DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Büyükşehir Meclisi Terörü Lanetledi

Konya Büyükşehir Belediye Meclisi’nde grubu bulunan siyasi partiler, İstanbul’da düzenlenen hain terör saldırısını kınadı. Büyükşehir Belediye Meclisi’nin Aralık ayı toplantısında tüm parti gruplarına adına ortak bir açıklama yapan AK Parti Grup Başkan Vekili Mahmut Sami Şahin, “Bu saldırıyı yapanlar bilsinler ki, aziz milletimizin birlik ve beraberliği bozulmayacak, bilakis daha da güçlenecektir. Terör hiçbir zaman Türkiye’yi teslim alamayacak, aziz milletimizi yıldıramayacaktır. Daha önce benzer şekilde yapılan terör eylemleri karşısında millet olarak nasıl dik durduysak, yine aynı şekilde çelikten bir irade ortaya koyacağız” dedi.
Konya Büyükşehir Belediye Meclisi’nde grubu bulunan siyasi partiler, İstanbul’da çevik kuvvet polislerini hedef alan hain terör saldırısını ortak bir açıklama ile kınadı. Meclis Başkan Vekili Mithat Büyükalim tarafından oturumun yönetildiği Büyükşehir Belediye Meclisi’nde gündem maddelerine geçmeden önce İstanbul’daki hain saldırı kınandı. Büyükalim, “Bu saldırılar birliğimize, dirliğimize zarar veremez. İnşallah bu olaylar son olur. Meclis olarak saldırıyı şiddetle kınıyoruz” dedi. MİLLETİMİZİN BİRLİK VE BERABERLİĞİ BOZULMAYACAKTIR Mecliste bulunan gruplar adına ortak bir açıklama yapan AK Parti Grup Başkan Vekili Mahmut Sami Şahin, İstanbul’da yapılan hain saldırının aziz Türk Milleti’nin birliğine, bekasına, bütünlüğüne yönelik vahşi bir terörist saldırı olduğunu kaydetti. Mahmut Sami Şahin’in Meclis adına yaptığı açıklama şöyle: “Bu terör saldırısıyla hiçbir kutsalı tanımayan teröristler, bir kez daha insanlık dışı yöntemlerini devreye sokmuşlardır. Hangi terör örgütü olursa olsun bu saldırıyı yapanlar bilsinler ki, aziz milletimizin birlik ve beraberliği bozulmayacak, bilakis daha da güçlenecektir. Terör hiçbir zaman Türkiye’yi teslim alamayacak, aziz milletimizi yıldıramayacaktır. Zira, kadim bir geçmişe sahip bu asil millet, şanlı tarihi boyunca önüne çıkan birçok engeli birlik ve beraberliğini koruyarak, ortak akıl ve bilinci devreye sokarak bertaraf etmiştir. MİLLETİMİZİN GÜÇLÜ İRADESİ TERÖRÜ YOK EDECEKTİR Şanlı tarihimizden aldığımız bu güç ile terör saldırıları karşısında millet olarak topyekûn mücadele edeceğimizden ve birbirimize daha da kenetleneceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Teröre vereceğimiz en güzel cevap kardeşliğimizi güçlendirmektir. Daha önce PKK; DHKPC, FETÖ ve diğer terör örgütlerinin benzer şekilde yaptığı terör eylemleri karşısında millet olarak nasıl dik durduysak, nasıl terörün amacını boşa çıkarttıysak, yine aynı şekilde çelikten bir irade ortaya koyacağız. Geçmişte defalarca canlı bomba eylemlerine girişen ve masum insanları katleden PKK ve DEAŞ gibi kanlı terör örgütlerinin ve onların arkasındaki güçlerin ve destekçilerinin, milletimizin bu güçlü iradesi karşısında yok olacağı aşikardır. GÜVENLİK GÜÇLERİMİZİN SONUNA KADAR YANINDAYIZ İnsanlık dışı teröristler yenilecek, asil Türk Milleti ve devleti muzaffer olacaktır. Millete kastetmeye kalkışan teröristler ya yok olacaklar ya da adalete hesap vereceklerdir. 15 Temmuz’da milletimize ve onun iradesine yapılan FETÖ girişiminde ortaya koyduğumuz milli şuuru bu terör saldırılarında da gösterdiğimizi aziz milletimizin dikkatlerine sunuyoruz. Bu hain saldırıyı Konya Büyükşehir Belediye Meclisi olarak da lanetle kınıyoruz. Aziz milletimizin huzuru için verdiği mücadelede güvenlik güçlerimizin sonuna kadar yanındayız. Bu terör saldırısı neticesinde şehit olan tüm polislerimize ve vatandaşlarımıza Allah rahmet diliyor, Türk halkının başı sağ olsun diyoruz.”

Seçme Haberler

Tuzlukçu Parkı ve Fidanlığı Üretime Katkı Sağlıyor

Konya Büyükşehir Belediyesi’nin merkez dışında oluşturduğu ilk fidanlıklardan olan Tuzlukçu Parkı ve Fidanlığı, üretime ve çalışanların eğitimine katkı sağlıyor. 289 kilometrekarelik alanda bulunan fidanlıkta meyve, çiçek ve diğer bitki türleri yetiştirilirken; fidanlık yanında oluşturulan 3 kilometrekarelik park bölge halkına hizmet veriliyo...

Büyükşehir’in Tahsis Ettiği Konya STK Platformu Yeni Hizmet Binası Açıldı

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından Konya Sivil Kuruluşları Platformu’na tahsis edilen bina düzenlenen törenle hizmete açıldı. Konya Valisi Yakup Canbolat, Konya’nın hayırlı hizmetler üreten, hayra hizmet eden ve hayır yapmayı seven bir toplum olduğunu belirtirken; Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, sivil toplum kuruluşlarına tahsi...

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.