DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Başkan Altay, Şehir İstişarelerinde AK Parti Kadın Kolları İle Buluştu
Başkan Altay, Şehir İstişarelerinde AK Parti Kadın Kolları İle Buluştu

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, şehir istişareleri kapsamında AK Parti Konya İl, Karatay, Selçuklu ve Meram Kadın Kolları ile bir araya geldi. Hanımların her zaman fedakarlığıyla öne çıktığına vurgu yapan Başkan Altay, AK Parti’nin başarısının temelinde hanımların siyasete dahil olmasının ve sahada çalışmasının yattığını dile getirdi.
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, şehir istişareleri programlarına devam ediyor. Şehir istişareleri kapsamında AK Parti Konya İl, Karatay, Selçuklu ve Meram Kadın Kolları ile Selçuklu Kongre Merkezi’nde bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, AK Parti’de görevli olan herkesin bir dava bilinciyle hareket ettiğini belirterek, kutlu bir davanın mensupları olduklarına inandığını ifade etti. Görevlerinin ne olursa olsun en iyisini yapmaya çalıştıklarını kaydeden Başkan Altay, çünkü büyük ve güçlü Türkiye’nin buna ihtiyacı olduğunu ifade etti. BİZİM YAPMAMIZ GEREKEN İNSANLARIN DERDİNİ DİNLEMEK Hanımların her zaman fedakarlığıyla öne çıktığına vurgu yaparak konuşmasına sürdürülen Başkan Altay, “Sahada özellikle ev ziyaretleri konusunda çokça gayret gösteriyorsunuz. AK Parti’nin başarısının temelinde hanımların siyasete dahil olması ve sahada çalışması yatıyor. Allah hepinizden razı olsun. Sahada ne kadar çok hizmet yaparsanız yapın eğer insanların elini sıkmıyorsanız, derdini dinlemiyorsanız yaptığınız hizmetler bir süre sonra eksi yazmaya başlıyor. Allah’a şükür ki, AK Parti’nin hizmet konusunda bir sıkıntısı yok. Hiç kimsenin aklına hayaline gelmeyecek işler gerçekleştirildi, projeler yapıldı. Bizim yapmamız gereken insanların derdini dinlemek ve çözebildiğimiz kadar yardımcı olmak. Bu konuda sizler daha çok vatandaşla iç içesiniz. İnşallah sizlerden aldıklarımızı cevaplamak için yeni bir sistematik oluşturmaya çalışıyoruz. Hizmette önceliğimiz hanımlar ve çocuklardır. Çünkü hanımları mutlu edebilirsek tüm aileyi mutlu etme imkanımız var. Özellikle şehir hayatında bunu yapmak için daha fazla çaba sarf etmek gerekiyor” diye konuştu. Programa; AK Parti Konya İl Kadın Kolları Başkanı Esra Doğan ile beraber Selçuklu, Karatay ve Meram ilçe kadın kolları başkanları ve kadın kolları mensupları katıldı.

Seçme Haberler

Başkan Akyürek, İftarda Gençlerle Buluştu

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, AK Parti İl Gençlik Kolları’nın düzenlediği Vefa İftarı’nda 31 ilçede dünden bugüne hizmet vermiş teşkilat mensubu gençlerle buluştu.
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, AK Parti İl Gençlik Kolları’nın düzenlediği Vefa İftarı’nda gençlerle bir araya geldi. Konya Büyükşehir Belediyesi Ulu...

“Türkiye Bize Nefes Veriyor”

Konya Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen Dünya Müslüman Alimler Birliği Toplantısı’nda “İslam Dünyasının Kadim Şehirleri: Medine, Kudüs, Konya” konulu panel yapıldı. Panelde, darbe girişimine karşı verilen mücadele için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Türk halkını kutlayan ailemler, Türkiye’nin mazlum milletlere nefes...

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.