DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Emirgazi ve Halkapınar’da Mahalle Yolu Ağı Genişliyor

Konya Büyükşehir Belediyesi, 2020 yılı yatırım programı kapsamında Halkapınar ve Emirgazi ilçelerine 23,6 kilometre mahalle yolu kazandırdı. Böylece, Yeni Büyükşehir Yasası sonrası Emirgazi ve Halkapınar’a yapılan mahalle yolu uzunluğunun toplamı 129 kilometreye ulaştı.
Konya Büyükşehir Belediyesi, Yeni Büyükşehir Yasası kapsamında mahalle yollarının standartlarını yükseltmeye devam ediyor. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, mahalle yollarının standardını yükseltmek için hummalı çalışma gerçekleştirdiklerini belirterek, mahalleleri ilçeler ve diğer mahallelerle daha kaliteli yollarla birbirine bağladıklarını söyledi. ÇOK DAHA GÜZEL BİR ŞEHİR İÇİN BİRLİKTE ÇALIŞIYORUZ Emirgazi ve Halkapınar ilçelerine 2020 yatırım programı kapsamında 23,6 kilometre mahalle yolu planlandığını kaydeden Başkan Altay, “Yatırım planımız kapsamında Halkapınar İlçemizde 8,5 kilometre uzunluğundaki Körlü-Seydifakılı Yolumuzu tamamlayarak hizmete açtık. Emirgazi İlçemizde 7 kilometrelik Demirci Yaylaları yolunu da tamamladık. Emirgazi İlçemizdeki Başin-Kolak Mahalleleri arasındaki 8,1 kilometrelik yolun yapımı için de çalışmalarımız başladı. Emirgazi ve Halkapınar ilçelerimize Yeni Büyükşehir Yasası sonrası yaptığımız mahalle yolu uzunluğu 129 kilometreye ulaştı. Çok daha güzel bir şehir inşa etmek için ekiplerimiz ilçe belediyelerimizle birlikte yoğun şekilde çalışıyor. İlçelerimiz için hayırlı olsun.” dedi.

Seçme Haberler

Başkan Akyürek Engellilerle İftarda Buluştu

Başkan Akyürek Engellilerle İftarda Buluştu Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, engelli derneklerinin yönetici ve üyeleriyle iftar yemeğinde bir araya geldi. Başkan Akyürek, Konya’nın engelsiz bir şehir olması için hep beraber çalıştıklarını söyledi.Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Konya’da faaliyet gösteren en...

Değerlerimize katkı sağlamak İçin Çalışıyoruz

Konya Büyükşehir Belediyesi’nin şehre kazandırdığı önemli yatırımlardan olan İrfan Medeniyeti Araştırma ve Kültür Merkezi basın mensuplarına tanıtıldı. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Mevlevi kültürünü yaşatma konusunda katkı yapabilecek önemli bir merkezi şehre kazandırdıklarını ifade etti. Başkan Akyürek, “Biz bu manevi hizmetler...

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.