DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Beyşehir`e 3.2 Milyonluk İçme Suyu Yatırımı

Konya Büyükşehir Belediyesi, Yeni Büyükşehir Yasası sonrası Beyşehir İlçesi’nde 59 kilometre uzunluğunda 3.2 milyon liralık içme suyu yatırımı gerçekleştirdi.
Konya Büyükşehir Belediyesi, Yeni Büyükşehir Yasası sonrası ilçelerdeki yatırımlarını artırarak sürdürüyor. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, 6360 Sayılı yasa ile bağlanan mahalle ve ilçe merkezlerine yönelik altyapı yatırımlarının tüm hızıyla devam ettiğini belirterek, bu kapsamda KOSKİ Genel Müdürlüğü’nün Beyşehir İlçesi’nde yeni su şebekesi, şebeke ıslah ve kuyu toplama hattı yaptığını ifade etti. Başkan Akyürek, Beyşehir’e yapılan 59 kilometrelik içme suyu yatırımının 3.2 milyon türk lirasına mal olduğunu söyledi. Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü tarafından Beyşehir’in Üzümlü, Çukurağıl, Eylikler ve Gökçimen mahallelerinde toplam 28 kilometre yeni su şebekesi, ilçe merkezindeki Atatürk, Antalya ve Mevlana caddelerinde 10 kilometrelik ıslah çalışması ile Huğlu, Yenidoğan, Üstünler, Bademli ve Doğanbey mahallelerinde toplam 21 kilometrelik kuyu toplama hattı çalışması yapıldı.

Seçme Haberler

Başkan Altay: Gençlerimiz Daha Güçlü Bir Türkiye İnşa Edecektir

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Taşkent ve Hadim’de İlçe Belediyeleri, AK Parti İlçe Teşkilatları, esnaflar, Kıble Kayası Kamp ve Eğitim Merkezi’ni ziyaret etti. Türkiye’yi geleceğe taşımak ve daha büyük bir ülke haline getirmek için çok çalışmak gerektiğini kaydeden Başkan Altay, “Vatanını, milletini seven bir nesle iht...

Beyşehir Atıksu Arıtma Tesisi İşletmeye Alındı

Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, yıllardır atıl vaziyette bulunan günlük 11 kilometreküp kapasiteli Beyşehir Atıksu Arıtma Tesisini işletmeye aldı.Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, 6360 Sayılı Büyükşehir Belediyeleri Kanunu’yla beraber hizmet alanına giren yerleşim yerlerinde hem atıksuların çevreye olan olu...

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.