DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Büyükşehir Sağlık Çalışanlarının Ulaşımını Karşılamaya Devam Ediyor

Konya Büyükşehir Belediyesi, sokağa çıkma kısıtlamasının uygulanmaya başladığı ilk günden itibaren Konya’daki sağlık çalışanlarının ulaşımını otobüslerle sağlıyor. Büyükşehir, 3 günlük sokağa çıkma kısıtlamasında da sağlık çalışanlarının hastanelere ve hastanelerden kalacakları yerlere ulaşımını sağlamayı sürdürecek.
Konya Büyükşehir Belediyesi, koronavirüs salgını nedeniyle alınan sokağa çıkma kısıtlamasında özel ve kamu hastanelerinde çalışan sağlık personelinin ulaşımını sağlamaya devam edecek. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, koronavirüs ile mücadele konusunda canla başla mesai harcayan tüm sağlık çalışanlarına teşekkür ederek, virüsün ülkemizde görüldüğü ilk günden itibaren sağlık çalışanlarının ulaşımda sıkıntı yaşamaması için her türlü önlemi aldıklarını hatırlattı. Sokağa çıkma kısıtlamasının ilk uygulandığı günden itibaren de kısıtlamanın olduğu günlerde sağlık çalışanlarının mağdur olmaması için ulaşım hizmetini sürdürdüklerini belirten Başkan Altay, “Koronavirüse karşı tedbirler doğrultusunda 1 Mayıs Cuma günü ile birlikte 3 günlük sokağa kısıtlaması daha uygulanacak. Bu süreçte de hem kamu hem de özel hastanelerde çalışan sağlık çalışanlarımızın ulaşımını yine sorunsuz şekilde sürdüreceğiz. Bizler için canlarına ortaya koyan sağlık çalışanlarımıza ne yapsak azdır. Bu süreci onların azmi ve hemşehrilerimizin kararlılığıyla inşallah en kısa zamanda atlatacağız” dedi.

Seçme Haberler

Büyükşehir Mesnevi Şerh Geleneğini Canlandırıyor

Hazret-i Mevlâna’nın Mesnevi’sinin 25 dünya dilinde basımını gerçekleştiren Konya Büyükşehir Belediyesi, ilk kez Farsça bir Mesnevi Şerhini çevirerek basımını yaptı. 460 sayfadan oluşan Hasan-ı Zarîfî’nin Mesnevî Şerhi, büyük boy lüks baskı olarak okuyucunun istifadesine sunuldu. Hazret-i Mevlâna’nın Mesnevi’sinin bu günde kadar 25 dünya dil...

Ereğli’ye Yakışan Caddeler Yapılıyor

Ereğli’ye Yakışan Caddeler Yapılıyor Yeni Büyükşehir Yasası ile beraber tüm ilçelerde ana cadde düzenleme çalışmalarını sürdüren Konya Büyükşehir Belediyesi, bisiklet yolu, andezit yürüyüş yolu, refüjüyle Ereğli’ye örnek ana caddeler kazandırıyor. Konya Büyükşehir Belediyesi, Yeni Büyükşehir Yasası ile beraber tüm ilçelerde ana cadde düz...

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.