DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Başkanlık Koltuğuna Ayşe Ceren Küçükiba Oturdu

Başkanlık Koltuğuna Ayşe Ceren Küçükiba Oturdu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek’in makam koltuğuna Meram Atatürk İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Ayşe Ceren Küçükiba oturdu. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğuna Ayşe Ceren Küçükiba oturdu. Meram Atatürk İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Ayşe Ceren Küçükiba, Okul Müdürü İbrahim Baştuğ, öğretmeni ve arkadaşları ile Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek’in makamına geldi. Makamını Ayşe Ceren Küçükiba’ya teslim eden Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın dünyada örneği çok olmayan önemli günlerden biri olduğunu ifade etti. Tüm çocukların bayramını tebrik eden Başkan Akyürek, “23 Nisan, çocuklarımız açısından bir gelecek tasavvuru oluşturmaya sebep oluyor. Gelecekte nasıl bir hizmette olmaları gerektiğini hatırlatıyor. Devletimizi, milletimizi, Cumhuriyetimizi çocuklarımıza emanet ettiğimizin göstergesi oluyor” dedi. Tüm Türkiye’de önemli makamların gelecekteki esas sahipleri olan çocuklara bırakıldığını hatırlatan Başkan Akyürek, çocuklarla gurur duyduklarını dile getirdi. Tüm arkadaşlarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayan Ayşe Ceren Küçükiba da Konya Büyükşehir Belediye Başkanı olarak yapmak istediklerini açıkladı. Küçükiba, okullarda sosyal ve kültürel yarışmalar düzenlemek istediğini, yüzme havuzu ve spor salonu olan okul sayısını artıracağını, toplu taşım araçlarında yaşlılara yer vermeyenler ve çevreyi kirletenler için bilinçlendirme projeleri yapacağını ifade etti. Küçükiba, belediye yetkililerine, okul bahçelerinin hemen düzenlenmesi için telefonla talimat verdi. Ayşe Ceren Küçükiba ve arkadaşları ile muhabbet eden Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, öğretmen ve öğrencilere çeşitli hediyeler verdi. BÜYÜKŞEHİR’İN ENGELLİ MEHTER TAKIMI AYAKTA ALKIŞLANDI Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, daha sonra Büyükşehir Belediyesi Mevlana Kültür Merkezi’nde düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama programına katıldı. Konya Valisi Muammer Erol, 3. Ana Jet Üs ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Muhittin Fatih Sert ile askeri ve mülki erkanın katıldığı programda Büyükşehir Belediyesi’nin engelli gençlerden oluşan Mehter Takımı büyük ilgi gördü. Takımın çaldığı marşlar coşkuyla dinlenirken, izleyiciler tarafından ayakta alkışlandı. Programa, çocukların 23 Nisan için hazırladığı birbirinden güzel aktiviteler de renk kattı.

Seçme Haberler

Hemşehrilerimizle İç İçe Olmak Bize Güç Veriyor

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğun İbrahim Altay, Cuma Buluşmaları kapsamında Gödene TOKİ Ensar Camii’nde esnaflar ve vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Altay, “Hemşehrilerimizle iç içe olmak, istişare etmek bizlere güç veriyor, çalışma azmi kazandırıyor” dedi.
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay Cuma Buluşmaları gelen...

Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun

Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle yayımladığı mesajında Dünya Kadınlar Günü\'nün sorunlarla, acılarla değil; umut, heyecan ve iyimserlikle kutlandığı bir dünya diledi. Dünya Kadınlar Günü’nü her yıl kadınlara bir eser armağan ederek kutladıklarını hatırlatan...

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.