DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Beyşehir’de Büyükşehir Başkanlık Çalışma Ofisi Açıldı

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Beyşehir’de esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek Büyükşehir Belediyesi Başkanlık Çalışma Ofisi’nin açılışını gerçekleştirdi. Seydişehir ve Ereğli’den sonra Beyşehir’de de Büyükşehir Belediyesi Başkanlık Ofisi’nin açılışını yaptıklarını, en kısa sürede Akşehir’de de açacaklarını belirten Başkan Altay, “Beyşehirliler hem Sayın Cumhurbaşkanımıza hem de bize yüksek destek veriyor. Biz de Beyşehir’imizi yarınlara hazırlamak için çaba sarf ediyoruz.” dedi.
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, ilçe ziyaretleri kapsamında Beyşehir’de esnafla ve vatandaşlarla buluştu. Başkan Altay, Beyşehir’de ilk olarak AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri Muharrem Akkaya ve Ali Kamacı eşliğinde AK Parti İlçe Teşkilatını ziyaret ederek parti mensuplarıyla bir araya geldi. BEYŞEHİR YENİ BİR TURİZM DESTİNASYONU OLACAK “Beyşehir insanı üretmeyi, memleketine katkı sunmayı seven, devletine bağlı insanlar. Sayın Cumhurbaşkanımıza ve partimize de her zaman çok yüksek destek veriyor.” ifadeleriyle sözlerine başlayan Başkan Altay, “İnşallah bu yıl yatırım programımızda atık su arıtma tesisimiz, yollarımız, mezarlık bakımlarımızın yanında İçerişehir’le ilgili yeni bir çalışma başlatıyoruz. Özellikle yeni yolun tamamlanmasıyla birlikte Antalya güzergahına gidenler için Beyşehir yeni bir turizm destinasyonu olacak. Eşrefoğlu Camii ve İçerişehir bu manada çok önemli. Beyşehir Gölü’nün temizliğiyle ilgili çalışmalar da Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızın desteğiyle yürütüyoruz. Gücümüzün en yükseğiyle Beyşehir’de hizmet üretmeye gayret ediyoruz.” dedi. Başkan Altay, teşkilatta yeni görev alan isimlere de başarılar diledi. AK Parti Beyşehir İlçe Başkanı Recep Elkin de ziyaretten dolayı çok memnun olduklarını belirterek, Beyşehir’e verdiği önemden ve göstermiş olduğu yakın ilgiden dolayı Başkan Altay’a teşekkür etti. “BEYŞEHİR’İ YARINLARA HAZIRLAMAK İÇİN ÇABA SARF EDİYORUZ” İlçe ziyareti kapsamında Beyşehir esnafıyla da bir araya gelen Başkan Altay, devamında Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır ile görüştü. Başkan Altay, “Beyşehirliler hem Sayın Cumhurbaşkanımıza hem de bize yüksek destek veriyor. Ne kadar hizmet etsek o desteğin karşılığını vermiş olamayız ama biz de Büyükşehir Belediyesi olarak Beyşehir’imizi yarınlara hazırlamak için çaba sarf ediyoruz. Size de uyumunuzdan dolayı teşekkür ediyoruz.” dedi. Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır da “Beyşehir’e ne yaparsak yakışacağına inanıyoruz. Emeklerinizden ve desteklerinizden dolayı Beyşehirliler adına teşekkür ederiz.” diye konuştu. BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKANLIK OFİSİ AÇILDI Başkan Altay’ın Beyşehir programında son olarak teşkilat mensupları ve meclis üyelerinin de katılımıyla Mevlana Kalkınma Ajansı ortaklığıyla restore edilen Eski Hükümet Konağındaki Büyükşehir Belediyesi Başkanlık Ofisi’nin açılışı gerçekleştirildi. Başkan Altay, “Başkanlık ofislerimize bir yenisini daha ekledik. Seydişehir ve Ereğli’den sonra Beyşehir’de de Büyükşehir Belediyesi Başkanlık Ofisi’nin açılışını gerçekleştiriyoruz. İnşallah Akşehir’de de en kısa sürede bir çalışma ofisi açmayı planlıyoruz. Çalışma ofisimiz Beyşehir’imize hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.

Seçme Haberler

Başkan Altay: KOMEK Konya Sınırlarını Aşan Bir Marka

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Geleneksel 14. Altın Dokunuşlar Sergisi’ni ziyaret etti. KOMEK’in Konya sınırlarını aşan bir marka olduğunu söyleyen Başkan Altay, “KOMEK Konya’nın her yerinde hizmet veren bir üniversite. KOMEK’e gelen vatandaşlarımız hem bir meslek edinerek önemli bir kazanım elde ediyorlar hem de sosyal hayat...

Meram Son Durakta Yeraltı Katlı Otopark Yapımı Başladı

Konya Büyükşehir Belediyesi, en önemli turistik bölgelerinden olan Meram Son Durak’ta 640 araçlık yeraltı katlı yapımına başladı. Otopark ile birlikte yapılacak teleferik istasyon binası da teleferik hattının da ilk adımı olacak.
Konya Büyükşehir Belediyesi, Konya’nın dinlenme alanlarından Meram Son Durak’ta otopark ve yapımını başlattı. Büyükşehir...

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları. 

Makalelerimiz

Konya Büyükşehir’den Hayvancılığa Destek

Konya Büyükşehir Belediyesi, küçükbaş hayvancılık açısından ülkemizde önemli bir paya sahip olan Konya’da hayvancılığın geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması amacıyla üreticiye yüzde elli hibe destekli damızlık koç desteğinde bulunuyor. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı...

Emine Erdoğan Hanımefendi Ahlat’ta Konya Büyükşehir’in Çadırına Konuk Oldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla Bitlis’in Ahlat ilçesinde gerçekleştirilen Malazgirt Zaferi’nin 949’uncu yıldönümü kutlamalarına katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan Hanımefendi, Konya Büyükşehir Belediyesi’nin bulunduğu çadıra misafir oldu.
...

Büyükşehir’den Çiftçiye Fidan ve Fide Desteği

Kırsal bölgelerde üretimi artırmak ve çiftçinin kalkınmasına katkı sağlamak amacıyla fide ve fidan desteğini sürdürüyor. 2017 desteklemeleri çerçevesinde şu ana kadar 3 milyon 684 bin çilek fidesi, 145 bin adet meyve fidanı ve 250 takım yüksek sistem bağ aparatı dağıtımını tamamladı.
Konya Büyükşehir Belediyesi, Yeni Büyükşehir Yasası ile Konya gene...

Başkan Altay Selçuklu Muhtarlar Derneği’ni Ziyaret Etti

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Meram ve Karatay Muhtarlar Derneği’nin ardından Selçuklu Muhtarlar Derneği’ni de ziyaret ederek şehre birlikte katkı sağlamak için istişarelerde bulunmaya devam edeceklerini söyledi.
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı...