye’nin ahisini çıkardığına dikkat çekerek, “Kırşehir’de yapılacak törende Sayın Cumhurbaşkanımız Konya’yı yılın ahisi ödülünü vermek üzere davet etti. Bu, Konya’mız ve Konya esnaf ve sanatkarı için önemli bir gelişme. Bundan sonraki süreç içerisinde de amacımız daha farklı organizasyonlar yapmak. Şahsınızla bu organizasyonları daha farklı hale geleceğini biliyoruz” dedi.

Seçme Haberler

KOMEK’te kayıtlar uzatıldı

KOMEK’te kayıtlar uzatıldı Konya Büyükşehir Belediyesi KOMEK Kursları Hanımlar Lokalleri ve Spor Merkezleri’nde kayıt süresi uzatıldı. 1-12 Eylül tarihleri arasında yapılacağı duyurulan kayıtlar, hafta sonunda da kurs merkezlerinde saat 19.00’a kadar yapılabilecek.Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları ile Hanımlar Lokalleri...

TEKNOFEST’te Derece Alan Konya Teknik Üniversitesi Öğrencilerine Ödül

Konya Büyükşehir Belediye Meclisi, İstanbul’da düzenlenen TEKNOFEST’te çeşitli yarışmalarda derece elde eden Konya Teknik Üniversitesi öğrencilerini ödüllendirdi. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Konya’yı en güzel şekilde temsil eden öğrencileri tebrik etti.
Konya Büyükşehir Belediye Meclisi, İstanbul’da düzenlenen TEKNOF...

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.