DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Bilim Tırı Pandemi Sürecinde Bilim Meraklılarıyla Buluşuyor

Konya Büyükşehir Belediyesi Bilim Merkezi tarafından kurulan Bilim Tırı, yeni tip koronavirüs kapsamında normalleşme süreciyle birlikte yenilenen yüzüyle Kılıçarslan Şehir Meydanı’nda bilim meraklılarına hizmet veriyor.
Konya Bilim Merkezi Bilim Tırı, öğrencilerin bilime olan sevgisini ve merakını artırmak için yenilenen yüzüyle hizmet veriyor. Konya Bilim Merkezi tarafından 2015 yılında kurulan ve o günden bugüne 336.320 öğrenciyi bilimle tanıştıran Bilim Tırı, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) kapsamında normalleşme süreciyle birlikte öğrencilere yeniden kapılarını açtı. Kılıçarslan Şehir Meydanı’nda 6 sergi alanında 23 sergi ekipmanı ile vatandaşların ziyaretine açık olan Bilim Tırı’na, 40 metrekarelik alanda en fazla 5 öğrenci alınarak bilimin eğlenceli yüzü tanıtılıyor. 10 dakikayla sınırlı tutulan ziyaretlerde özellikle maske, mesafe ve hijyen kurallarına azami derecede riayet edilerek öğrencilere bilimsel faaliyetler eğlenceli bir dille anlatılıyor. Bilim Tırı’na gelenler; anatomik modellerle vücudumuz, robotlar ile robotik kodlama, gezegenler ile evrenimiz, dinazor t-rex, vandegraf jeneratörü, denge kuşu, hiperbolik delik, el bataryası, sterling, motor, desibel ölçer, hanoi kuleleri ile fizik kuralları, zeka oyunları, el-göz-beyin koordinasyonu konularında bilgi sahibi oluyor. Her seans ve etkinlikten sonra ulv soğuk sisleme cihazı ile dezenfeksiyonu yapılan Bilim Tırı, güvenli bir şekilde bir sonraki ziyarete hazır hale getiriliyor.

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.