DENiZ

konya evden eve nakliyat

Konya evden eve nakliyat
0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Başkan Altay Kapu Camii’nde Vatandaşlarla Buluştu

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Cuma Buluşmaları kapsamında AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Sorgun ve Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş ile birlikte Kapu Camii’nde vatandaşlarla bir araya geldi.
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay Cuma namazı sonrasında Kapu Camii’nde vatandaşların cumasını tebrik etti. AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Sorgun, Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş ve AK Parti Meram İlçe Başkanı Mustafa Dolular ile birlikte Cuma namazı sonrası Kapu Camii cemaatiyle bir araya gelen Başkan Altay, bölgedeki esnafa da hayırlı işler temennisinde bulundu. Cuma günlerinin toplumsal beraberliğin en yoğun yaşandığı günlerin başında geldiğini, bu kapsamda Cuma Buluşmalarının kendileri için büyük önem taşıdığını ifade eden Başkan Altay, “Fırsat buldukça Cuma günleri farklı camilerde vatandaşlarımızla görüşerek hasbihal ediyoruz. Bu hafta da Kapu Camii cemaatiyle bir araya geldik. Hemşehrilerimizden aldığımız güç ve destekle şehrimizin yarınlarının bugününden daha güzel olması için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.” ifadelerini kullandı.

Seçme Haberler

Konya Otogarı Hızlı Geçiş Sistemi’ne Geçiyor

Konya Büyükşehir Belediyesi ve PTT Genel Müdürlüğü arasında imzalanan protokol ile Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali’ndeki otobüs giriş-çıkış işlemleri, Hızlı Geçiş Sistemi üzerinden gerçekleştirilecek.
Konya Büyükşehir Belediyesi ile PTT Genel Müdürlüğü arasında...

Şehit Furkan Kocaman’ın İsmi 112 Acil İstasyonunda Yaşatılacak

Erasmus öğrencisi olarak gittiği Polonya’da uğradığı saldırı sonucu şehit olan Furkan Kocaman’ın hayrına Konya’ya kazandırılacak Furkan Kocaman 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu’na ilişkin protokol; Konya Valisi Vahdettin Özkan, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur...

Konya evden eve nakliyat

Ahmet AKBAŞ

0(534) 278 66 26

Konya evden eve nakliyat - Ahmet Akbaş

0(534) 278 66 26

Adres : Akıncılar mh.Yeni Sille cad. No:30 Selçuklu / KONYA

Konya evden eve nakliyat Çağrı Merkezimize 7/24 Ulaşabilirsiniz. 0 (534) 278 66 26 Eşyalarınızı uzman ekibimizle nakliyat işlemlerinizi güvenle yerine getirmekteyiz. konya nakliyat firmaları.