DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Başkan Altay: Yarının Teminatı Gençlerimizdir

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, milli ve manevi değerlerine saygılı, ahlaklı, kendini çağın gerekleri doğrultusunda yetiştirmiş çalışkan gençlerin yarının dünyasının en büyük teminatı olduğunu belirterek, tüm gençlerin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı\'nı kutladı.
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’ın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı mesajı şöyle: “Mustafa Kemal Atatürk’ün Kurtuluş Savaşını başlatmak için Samsun’a ayak bastığı günün 101’inci yıldönümünü kutluyoruz. 19 Mayıs 1919’da başlayan mücadele, tarihte eşine az rastlanan büyük bir kahramanlık destanıdır. O gün, tüm yokluklara rağmen birlik ve beraberlik ruhuyla işgal kuvvetlerine karşı büyük bir mücadele veren ecdadımız, asla esir olmayacağını tüm dünyaya göstermiştir. 19 Mayıs’ın Gençlik Bayramı olarak kutlanması da ayrı bir öneme sahiptir. Çünkü gelecek, gençlerimizin omuzları üzerinde şekillenecektir. Dün olduğu gibi bugün de devletimize ve milletimize kasteden dâhili ve harici hainlere karşı en büyük kalkanımız kalpleri vatan sevgisi ile dolu gençlerimizdir. Milli ve manevi değerlerine saygılı, ahlaklı, kendini çağın gerekleri doğrultusunda yetiştirmiş çalışkan gençlerimiz, yarının dünyasının en büyük teminatıdır. Bu yıl maalesef 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı koronavirüs salgını nedeniyle okullarda, caddelerde, meydanlarda kutlayamıyor; evlerimizde ve kalplerimizde kutluyoruz. Bu önemli günleri gelecek yıllarda daha büyük coşkuyla kutlayabilmek için bugün hepimizin korunma tedbirlerine uyması gerekiyor. Sevgili gençler, Sizlerin inancı ve kararlığıyla bu süreci sağlıklı bir şekilde atlatıp tekrar şehrimizde bayramları çoşkuyla kutlayacağız. Bizim geleceğimiz sizlersiniz. Sizler için gece gündüz demeden çalışıyor; sizin heyecanınız ve enerjinizle güç buluyoruz. Sizlerden istediğimiz çok çalışarak bayrağımızı daha gür bir şekilde dalgalandırmanızdır. Hepinize güvenimiz tamdır. Bu duygularla; başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, İstiklal Savaşımızı başlatan ve zaferle sonuçlandıran tüm kahramanlarımız ile vatan için, bayrak için canından geçen tüm şehit ve gazilerimizi rahmetle, duayla anıyorum. Tüm gençlerimizin 19 Mayıs bayramını kutluyor, aziz milletimizin yiğit gençlerine sağlık, sıhhat ve afiyet diliyorum.”

Seçme Haberler

İtfaiye’nin Resim Yarışması Sonuçlandı

İtfaiye’nin Resim Yarışması Sonuçlandı Konya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı tarafından ilkokul 3. ve 4. sınıflar arasında düzenlenen resim yarışmasında dereceye girenlerin isimleri belli oldu. Yarışmanın ödülleri 23 Eylül Salı günü verilecek.Konya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı tarafından ilkokul 3. ve...

Başkan Akyürek Ermenek’teki Madende İncelemelerde Bulundu

Başkan Akyürek Ermenek’teki Madende İncelemelerde Bulundu Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Ermenek’te yaşanan maden faciasının ardından bölgeye giderek incelemelerde bulundu. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Karaman Valisi, AFAD Başkanı ve Ermenek Belediye Başkanı ile görüşen Başkan Akyürek, maden ocağında mahs...

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.