DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Büyükşehir Her Zaman Gazilerin Yanında Büyükşehir Her Zaman Gazilerin Yanında Muharip Gaziler Derneği Konya Şubesi Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Konya Şubesi başkan ve üyeleri Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret ederek Başkan Vekili Mithat Büyükalim ile görüştüler. Dernek başkanları, Büyükşehir Belediyesi’nin her zaman yanlarında olduğunu belirterek, Türkiye’deki en güzel dernek binalarını gazilere tahsis ettiği için Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek’e teşekkürlerini ilettiler.Muharip Gaziler Derneği Konya Şube Başkanı Mustafa Buğur, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Konya Şube Başkanı Mustafa Işık ve gaziler Konya Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret ettiler. Gaziler Haftası çerçevesinde gerçekleşen ziyarette haftanın hayırlı olmasını dileyen Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mithat Büyükalim, ecdadın vatan uğruna geçmişte çektiği sıkıntılar sayesinde bugün huzur içinde yaşanıldığını ifade etti. Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan ve içinde Gaziler Ofisi de bulunan İstiklal Harbi Şehitleri Abidesi’nden de bahseden Büyükalim, geçmişte yaşananları hiçbir zaman unutmamak ve yeni nesillere aktarmak gerektiğini ifade etti. Muharip Gaziler Derneği Konya Şube Başkanı Mustafa Buğur, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Konya Şube Başkanı Mustafa Işık da Büyükşehir Belediyesi’nin her zaman yanlarında olduğunu belirttiler. Dernek başkanları, gazilere tahsis edilen dernek binalarının Türkiye’deki en güzel binalar olduğunu vurgulayarak Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek’e teşekkürlerini ilettiler.

Seçme Haberler

Metro Taşıt Alımının Bakanlığa Devredilmesi Konya’ya 1 Milyarlık Katkı Sağlayacak

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Büyükşehir Belediye Meclisi’nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Konya için verdiği müjdeler ile Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın Karma Endüstri Bölgesi kurulması konusunda açıklamalarını değerlendirerek, “Tüm bu işler Konyamızın çok güzel bir geleceğe hazırlanması için” d...

39 Yerleşim Biriminin 35 Yıllık Su İhtiyacı Karşılanıyor

Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, 39 yerleşim biriminin 35 yıllık su ihtiyacını karşılayacak Altınekin Grup Suyu çalışmalarını sürdürüyor. İki etap halinde gerçekleştirilecek çalışma, yaklaşık 40 bin kişinin sağlıklı içme suyu ihtiyacını karşılayacak.
Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, Altınekin ilçesinde yürüttüğü g...

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.