DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Büyükşehir Youtube Kanalından Evlere Misafir Oluyor

Konya Büyükşehir Belediyesi, koronavirüs salgını nedeniyle kültür ve sanat etkinliklerine ara verse de “Evde kal” çağrısına uyan vatandaşlar için YouTube kanalından başta çocuklar olmak üzere her yaşa hitap eden eğitici, eğlenceli, sanatsal, bilimsel içerikler yayınlıyor.
Konya Büyükşehir Belediyesi YouTube kanalından başta çocuklar olmak üzere her yaşa hitap eden birbirinden faklı içerikler yayınlıyor. Karonavirüsün yayılmaya başladığı ilk günden itibaren şehir genelinde yoğun olarak dezenfeksiyon çalışmaları gerçekleştiren Konya Büyükşehir Belediyesi, “Evde kal” çağrısına uyan vatandaşlar için YouTube kanalını da etkin kullanarak her kesime yönelik içerikler üretiyor. Sanat, spor, bilim, edebiyat, söyleşi, yemek tariflerinin yanı sıra birçok farklı içeriği Konyalılarla buluşturan Konya Büyükşehir Belediyesi, hem yetişkinlerin evde daha güzel zaman geçirmesini sağlıyor hem de çocukların eğitimle ve bilimle süreci daha verimle bir şekilde sürdürmesini amaçlıyor. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, sosyal hayatı Youtube kanalı üzerinden Konyalıların evlerine getirdiklerini belirterek, “Koronavirüsün Türkiye’de görülmeye başladığı günden itibaren hem sahada vatandaşlarımızın sağlığını düşünerek çalışmalar yapıyoruz hem de bu süreçte evlerinde kalan hemşehrilerimiz için YouTube kanalımızdan farklı içeriklerin yer aldığı video gösterimlerini hayata geçiriyoruz. Kanalda hem çocuklarımız için eğitici programlar hem de yetişkinlerimiz için sanatsal etkinlikler bulunuyor. İnşallah hep birlikte kararlıkla bu süreci birlikte atlatacağız” dedi. HER YAŞA UYGUN ETKİNLİKLER Konya Büyükşehir Belediyesi’nin YouTube kanalında; Türkiye’nin TÜBİTAK destekli ilk bilim merkezi olan Konya Bilim Merkezi’nde çekilen “Evde Bilimle Kal” videoları, 50 bölümden oluşan “Bilim Bakalım” filmleri, “Evde Sağlık Var” egzersiz eğitimleri, tiyatro oyunları, meddah gösterimleri, kültür sanat hayatının önemli isimlerinin söyleşileri, 65 yaş üstündeki vatandaşların tecrübelerini anlattığı videolar, Konya’nın tarihi ve turistik mekanlarının tanıtıcı filmleri ve ev hanımlara yönelik yemek tarifi programları izleyicilerle buluşuyor. ÇOCUKLAR “MASAL DİYARI”NI ÇOK SEVDİ Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’ın çocuklarla canlı yayında buluştuğu YouTube kanalında son olarak çocuklara masalların anlatıldığı Masal Diyarı yayınlanmaya başladı. Her akşam saat 21.30’da Konya Büyükşehir Belediyesi YouTube kanalında birbirinden güzel masal anlatıldığı Masal Diyarı, ilk günden itibaren çocuklardan ve ailelerden ilgi görüyor.

Seçme Haberler

Konya Büyükşehir’in Yayınları Dijital Ortamda

Konya Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş., başta Hz. Mevlana ile ilgili yayınlar olmak üzere şehrin birikimiyle ortaya çıkan eserleri, dijital platformda kültür-sanat camiasının ücretsiz olarak istifadesine sundu.
Konya Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş., yayınlarını...

Şehitlerimizin Aziz Hatıraları Yaşatılıyor

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından İstiklal Harbi’nde şehit olan ecdadımızın aziz hatırası için yaptırılan ve büyük ilgi gören İstiklal Harbi Şehitleri Abidesi’ni 2017’de 683 bin 557 kişi ziyaret etti. Abideyi açıldığı günden bu yana ziyaret edenlerin sayısı ise 4 milyon 200 bin kişiye ulaştı.
Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan İs...

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.