DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Çanakkale Bir Kahramanlık Destanıdır
Çanakkale Bir Kahramanlık Destanıdır

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Çanakkale Zaferi’nin 103’üncü yıldönümü vesilesiyle yayımladığı mesajında Çanakkale Zaferi’nin, varlığına son verilmek istenen milletimizin yazdığı bir kahramanlık destanı olduğunu, aynı ruhun 15 Temmuz’da ve Afrin’de destanlar yazmaya devam ettiğini ifade etti.
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Çanakkale Zaferi’nin 103’üncü yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Akyürek mesajında şu ifadelere yer verdi: “Çanakkale Zaferimizin 103’üncü yıldönümünü millet olarak büyük bir gurur ve heyecanla kutluyoruz. Çanakkale Zaferi, bu topraklarda yüzyıllarca sürdürülen varlığına son verilmek istenen milletimizin yazdığı bir kahramanlık destanıdır. tüm imkânsızlık ve zorluklara rağmen elde edilen bu zafer, İstiklal Harbimize ve nihayetinde de Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşuna giden yolda çok önemli bir kilometre taşı olmuştur. Çanakkale, dün olduğu gibi bugün de milletimiz, ülkemiz ve geleceğimiz üzerine senaryolar yazanlar için hiçbir zaman unutmamaları gereken önemli bir derstir. Çanakkale\'de ortaya konan kardeşlik, birlik ve dayanışma, milletimize hem zaferi getirmiş hem de Kurtuluş Savaşımız için gerekli cesareti ve mücadele ruhunu vermiştir. Çanakkale, milletimizin vatanı, milleti, dini ve istikbali söz konusu olduğunda neleri başarabileceğini tüm dünyaya göstermesi açısından da oldukça önemlidir. 15 Temmuz gecesi yaşananlar da bu mücadeleci ruhun ne kadar diri olduğunu yedi düvele göstermiştir. Tıpkı 103 yıl önce Çanakkale\'de olduğu gibi 15 Temmuz darbe girişiminde de en modern silahlar, milletimizin azim, inanç ve kararlılığı karşısında çaresiz kalmıştır. Çanakkale’de ve 15 Temmuz’da eşsiz bir millete sahip olduğunu tüm dünyaya gösteren Türkiye, bugün de kendisine biçilen deli gömleğini yırtarak tarihteki misyonuna sahip çıkmaya devam ettiğini tüm dünyaya göstermektedir. Ülkenin birliği ve bölünmez bütünlüğünü koruma amacının yanı sıra bölge ve dünya barışını da korumayı amaçlayan Afrin Harekâtı, büyük bir başarıyla sürdürülmektedir. Tek bir sivile dahi zarar vermeden bir harekâtın nasıl yapılacağını yedi düvele gösteren ordumuz, 7’den 70’e tüm milletimizin desteği ile yeni kahramanlık destanları yazmaktadır. Çanakkale Zaferi\'nin yıldönümü vesilesiyle bu toprakları bize vatan yapan tüm şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyorum. Ruhları şad, mekanları cennet olsun.”

Seçme Haberler

Diyanet İşleri’nden Başkan Altay’a Ziyaret

Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Ramazan Muslu Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’ı ziyaret etti.
Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Ramazan Muslu ve beraberindeki heyet, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’ı makamında ziyaret etti. Prof. Muslu, 15 Temmuz hain darbe girişiminin ardından 40...

KOSKİ’nin Su Yatırımları Hız Kesmeden Devam Ediyor

Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, sağlıklı, kesintisiz ve uzun ömürlü su ihtiyacını karşılamak üzere Konya genelinde yürüttüğü çalışmalar çerçevesinde su depolarında bakım ve revizyon çalışması da yapıyor. 2016 yılında 14 ilçede 36 adet eski deponun bakım ve onarımını gerçekleştiren KOSKİ, 7 ilçede de 10 yeni depo yaptı.
Konya...

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.