DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Büyükşehir Akcayazı’ya 4 Derslikli Okul Kazandırıyor

Konya Büyükşehir Belediyesi, Karapınar’ın Akcayazı Mahallesi’ne 4 derslikli ilkokul kazandırıyor. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Konya’nın her bölgesinde öğrencilerin daha nitelikli binalarda eğitim alması için gayret gösterdiklerini söyledi.
Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından Karapınar İlçesi Akcayazı Mahallesi’ne 4 derslikli okul kazandırılıyor. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Yeni Büyükşehir Yasasıyla birlikte Konya’nın 31 ilçesine ve bağlı mahallelerine her alanda hizmet götürmeye gayret ettiklerini belirterek, bu kapsamda belediyeler olarak ihtiyaç duyulan yerleşim yerlerine yeni okullar da kazandırdıklarını söyledi. Her zaman eğitime desteğe ve öğrencilerin yanında olmaya devam edeceklerini vurgulayan Başkan Altay, “Konya’nın her bölgesindeki öğrencilerimizin daha nitelikli binalarda eğitim alması için gayret gösteriyoruz. Bu doğrultuda bir süre önce inşaatına başladığımız Karapınar’ın Akcayazı Mahallesi’ndeki 4 derslikli ilkokulumuzun yapımını sürdürüyoruz. Yaklaşık 2 milyon liraya mal olacak okulumuzu inşallah en kısa sürede tamamlayarak eğitime hazır hale getireceğiz. Okulumuz, ilçemiz ve yavrularımız için hayırlı olsun.” şeklinde konuştu.

Seçme Haberler

Tarıma Engel Yok Projesi’nde Hasat Mutluluğu

Konya Büyükşehir Belediyesi’nin yürüttüğü Tarıma Engel Yok Projesi çerçevesinde 208 özel öğrenci, bahar aylarında diktikleri sebze fideleri ile ektikleri tohumlardan yetişen ürünleri toplamanın mutluluğu yaşadı. Kendi elleriyle yetiştirdikleri ürünleri gururla evlerine götüren özel öğrenciler, toprağın ve bitkinin rehabilite edici etkisinin yan...

Konya Basınına Lale Gezisi

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından dikilen milyonlarca lale ile rengarenk bir görünüm kazanan Alaaddin Tepesi ile Türk Yıldızları Parkı’nda basın mensuplarına yönelik bilgilendirme programı düzenlendi.
Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından dikilen milyonlarca lale ile adeta lale bahçesine dönüşen Alaeddin Tepesi ile Türk Yıldızları Parkı’na ba...

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları. 

Makalelerimiz

Büyükşehir’den Kuzey Iraklı Öğrencilere Eğitim Desteği

Büyükşehir’den Kuzey Iraklı Öğrencilere Eğitim Desteği Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Türkmeneli Dernekleri Federasyonu’nun projesi çerçevesinde Türkçe eğitim alan öğrencileri kabul etti. Başkan Akyürek, öğretmenlerin akıllı tahta, kütüphanelere kitap, sınıflara malzeme yardımı taleplerini karşılayacaklarını söyledi.Türkmene...

Türkiye’nin En Modern Hayvan Pazarında Bayram Yoğunluğu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Ahmet Sorgun ile Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Türkiye’nin en modern tesislerinden olan Büyükşehir Belediyesi Hayvan Park ve Pazar Yeri’nde esnaflar ve kurbanlık almak için pazara gelen vatandaşlarla bir araya geldi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Ahm...

“Şehir İstişareleri Hizmet Planlamasında Yol Gösteriyor”

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı ile beraber Selçuklu Muhtarlar Derneği’ni ziyaret ederek dernek başkanı Mustafa Avcıoğlu ve muhtarlarla bir araya geldi. Baştan Altay, şehir istişarelerinin hizmet planlamasında yol gösterdiğini ifade etti.
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur...

Türkiye’nin Geleceği Kaynakları ve Teknolojidir

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Türkiye Vodafone Vakfı ve Habitat Derneği tarafından yürütülen Yarını Kodlayanlar Projesi’nin Konya toplantısına katıldı. Başkan Altay, Türkiye’nin geleceğinde çocukların önemli projeler yürüteceğini belirterek, ülkenin geleceğinde iki önemli unsurunun kaynakları ve teknoloji olduğunu ifade etti...